Ana İçeriğin Başı

Teknosacell Yıllık Paket

Kampanya Bilgisi

Teknosacell Yıllık Paketi' nden faturasız Teknosacell Yıllık Tarife'sinde bulunan müşterileri faydalanabilecek olup, paket ücreti KDV-ÖİV dâhil 250 TL' dir. İlgili paket kapsamında 365 gün boyunca geçerli yurt içi her yöne 6000 dakika, yurt içi her yöne 6000 SMS ve yurt içi 36 GB cepten internet kullanım hakkı sunulacaktır.

​​​​​​
  • Teknosacell Yıllık Paketi' nden faturasız Teknosacell Yıllık Tarife'sinde bulunan müşterileri faydalanabilecek olup, paket ücreti KDV-ÖİV dâhil 250 TL' dir. İlgili paket kapsamında 365 gün boyunca geçerli yurt içi her yöne 6000 dakika, yurt içi her yöne 6000 SMS ve yurt içi 36 GB cepten internet kullanım hakkı sunulacaktır.
  • İlgili paket Teknosa Mağazaları aracılığı ile Teknosacell Yıllık Tarife'ye kayıt esnasında ve ilgili tarife ile birlikte satın alınabilecek olup, hat aktivasyonunun ardından hatta tanımlanacaktır. İlgili paket aboneliğinin başlatılması akabinde abonelere SMS göndermek suretiyle bilgi verilecek olup, bu SMS sonrasında ilgili paket kapsamında sunulan faydalar kullanılabilecektir.
  • Paket kapsamındaki 6000 dakika, yurt içi her yöne geçerlidir.  Sunulan her yöne dakikalar, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler, 444'lü aramalar, 1xyz yapısındaki özel servis numaraları, görüntülü görüşmeleri ve TT Mobil ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Paket kapsamında sunulan her yöne dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve 1xyz yapısındaki özel servis numaraları hariç diğer özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır.
  • Paket kapsamında sunulan ücretsiz data hakları internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır.  Şirketimiz, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin paket kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • Paket kapsamındaki 6000 SMS, yurt içi her yöne geçerlidir.  Paket kapsamındaki SMS'ler sadece yurtiçi gönderiler için geçerlidir; yurtdışı, KKTC, katma değerli servis ve özel servis numara gönderilerinde kullanılamaz.
  • Paket kapsamındaki faydaların geçerlilik süresi 365 gündür, kullanılmayan faydalar geçerlilik süresi sonunda silinecektir. Paket geçerlilik süresi olan 365 günün sonunda, paket otomatik olarak yenilenmeyecektir. Paketin bir internet oturumu sırasında bitmesi durumunda oturum sonuna kadar olan kullanım 100 KB / 2KR ile ücretlendirilecektir.
  • Paket kapsamında sunulan faydaların tükenmesinin ardından, ilgili hatta tanımlı farklı bir paket ya da fayda yoksa mevcut tarifesi kapsamında ücretlendirilecektir. 
  • Paket kaydının ardından hat iptali yapan, hattının iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, belirtilen tarifeden farklı bir tarifeye geçiş yapan, müşterilerimiz paketten faydalanmaya devam edemeyecektir.
  • Paket kapsamında sunulan haklar başka bir hatta transfer edilemeyecek veya 3. kişilere devredilmeyecektir.
  • Şirketimiz paket fiyatında ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.