Aylık 10GB Sosyal Medya Paketi

Sosyal Medya'da Geçerli

Aylık Sosyal Medya Paketi

10 GB

İnternet

Aylık 10GB Sosyal Medya Paketi

​​​Instagram, Twitter ve Facebook kullanımlarında geçerli çok avantajlı İnternet Paketi!

Sosyal medyanın keyfini doya doya çıkarmak isteyen müşterilere özel Aylık 10 GB Sosyal Medya Paketi!
​ Hemen Aylık 10GB Sosyal Medya paketi alın, Instagram, Twitter ve Facebook'a doya doya bağlanın!

Ek Faydalar

Sosyal Medya'da Geçerli
Bi' Dünya Fırsat Avantajları
Sınırsız YaaY
95TL30 Günlük

Uyarı İkonu

Paketin ücretine yeni hat tesisinde alınan Telsiz Ruhsatname ücreti ve Özel İletişim Vergisi (ÖİV) dahil olmayıp, peşin olarak tahsil edilir. Paket ücretine dahil olmayan Telsiz Kullanım ücreti ise her ay ayrıca alınır. Bu tutarlar yıllık olarak güncellenir. Detaylı bilgi için ** tıklayınız.

Paket Adı​ Paket Geçerlilik
Sür​​esi
Paket İçeriğiPaket ÜcretiPaket KayıtDevlete Ödenecek Tutarlar ​
Aylık 10GB Sosyal Medya Paketi30 Gün10GB ​
95 TLSOSYAL 10GB yaz 5555'e gönderGüncel ücretler için tıklayınız.

 • Paket fiyatlarına KDV ve ÖİV dahildir.
 • Paketten Mobil Ofis, Faturasız Mobil Wifi ve iş birliği tarifeleri haricindeki bireysel faturasız tarifelerdeki müşteriler ile taraftar tarifeleri dâhil olmak üzere Gelir Paylaşım Ortaklıkları tarifelerindeki müşteriler yararlanabilecektir.
 • Paket kapsamında Instagram, Twitter ve Facebook uygulamalarında geçerli aylık yurt içi 10 GB data hakkı sunulacak olup, paket ücreti KDV ve ÖİV dahil 95 TL’dir.
 • Paket kapsamında sunulan ücretsiz data hakları internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Paket sadece hattın bağlı olduğu telefonda kullanılabilir. Şirketimiz, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Paket kapsamındaki internet haklarının ücretlendirme periyodu 100 KB’dır.
 • Instagram, Twitter ve Facebook dışındaki video içerik sağlayıcılarından yapılan internet kullanımları paket kapsamında değerlendirilmeyecektir. Instagram, Twitter ve Facebook uygulamaları/web siteleri üzerinden yapılan reklam gösterimleri reklam sağlayıcıları tarafından yapıldığı için bu esnada kullanılan internet, Sosyal Medya paketi kapsamında değildir ve kullanıcıların varsa diğer paket ya da tarife kotaları kapsamında değerlendirilecektir.
 • Aboneler; SMS, Müşteri Hizmetleri, Türk Telekom Uygulaması ve Online İşlemler Uygulaması aracılığıyla ilgili pakete kayıt için talepte bulunabilecektir.
 • İlgili paket aboneliğinin başlatılması akabinde abonelere SMS göndermek suretiyle bilgi verilecek olup, bu SMS sonrasında ilgili paket kapsamında sunulan faydalar kullanılabilecektir. Paket kaydının başarısız olması durumunda da abonelere SMS ile bilgi verilecektir. Paket iptal işlemleri ise 5555’e SMS gönderilerek veya Müşteri Hizmetleri kanalı üzerinden gerçekleştirilebilecektir.
 • Müşterilerin paketi satın alabilmeleri için hatlarında ilgili paket tutarı kadar TL bakiyesi bulunması gerekmektedir. Müşterilerin bakiyelerinin yetersiz olması durumunda 29 gün boyunca bakiye sorgusu yapılacak ve ilgili pakete iptal başvurusunda bulunulmadığı müddetçe müşterinin bakiyesi yeterli seviyeye ulaştığında ilgili paket tutarı müşterinin bakiyesinden düşülerek paket yüklemesi gerçekleştirilecektir.
 • Paket kapsamında sunulan faydanın geçerlilik süresi 30 gündür, kullanılmayan faydalar geçerlilik süresi sonunda silinecek, paket abone tarafından iptal edilmedikçe 30 günün sonunda otomatik olarak yenilenecektir. Yenileme esnasında abonenin yeterli kredisi/bakiyesi yoksa 29 gün içinde abonenin hattında en az paket tutarı kadar bakiye bulunduğunda paket otomatik olarak tanımlanacaktır. Otomatik tanımlamanın iptal edilmesi için paket iptal işleminin gerçekleştirilmesi yeterli olacaktır.
 • Hattın iptal olması, hattın iptal olmasına sebebiyet verilmesi, diğer operatörlere taşınması veya abonenin ön ödemeli hattan faturalı hatta geçiş yapması halinde, bahsedilen işlemlerin gerçekleştiği tarih itibarıyla paket sona erecektir. Paketlerin geçerli olduğu tarifeler dışında başka bir ön ödemeli tarifeye geçilmesi halinde ise paket geçerlilik süresi sonuna kadar kullanılabilecektir.
 • Paket 30 gün içerisinde birden fazla kez alınabilir.
 • Paketler kapsamında sunulan haklar başka bir hatta transfer edilemeyecek veya 3. şahıslara devredilemeyecektir.
 • Aylık 10 GB Sosyal Medya paketinin tanımlı olduğu süre boyunca Instagram, Twitter ve Facebook kullanımları öncelikli olarak Sosyal Medya paketinden düşer, paket kapsamında sunulan faydaların tükenmesinin ardından ilgili hatta tanımlı başka bir data paketi ya da data faydası yoksa, yapılan kullanımlar güncel fiyatlar üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Anılan paketlerden yararlanan müşterilerimiz Şirketimizce sunulmakta olan diğer paketlerden faydalanabilirler.
 • Paketin iptal edilmesi halinde, kullanım hakları kullanım süresi sonuna kadar kullanılabilir.
 • Paketlerin aktivasyonu ile müşterilerin 4.5G servisi de aktive edilecektir (hali hazırda 4.5G servisini kullanmayan müşteriler için).
 • Müşterilerimiz pakete kaydolarak yurtiçi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına da onay verirler. Müşterilerimiz; herhangi bir ek işlem yapmadan uygun SIM kart ve cihaz kullandıkları sürece yurt içinde 4.5G servisini kullanacaklardır. Müşterilerimiz isterlerse servisi iptal edebilecektir.
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. paket fiyatında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından sağlanan mobil telekomünikasyon hizmetleri bundan sonra Türk Telekom® markası altında devam edecektir.**
Pakete Kayıt​ Kalan Sorgulama Paket İptalKısa Numara
SOSYAL 10GBKALAN SOSYAL 10GBIPTAL SOSYAL 10GB5555
​​​

İlginizi Çekebilir

Instagram'da Geçerli

Aylık Instagram Paketi

10 GB

İnternet

 • Bi' Dünya Fırsat Avantajları

 • Sınırsız YaaY

80TL

30 Günlük

Dijital Platformlara Özel

Aylık İzle Paketi

30 GB

İnternet

 • Bi' Dünya Fırsat Avantajları

 • Sınırsız YaaY

135TL

30 Günlük