Avantajım 10 GB Paketi

TL Yüklemeye Özel

Avantajım Paketleri

10GB

İnternet

Avantajım 10 GB Paketi

​​​​​​​​​​​​​​​​Türk Telekom’da çok avantajlı data paketleri!
Tek seferde 250 TL ya da daha yüksek TL yükley​en müşterilerimizi çok avantajlı data paketleri bekliyor! ​​
Kayıt olmak için AVANTAJIM 10GB yazıp 555​​5'e gönderin.​

Ek Faydalar

TL Yüklemeye Özel
Haftalık İnternet
Bi' Dünya Fırsat Avantajları
200TLHaftalık

Uyarı İkonu

Paketin ücretine yeni hat tesisinde alınan Telsiz Ruhsatname ücreti ve Özel İletişim Vergisi (ÖİV) dahil olmayıp, peşin olarak tahsil edilir. Paket ücretine dahil olmayan Telsiz Kullanım ücreti ise her ay ayrıca alınır. Bu tutarlar yıllık olarak güncellenir. Detaylı bilgi için ** tıklayınız.

Hangi Paket? Paket Geçerlilik Süresi Nedir? Ne Alırım? Ne Öderim? Nasıl Alırım? Devlete Ödenecek​​ Tutarlar
Tek seferde 250 TL ve üzeri yükleyenlere özel Avantajım 10 GB7 Gün10 GB Cepten İnternet200 ​TL / HaftaOnline İşlemler uygulaması / AVANTAJIM 10GB yazıp 5555’e gönderinGüncel ücretler için tıklayınız.

*Paket fiyatlarına KDV ve ÖİV dahildir.

Pakete kayıt Mobil Online İşlemler uygulaması ve sms aracılığıyla yapılabilir.

Paketlerden son 7 gün içerisinde tek seferde 250 TL ya da daha yüksek tutarda TL yükleme yapmış olan müşteriler faydalanabilir.

 • Paketlerden son 7 gün içerisinde tek seferde 250 TL ya da daha yüksek tutarda TL yükleme yapmış olan müşteriler faydalanabilir.
 • Paket içeriğindeki internetin tamamı kullanıldıktan sonra müşterilerimizin ek bir paketi yok ise paket süresi sonuna kadar müşterilerimizin internet kullanımları faturasız paket data aşım tarifesi üzerinden; paket süresi bittikten sonra müşterilerimizin paketi yenilenmediyse ve ek paketleri yoksa internet kullanımları bulundukları tarife üzerinden ücretlendirilir. Detaylı bilgi için tıklayınız.
 • ​Faturasız Paketten; Mobil Ofis, Katlayan, Bayi, Standart, Faturasız Mobil Wifi, İşbirliği tarifeleri haricindeki bireysel faturasız tarifelerdeki müşteriler ve Taraftar tarifeleri dahil Gelir Paylaşım Ortaklıkları tarifelerindeki müşteriler yararlanabilecektir.
 • Paket kapsamında sunulan ücretsiz data hakları internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Şirketimiz, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Paket kapsamındaki internet haklarının ücretlendirme periyodu 100 KB’dır.
 • Paketin tanımlı olduğu süre boyunca kullanıcının avantajım paketindeki GB’ları kadar olan cepten internet kullanımları mevcut paketinden yemeyecek ve/veya mevcutta data paketi yoksa aşım yazmayacaktır.
 • Paket aktivasyonu ile müşterilerin 4.5G servisi de aktive edilecektir. (hali hazırda 4.5G servisini kullanmayan müşteriler için)
 • Paket kapsamındaki faydanın kullanım süresi 7 gündür.
 • Paketin iptal edilmesi halinde paket kullanım hakları 7 günlük kullanım süresi sonuna kadar kullanılabilir.
 • Paket alma zamanında müşterinin hattında paket tutarı kadar bakiye olması yeterli olacaktır, paket tutarından belirli bir miktar daha fazla olmasına gerek olmayacaktır.
 • Paket iptalinde bonuslar silinmez, son kullanım tarihine kadar kullanılmaya devam eder.
 • 7 gün içinde kullanılmayan bonuslar silinir.
 • Paket kapsamında sunulan haklar başka bir hatta transfer edilemeyecek veya 3. şahıslara devredilemeyecektir.
 • Hattın iptal olması, hattın iptal olmasına sebebiyet verilmesi, diğer operatörlere taşınması veya abonenin ön ödemeli hattan faturalı hatta geçiş yapması halinde, bahsedilen işlemlerin gerçekleştiği tarih itibarıyla, paketlerin geçerli olduğu tarifeler dışında başka bir ön ödemeli tarifeye geçilmesi halinde ise paket geçerlilik süresi sonunda ilgili paket iptal edilecektir.
 • Şirketimiz paket fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Anılan paketlerden yararlanan müşterilerimiz Şirketimizce sunulmakta olan diğer paketlerden faydalanabilirler.
 • Paketler aynı dönem içerisinde birden fazla kez satın alınabilir.
İnternet haklarının ücretlendirme periyodu 100 KB'dir. TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.
Faturasız hat kullanıcıları, sizin için mobil hayatı daha da kolaylaştıran, her an, istediğiniz yerden TL yükleyebileceğiniz benzersiz sistem!

Cep telefonunuzdan internete, ATM'lerden satış noktalarına kadar birçok kanal, hattınıza TL yüklemek için ücretsiz olarak hizmetinizde. Bu kanalları öğrenmek için tıklayınız.
Hattınıza kredi kartı ile TL yüklemek için tıklayınız.

Paket Kayıt Kalan Sorgulama Paket İptali
75 TL ve üzeri yükleyenlere Avantajım 10 GBAVANTAJIM 10GB yazıp 5555’e gönderinKALAN AVANTAJIM 10GB yazıp 5555’e gönderinIPTAL AVANTAJIM 10GB yazıp 5555’e gönderin

İlginizi Çekebilir

TL Yüklemeye Özel

Avantajım Paketleri

15GB

İnternet

 • Haftalık İnternet

 • Bi' Dünya Fırsat Avantajları

210TL

Haftalık

TL Yüklemeye Özel

Avantajım Paketleri

20GB

İnternet

 • Haftalık İnternet

 • Bi' Dünya Fırsat Avantajları

235TL

Haftalık