Numara Taşıma

Numaranı Taşı

Bilgilerinizi girin, numara taşıma başvurunuz için sizi arayalım.

Captcha gorseli

Türk Telekom mobil müşterisiyseniz işlemleriniz için 444 1 444'ü arayabilirsiniz.


Paketin ücretine yeni hat tesisinde alınan Telsiz Ruhsatname ücreti ve Özel İletişim Vergisi (ÖİV) dahil olmayıp, peşin olarak tahsil edilir. Paket ücretine dahil olmayan Telsiz Kullanım ücreti ise her ay ayrıca alınır. Bu tutarlar yıllık olarak güncellenir. Detaylı bilgi için Detaylı bilgi için tıklayınız.

KVKK Aydınlatma Metnimizi okuyabilirsiniz.

Uyarı İkonu

Yeni Hat Al

Bilgilerinizi girin, yeni hat başvurunuz için sizi arayalım.

Captcha gorseli

Buradan sadece yeni abonelik talebi alınmaktadır. Türk Telekom mobil müşterisiyseniz işlemlerinizi Türk Telekom uygulamasından gerçekleştirmek için tıklayınız.

KVKK Aydınlatma Metnimizi okuyabilirsiniz.

Uyarı İkonu

0 numaralı telefona gönderilen onay kodunu girerek devam edebilirsiniz.

03:00 DK
Girdiğiniz kod hatalıdır. Lütfen cep telefonunuza gönderilen onay kodunu giriniz.
Bereketli 3 Ay 30GB Paketi Bereketli 3 Ay 50GB Paketi Bereketli 3 Ay 100GB Paketi Bereketli 6 Ay 50GB Paketi Bereketli 12 Ay 100GB Paketi
Paket İçeriği 90 gün geçerli 90 gün geçerli 90 gün geçerli 180 gün geçerli 360 gün geçerli
5000 DK 5000 DK 5000 DK 10000 DK 20000 DK
5000 SMS 5000 SMS 5000 SMS 10000 SMS 20000 SMS
30GB cepten internet 50GB cepten internet 100GB cepten internet 50GB cepten internet 100GB cepten internet
Ücretlendirme*
(KDV ve ÖİV Dahildir)
500 TL 650 TL 925 TL 875 TL 1.800 TL
Pakete Kayıt (5555’e gönder) BEREKETLI 3AY 30GB BEREKETLI 3AY 50GB BEREKETLI 3AY 100GB BEREKETLI 6AY 50GB BEREKETLI 12AY 100GB
Kalan Sorgu (5555’e gönder) KALAN BEREKETLI 3AY 30GB KALAN BEREKETLI 3AY 50GB KALAN BEREKETLI 3AY 100GB KALAN BEREKETLI 6AY 50GB KALAN BEREKETLI 12AY 100GB
Paket İptal (5555’e gönder) IPTAL BEREKETLI 3AY 30GB IPTAL BEREKETLI 3AY 50GB IPTAL BEREKETLI 3AY 100GB IPTAL BEREKETLI 6AY 50GB IPTAL BEREKETLI 12AY 100GB
Devlete Ödenecek Tutarlar Güncel ücretler için tıklayınız.
 • Online başvurularda 81 il ve ilçe merkezlerine ortalama 24 saatte, köy ve kasabalar için ortalama 72 saatte teslimat yapılmaktadır.
 • Pakete kayıt SMS, Türk Telekom uygulaması veya Müşteri Hizmetleri aracılığıyla ya da satış noktalarından yapılabilir.
 • Sadece son 60 gün içerisinde NA/NT yolu ile gelen faturasız bireysel mobil müşteriler paketten faydalanabilecektir.
 • Paket kapsamındaki faydaların geçerlilik süresi Garantili 3 Ay 30 GB, Garantili 3 Ay 50 GB ve Garantili 3 Ay 100 GB için 90; Garantili 6 Ay 50 GB için 180 gün; Garantili 12 Ay 100 GB için 360 gündür, kullanılmayan faydalar bu süre sonunda silinecektir.
 • 3 aylık Bereketli paketler 90 gün, 6 aylık Bereketli paket 180 gün sonunda iptal edilmezse, hatta yeterli bakiye olması halinde otomatik olarak yenilenecektir. 12 aylık Bereketli 100 GB paketi, geçerlilik süresi sonunda otomatik olarak yenilenmeyecektir.
 • Paket içeriğindeki internetin tamamı kullanıldıktan sonra müşterilerimizin ek bir paketi yok ise paket süresi sonuna kadar müşterilerimizin internet kullanımları faturasız paket data aşım tarifesi üzerinden; paket süresi bittikten sonra müşterilerimizin paketi yenilenmediyse ve ek paketleri yoksa internet kullanımları bulundukları tarife üzerinden ücretlendirilir. Detaylı bilgi için tıklayınız.**
 • Tüm fiyatlara KDV-ÖİV dahildir.
 • Telsiz kullanım ücreti ayrıca alınır.
 • Yeni hat tesisinde ÖİV ve telsiz ruhsatname ücreti alınır.
 • Bi' Dünya Fırsat kampanyası hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Ücretsiz Yaay kampanyası hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
 • İl ve İlçe merkezlerine ortalama 24 saatte teslimat.
 • Faydaların 3. şahıslara transferi mümkün değildir.
 • Her yöne dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
 • Müşterilerimiz pakete kaydolarak yurtiçi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına da onay verirler. Müşterilerimiz; BTK yetkilendirmesi sonucunda herhangi bir ek işlem yapmadan uygun SIM Kart ve Cihaz kullandıkları sürece yurtiçinde 4.5G servisini kullanacaklardır. Müşterilerimiz isterlerse servisi iptal edebilecektir.
 • Paket kapsamında sunulan dakika, SMS ve veri kullanım hakları sadece yurt içi kullanımda geçerlidir.
 • Paket kapsamında sunulan internet, dakika ve SMS hakları tüketildiğinde ilgili hatta tanımlı başka paket yada fayda yoksa kullanımlar mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir
 • Söz konusu haklar, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Paket kapsamındaki ücretsiz görüşme süreleri 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli aramaları ve görüntülü görüşmeleri kapsamaktadır.
 • Paket kapsamında sunulan her yöne dakikalar şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler, 444'lü aramalar, 1xy yapısındaki özel servis numaraları, görüntülü görüşmeleri ve Şirketimiz ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Paket kapsamında sunulan her yöne dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve 1xy yapısındaki özel servis numaraları hariç diğer özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır.
 • Paket kapsamında sunulan SMS tüm operatörler ve sabit hatlara gönderimde geçerli olup, yurt dışı ve KKTC kullanımlarını, web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamamaktadır. Ücretsiz SMS'ler 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralara yapılan gönderimleri kapsamaktadır.
 • Paket kapsamında sunulan ücretsiz data hakları internet apn üzerinden yaratılan cepten data için geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Şirketimiz, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Hattın iptal olması, hattın iptal olmasına sebebiyet verilmesi, diğer operatörlere taşınması veya abonenin paketin geçerli olduğu tarifeler dışında farklı bir tarifeye geçmesi halinde ilgili paket iptal edilecektir.
 • Cep telefonunuzdan internete, ATM'lerden satış noktalarına kadar birçok kanal, hattınıza TL yüklemek için ücretsiz olarak hizmetinizde. Bu kanalları öğrenmek için tıklayınız.
 • Hattınıza kredi kartı ile TL yüklemek için tıklayınız.
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. paket fiyatında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından sağlanan mobil telekomünikasyon hizmetleri bundan sonra Türk Telekom® markası altında devam edecektir.**