Evinde Hız Online'da Fırsat Kampanyası 100 Mbps

Online Başvuruya Özel

Evinde Hız Online'da Fırsat Kampanyası

100 Mbps

Fiber İnternet

Limitsiz
15 Ay Taahhütlü
#Bu Teklif Türk Telekom Prime Avantajlarını İçerir

Evinde Hız Online'da Fırsat Kampanyası 100 Mbps

​​​​​​​​​​​​​​Türkiye’nin Fiber Gücü Türk Telekom’dan Online’a özel ilk 5 ay ödeme kolaylığı

Ek Bilgiler

Online Başvuruya Özel
Prime Ayrıcalıkları
Türk Telekom'a Geçenlere 500TL İndirim
Ücretsiz Kurulum
Modem ücreti dahil değildir
329TLİlk 5 ay

15 ay taahhütlü olup, ilk 5 ay 329 TL, son 10 ay 649 TL’dir. Modem ücreti dahil değildir.

Kampanya Kapsamındaki Paketler
('e kadar)
Kampanya Fiyatı
(1-5 Ay)
Kampanya Fiyatı
(6-15 Ay)
100 Mbps Limitsiz Fiber İnternet₺329₺649

Yukarıda belirtilen ücretlere %20 KDV ve %10 ÖİV dahildir.​

 • Kampanya kapsamında, bireysel yeni abonelere satış anında 15 ay taahhüt vermeleri halinde, 1.350 TL olan fiber gücünde standart modem 15 ay boyunca aylık 90 TL, 1.650TL olan fiber gücünde Premium modem ise 15 ay boyunca aylık 110 TL taksitle sunulmaktadır. Belirtilen modemler dışında fiber altyapıda (FTTH) WiFi 6 HGW Fiber Güçlü Modem kullanacak olan abonelerden 75 TL modem kullanım ücreti alınacaktır. HGW Fiber Güçlü Modemler stok durumuna ve paket hızına bağlı olarak seçilebilecektir. Abone mülkiyetinde olmayan HGW modeme ilişkin kampanya taahhüt süresi sonrasında ise yürürlükteki güncel HGW modem kullanım ücreti yansıtılır. Kampanya kapsamındaki modemler, stoklarda yer alan markalarla sınırlıdır. Satın alınan modemin taksitleri devam ederken aboneliğin iptali durumunda modemin kalan taksitleri faturaya yansıtılmaktadır. Modemin taksitli satın alınması ve internet hizmetinin iptali halinde modem aboneye ait olacağı için iadesine gerek bulunmamaktadır.
 • Kampanya fiyatları 15 ay boyunca indirimli fiyatlardır. Ücretler içerisinde; bağlantı ücreti, erişim ücreti ve internet paketi ücreti toplamı gösterir. Bu fiyatlar, yalın internet erişiminde geçerlidir.
 • Her şey dahil fiyat: İnternet ücret tablosunda gösterilen ücretler içerisinde; bağlantı ücreti, erişim ücreti ve internet paket ücreti toplam ücreti gösterir.
 • 500 TL’ye Kadar Hoş Geldin İndirimi: Diğer internet servis sağlayıcıdaki internet aboneliğini iptal ederek, Evinde Hız Online’da Fırsat Kampanyası ile Türk Telekom Evde İnternet abonesi olan müşterilerimize Hoş Geldin İndirimi sunulur. Sağlanacak indirim kampanya ile sağlanan indirimlere ek olarak, 50 Mbps altındaki hız paketlerinde aylık 100 TL (vergiler dahil) olacak şekilde toplamda 400 TL’ye (vergiler dahil), 50 Mbps ve üstündeki hız paketlerinde aylık 125 TL (vergiler dahil) olacak şekilde toplamda 500 TL’ye kadar (vergiler dahil) faturaya yansıtılır. Müşteriler, Türk Telekom evde internet aktivasyon tarihinden en fazla 60 gün önceki cayma bedelinin yer aldığı diğer internet servis sağlayıcı son faturasını evraktakip@turktelekom.com.tr adresine internet hizmet numarası, ad-soyad ve iletişim kurulacak cep telefonu numarası bilgisi ile 60 gün içinde mail ile iletmeleri halinde Hoş Geldin indiriminden yararlanabilirler.
 • Ücretsiz Kurulum: Çağrı merkezi ve Online işlemler üzerinden yapılan yeni satış işlemlerinde; modem kurulumu, bağlantı kontrolü ve internetin çalışır teslim edilmesi dahil olmak üzere hafta içi mesai saatlerinde değeri 88 TL; hafta içi mesai saatleri dışında veya hafta sonu değeri 200 TL olan evde kurulum hizmeti, kampanya kapsamında ücretsiz olarak sunulacaktır.
  Türk Telekom Ofis ve Mağazalarından yapılan yeni satış işlemlerinde; modem kurulumu, bağlantı kontrolü ve internetin çalışır teslim edilmesi dahil olmak üzere hafta içi mesai saatlerinde değeri 88 TL; hafta içi mesai saatleri dışında veya hafta sonu değeri 200 TL olan evde kurulum hizmeti, 15 ay taahhüt karşılığında ücretsiz olarak sunulacaktır. Kurulum taahhütnamesini incelemek için tıklayınız.​
 • İndirimli DK Paketleri: Kampanya ile birlikte Alo dakika paketleri indirimli olarak sunulmaktadır. 100DK --> 11,00 TL, 250DK --> 15,00 TL, 500DK --> 18,00 TL, 1000DK --> 25,00 TL ve Limitsiz Paket 46,00 TL'dir.
 • 500 TL Hepsiburada Hediye Çeki: Kampanya kapsamında seçili ürünlerde geçerli tek seferlik 500 TL değerinde Hepsiburada hediye çeki kodu ücretsiz olarak sunulacaktır. Hediye çeki kodu sadece 500Mbps ve 1000 Mbps hız paketlerinin seçilmesi halinde tanımlanacaktır. Hepsiburada hediye çeki kodu SMS aracılığıyla gönderilecektir. Taahhüt süresi sona ermeden internet aboneliğin iptal edilmesi veya diğer taahhüde aykırılık hallerinin oluşması durumunda Hepsiburada hediye çeki kodu faydası taahhüt ihlal ücreti hesaplamasına dahil edilecektir. Hepsiburada hediye çek kodları 3 Temmuz 2025 tarihine kadar geçerli olup sadece Hepsiburada satıcılı siparişlerde kullanılabilir.
 • Evinde Hız Online’da Fırsat kampanyası sadece Türk Telekom web sitesi ve mobil uygulamasında geçerli ayrıcalıklı bir tekliftir. Türk Telekom mağazaları ya da çağrı merkezinden başvuru alınmamaktadır.
 • Evinde Hız Online’da Fırsat Kampanyası 14 Haziran 2024 – 31 Aralık 2024 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanyadan bireysel yeni müşterilerimiz 15 ay taahhüt vererek yararlanabilir.
 • Evinde Hız Online’da Fırsat Kampanyası, ilk 5 ay ve sonraki 10 ay farklı kampanyalı fiyatları sunan 15 ay taahhüt süreli bir kampanyadır. Taahhüt süresi boyunca internet paket ücretleri ilk 5 ay ve sonraki 10 ay farklılık göstermektedir, bağlantı ücreti ve erişim ücretleri ise değişmemektedir. Kampanya kapsamında sunulan ilk 5 aydaki ve sonraki 10 aydaki kampanyalı fiyatlar taahhüt süresince değişmemektedir.
 • ADSL altyapıda 16 Mbps'ye kadar, VDSL altyapıda ise müşterinin altyapısına göre 200 Mbps’e kadar (200 Mbps dahil değildir) tüm hız paketleri verilebilmektedir. Kartlarda belirtilen kampanyalı fiyatlar altyapı eve kadar fiber (FTTH) ve binaya kadar fiber(FTTB) olduğunda geçerlidir. Altyapının uygunluğuna göre ADSL ve Hipernet (VDSL) altyapıda hizmet sunulması halinde kampanyalı fiyatlar ücretler tablosunda yer almaktadır.
  Eve kadar fiber (FTTH) altyapı: Abonenin altyapısı eve kadar fiber (FTTH) olduğunda 50 Mbps ve üzeri hızlardan yararlanabilir. FTTH altyapıda daha düşük hızlar sunulmamaktadır.
  200 Mbps ve üzeri hızlar, Eve kadar fiber (FTTH) altyapıda kullanılabilir.
 • Alo Paket erişimi ile internet bağlantısı tercih edildiğinde, Alo Paket aylık sabit ücreti (60 TL), Kampanya kapsamında 15 ay boyunca indirimli aylık 46 TL olup, kampanya taahhütnamesinde yer alan ilgili tablodaki kampanyalı fiyatlara dahildir. Kampanya süresi sonrasında hizmetin yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir. Sabit telefon hattı olmayan abonelerin başvurularında bir defaya mahsus olarak alınan 36 TL (vergiler dahil) ALO Paket Bağlantı Ücreti kampanya kapsamında ücretsizdir. Türk Telekom sabit telefon hattı olan abonelerden bir defaya mahsus olarak alınan 36 TL (vergiler dahil) ALO Paket Geçiş Ücreti, kampanya kapsamında 24 TL'dir.
 • TTNET Alo Erişim altyapısı ile Kampanyadan yararlanma durumunda, Kampanya sayfasındaki fiyatlara ek 3 TL eklenecektir.
 • Kampanya kapsamında aşağıdaki tabloda yer alan Alo Dakika Paketlerden birisi seçilerek Alo Paket hizmetinden yararlanılabilir.
 • Kampanya kapsamında aşağıdaki tabloda yer alan Alo Dakika Paketlerden birisi seçilerek Alo Paket hizmetinden yararlanılabilir.
  Paket İsmiPaket Kampanyalı FiyatıPaket Tarife FiyatıKampanya Süresiİndirim Bedeli
  ALO PAKET 100₺11,00₺28,00
  15 Ay₺17,00​
  ALO PAKET 250₺15,00₺45,0015 Ay₺30,00
  ALO PAKET 500₺18,00₺79,0015 Ay
  ₺61,00
  ALO PAKET 1000₺25,00₺114,0015 Ay₺89,00
  ALO LİMİTSİZ PAKET₺46,00₺91,0015 Ay₺45,00

 • Kampanyadan Yalın internet (telefonsuz) hizmeti ile de yararlanılabilmektedir. Yalın internet tercihinde, Yalın internet erişim ücreti (aylık 60 TL) kampanya kapsamında 15 ay boyunca aylık 43 TL olup kampanya ücretlendirme tablosundaki fiyatlara dahildir. Kampanya süresi sonrasında hizmetin yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir. Yalın İnternet hizmeti başvurularında, sabit telefon hattı ve internet hizmeti aboneliği olmayan yeni müşterilerden bir defaya mahsus olarak alınan 24 TL (vergiler dahil) Devre Hazırlama Ücreti, kampanya kapsamında ücretsizdir.
 • Yeni aboneliklerde alınan 1080 TL bağlantı ücreti, 15 ay boyunca aylık 72 TL taksitli olup kampanya ücretlendirme tablosundaki fiyatlara dahildir.
 • Kimlik doğrulama işleminizin talep ettiğiniz adrese gönderilecek dijital kurye aracılığıyla gerçekleştirilmesi halinde 150 TL yerinde kimlik doğrulama hizmeti bedeli 15 taksitle faturanıza yansıtılacaktır.
 • Daha önce Türk Telekom evde internet hat sahibi olan ve abonelik iptali yapan aboneler, iptal tarihinden sonraki ilk 3 ay içinde tekrar Türk Telekom evde internet başvurusu yapması durumunda bu kampanyadan yararlanamaz.
 • Kampanya kapsamında doğan damga vergisi ücreti bir defaya mahsus olmak üzere ilk faturaya yansıtılır.
 • Mevcut sabit telefonu olanlar için kampanyaya dahil olan internet paketleri ve fiyatları;
  Kampanya Kapsamındaki Paketler
  ('e kadar)
  Kampanya Fiyatı
  (1-5 Ay)
  Kampanya Fiyatı
  (6-15 Ay)
  16 Mbps Limitsiz İnternet₺256₺536
  24 Mbps Limitsiz Fiber İnternet₺256₺546
  50 Mbps Limitsiz Fiber İnternet₺286₺576
  100 Mbps Limitsiz Fiber İnternet ₺286₺606
  200 Mbps Limitsiz Fiber İnternet₺356₺706
  500 Mbps Limitsiz Fiber İnternet₺456₺856
  1000 Mbps Limitsiz Fiber İnternet₺556₺1046

  Yukarıda belirtilen ücretlere %20 KDV ve %10 ÖİV dahildir.

 • Abone’nin Türk Telekom’dan ses hizmeti almıyor olması halinde FIBERNET aboneliğini iptal etmesi veya her halükarda ses hizmetini ve FIBERNET paket aboneliğini birlikte iptali etmesi halinde, iptal başvurusundan itibaren 7 gün içinde HGW Modemi Türk Telekom ofislerine sağlam ve eksiksiz şekilde iade etmesi gerekir. Abonenin borcunu ödememesi başta olmak üzere abonelik sözleşmesinin feshine neden olacak tüm haller ile teknik nedenle iptal hallerinde de iptal ile birlikte 7 gün içinde HGW modemin Türk Telekom ofislerine sağlam ve eksiksiz şekilde iade etmesi gerekir. Abone’nin yeni bir adrese nakil işlemi yapması halinde mevcut nakil başvurusu sırasında HGW modemini Türk Telekom Ofislerine sağlam ve eksiksiz şekilde iade etmesi gerekir. Ayrıca Abone’ye arıza kaynaklı yeni bir HGW modem verilmesi gibi durumlarda da Abone’nin mevcut HGW modemini yeni modemin teslim anında iade etmesi gerekir. Cihazın belirtildiği şekilde iade edilmediği durumlarda, Abone’den HGW modemin bedeli tahsil edilecektir. Modem bedeli dahil tüm güncel bilgilere www.turktelekom.com.tr adresinden ulaşılabilecektir.
 • Abone, Cihaz ile ilgili her türlü soru ve şikâyeti için online işlemler veya mobil uygulama üzerinden İnternet Bağlantı Desteği menüsüne gelerek “Bağlantı Kontrolü” yapabilir. Bu kontrol sonucunda bağlantıda problem tespit edilirse arıza kaydı açılabilir. Cihaz kaynaklı problemlerde saha ekipleri kontrol için hizmetin sunulduğu adrese yönlendirilecek ve Abone’nin HGW modemin arızalı/ayıplı olduğunun bildirmesi halinde Abone’den modem alınarak Abone’ye işbu tutanakta belirtilen şartlarda aynı kategoride yeni bir HGW modem teslim edilerek değişim işlemi yapılacaktır.
 • ​Pakete dahil hizmetlerin (ay içinde) abonelik başlangıcından ay sonuna kadar gerçekleşen kullanımının bedeline Aylık Kısmi Kullanım Ücreti denir. Paket aktivasyon tarihinden ay sonuna kadarki (son gün dahil) internet ve telefon kullanım bedelleri, seçilen hizmetlere ait paketlerin kampanyadaki indirimli ücreti üzerinden hesaplanarak ilk faturaya yansıtılır.
 • Pakete dahil hizmetlerin (ay içinde) abonelik başlangıcından ay sonuna kadar gerçekleşen kullanımının bedeline Aylık Kısmi Kullanım Ücreti denir. Paket aktivasyon tarihinden ay sonuna kadar ki (son gün dahil) internet ve telefon kullanım bedelleri, seçilen hizmetlere ait paketlerin kampanyadaki indirimli ücreti üzerinden hesaplanarak ilk faturaya yansıtılır.
 • Kampanya taahhüt süresi içinde kampanya başlangıcında seçilen internet paketinin aylık standart tarife ücretinden düşük olmamak kaydıyla kampanyaya dahil paketlere geçiş yapılabilir. Belirtilen durumların haricinde yapılan değişiklikler taahhüt ihlali ve kampanya iptali olarak değerlendirilir.
 • Kampanya taahhüt süresi içerisinde kampanyaya dâhil olmayan hizmetlere geçilememektedir. Aksi takdirde bu durum kampanya iptali ve taahhüt ihlali olarak değerlendirilir.
 • Müşterinin dahil olduğu kampanyayı ve/veya aboneliğini iptal etmesi halinde; taahhütname'nin abone tarafından imzalandığı tarihten itibaren taahhüde aykırılığın oluştuğu döneme kadar aboneye sağlanan indirim, rayiç cihaz veya diğer faydaların bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı müşteriden tahsil edilir. Ancak müşteri taahhüt kapsamında tahsil edileceği belirlenen hizmet bedellerinin henüz tahakkuk etmemiş kısmının toplamı, bu tutardan düşük olması halinde düşük olan tutar aboneden tahsil edilir. Ek olarak, varsa bağlantı ücretinin, varsa kurulum ücretinin ve taksitli satılan cihaz/servis/ürünlerin kalan taksitlerinin toplamı ayrıca tahsil edilir.
 • İnternet paketleri için belirtilen hızlar fiziksel bağlantı koşulları nedeniyle, garanti edilen hız olmayıp ulaşılabilecek en yüksek hızı göstermektedir.
 • Abone, seçtiği paketin ücretlendirme tablosunda yer alan Bağlantı Hızı'na kadar destekleyen hızı kullanacak olup, bu hız bağlanılan yere göre değişiklik gösterebilecektir.
 • Kampanya detaylarında yer almayan hususlarda Abonelik Sözleşmesi ve kampanya taahhütnamesi hükümleri geçerlidir.
 • Sözleşmeler için tıklayınız.
 • Taahhütname'yi indirmek için tıklayınız.

Kampanyanın kapsamı nedir?

1- Kampanya hakkında bilgi alabilir miyim ve kimler yararlanabilir?

Kampanyadan bireysel yeni müşterilerimiz 31 Aralık 2024 tarihine kadar yararlanabilir. Kampanya, ilk 5 ay boyunca aynı, kalan 10 ay aynı olmak üzere 15 ay boyunca değişmez. Kampanyaya dâhil internet paketleri 15 ay boyunca indirimli sabit fiyat garantisiyle bireysel müşterilerimize sunulmaktadır. Kampanya kapsamında ücretsiz modem verilmeyecek olup talep eden müşterilerimiz taksitle modem satın alabilirler. Türk Telekom Ev Telefonu, Alo Paket ve Yalın İnternet erişim türleri üzerinden kampanyadan yararlanabilecektir. Kampanyaya katılan aboneler seçimlerine göre satış anında 15 ay taahhüt vererek; 1.350 TL olan fiber gücünde standart modemden faturalarına yansıtılacak aylık 90 TL taksitle ve 1.650 TL olan fiber gücünde Premium modemden faturalarına yansıtılacak aylık 110 TL taksitle yararlanma imkanına sahip olacaktır. Belirtilen modemler dışında fiber altyapıda (FTTH) WiFi 6 HGW Fiber Güçlü Modem kullanacak olan abonelerden 75 TL modem kullanım ücreti alınacaktır. HGW Fiber Güçlü Modemler stok durumuna ve paket hızına bağlı olarak seçilebilecektir. Abone mülkiyetinde olmayan HGW modeme ilişkin kampanya taahhüt süresi sonrasında ise yürürlükteki güncel HGW modem kullanım ücreti yansıtılır. Kampanya kapsamındaki modemler, stoklarda yer alan markalarla sınırlıdır.

2- Kampanya kapsamındaki ücretlendirme nasıldır?

 • İndirimli İnternet Paket Ücreti: Kampanya kapsamında internet paketleri 15 ay boyunca indirimlidir.
 • İnternet Bağlantı ücreti: Yeni aboneliklerde alınan bağlantı ücreti, 15 ay boyunca aylık 72 TL taksitli olup kampanya paket fiyatlarına dahildir.
 • Yalın İnternet Erişim Hizmeti Ücretleri:
  • Kampanyadan telefon hattı olmadan yararlanmak istendiğinde, Yalın internet erişim ücreti 15 ay boyunca indirimli aylık 43 TL olup, kampanya paket fiyatlarına dahildir. Kampanya taahhüt süresi sonrasında yalın internet erişim hizmetinin yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir./li>
  • Yalın İnternet hizmeti başvurularında, sabit telefon hattı olmayan müşterilerden bir defaya mahsus olarak alınan 24 TL Devre Hazırlama Ücreti kampanya kapsamında ücretsizdir.
  • Sabit telefon hattı ve Türk Telekom evde internet hat sahipliği bulunan abonelerden, bir defaya mahsus olarak 24 TL (vergiler dahil) Yalın İnternet geçiş ücreti alınır.
 • Sabit Telefon'la (ALO Paket) İnternete Erişim Hizmeti Ücretleri:
  • Yeni sabit telefon (Alo Paket) hizmeti ile internet bağlantısı tercih edildiğinde, Alo Paket Sabit Ücreti kampanya kapsamında 15 ay boyunca indirimli aylık 46 TL olup, kampanya fiyatlarına dahildir. TTNET Alo Erişim altyapısı ile Kampanyadan yararlanma durumunda, Kampanya sayfasındaki fiyatlara ek 3 TL eklenecektir. Kampanya taahhüt süresi sonrasında hizmetin yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir.​​​​
  • Sabit telefon hattı olmayan abonelerden bir defaya mahsus olarak alınan 36 TL (vergiler dahil) ALO Paket Bağlantı Ücreti kampanya kapsamında ücretsizdir.
  • Türk Telekom sabit telefon hattı olup Alo Paket'e geçiş yapmak isteyen abonelerden bir defaya mahsus olarak alınan 36 TL (vergiler dahil) ALO Paket Geçiş Ücreti, kampanya kapsamında 24 TL'dir.​
 • Evde internet ev içi kurulum ücreti: :Modem kurulumu, bağlantı kontrolü ve internetin çalışır teslim edilmesi dahil olmak üzere hafta içi mesai saatlerinde değeri 88 TL; hafta içi mesai saatleri dışında veya hafta sonu değeri 200 TL olan evde kurulum hizmeti ücretsizdir.

3- İlk faturaya yansıyacak ücretler nelerdir?

 • Damga Vergisi: Bir defaya mahsus yansıtılır.
 • Bağlantı Ücreti: İlk taksidi yansıtılır.
 • Kısmi Kullanım Ücreti:
  • İnternet: İnternet aktivasyon tarihinden ilk fatura kesim tarihine kadar olan kullanım bedeli, seçilen paketin kampanyalı paket ücreti üzerinden hesaplanarak yansıtılır.
  • Yalın internet erişim ücreti: Yalın İnternet erişimi (telefonsuz) ile internet hizmetinden yararlanmayı tercih ettiyseniz, Yalın İnternet aktivasyon tarihinden ilk fatura kesim tarihine kadar olan gün üzerinden aylık erişim ücreti hesaplanarak faturalandırılır.
  • ALO Paket erişim ücreti: Alo Paket erişimi (sabit telefonlu) ile internet hizmetinden yararlanmayı tercih ettiyseniz, aktivasyon tarihinden ilk fatura kesim tarihine kadar olan gün üzerinden aylık erişim ücreti hesaplanarak faturalandırılır.
  • o Modem Kullanım Ücreti:
  • o HGW modem kullanım ücreti: Fiber altyapıda hizmet alıyorsanız hizmeti kullanabilmeniz için teslim edilen HGW modeme ilişkin kullanım bedeli ilk faturanızdan başlamak üzere her ay faturanıza yansıtılır.
  • o Modem taksit tutarı:Mülkiyeti tarafınıza ait olacak şekilde taksitli modem satin aldıysanız taksit süresi sonuna kadar aylık taksit tutarı ilk faturanızdan başlamak üzere faturanıza yansıtılır. Taksit süresi sona ermeden abonelik iptali yapılması durumunda kalan modem taksit tutarları tek seferde faturanıza yansıtılır.

4- Kampanyadan yararlanmak için gerekli evraklar nelerdir?

Bireysel aboneler için;

 • TC uyruklu vatandaşlar için kimlik belgesi aslı (nüfus cüzdanı, ehliyet veya pasaport)
 • Yabancı uyruklu vatandaşlar için geçerli Kimlik Belgesi ve Sabit Fatura alınması zorunludur.

Kampanya kapsamındaki modemler hakkında bilgi alabilir miyim?​

Kampanya kapsamındaki fiber gücünde iki tip modem sunulmaktadır. Standart modemler WiFi 5, Premium modemler WiFi 6 standartlarını desteklemektedir. WiFi 6 kablosuz ağ erişim teknolojisi, WiFi 5 standartlarına göre daha geniş kanallarda daha fazla bant genişliği, çoklu kullanıcı desteğine ve daha hızlı çalışma performansına sahiptir. Kampanyaya katılan aboneler seçimlerine göre satış anında 15 ay taahhüt vererek; 1.350 TL olan fiber gücünde standart modemden faturalarına yansıtılacak aylık 90 TL taksitle ve 1.650 TL olan fiber gücünde Premium modemden faturalarına yansıtılacak aylık 110 TL taksitle yararlanma imkanına sahiptir.

Fiber altyapıda (FTTH) WiFi 6 HGW Fiber Güçlü Modem kullanacak olan abonelerden 75 TL modem kullanım ücreti alınacaktır. HGW Fiber Güçlü Modemler stok durumuna ve paket hızına bağlı olarak seçilebilecektir. Kampanya taahhüt süresi sonrasında ise yürürlükteki güncel HGW modem kullanım ücreti yansıtılır.

Modem arızalı ise ne yapmalıyım?

HGW MODEM: Fiber altyapıdan faydalanarak internete bağlanıyor ve toptan seviyede alt yapı sağlayıcı Türk Telekomünikasyon A.Ş.’ye ait fiber homegateway (HGW Modem) cihazını kullanıyorsanız cihaz ile ilgili her türlü soru ve şikayetinizde online işlemler veya mobil uygulama üzerinden İnternet Bağlantı Desteği menüsüne gelerek “Bağlantı Kontrolü” yapabilir, bu kontrol sonucunda bağlantıda problem tespit edilirse arıza kaydı açabilirsiniz. Cihaz kaynaklı problemlerde saha ekiplerimizi kontrol ve cihaz değişikliği için adresinize yönlendirecektir.

VDSL MODEM: : Bakır altyapıda modem kullanıyorsanız, modeminizin taksit tutarlarını faturanızda tahsilatına aracılık edilen hizmetler (TAEH) başlığı altında görüntülüyorsanız ve cihazınızda Türk Telekom logosu bulunmuyorsa, Cihaz ile ilgili soru ve şikayetlerinizi zaman kaybı olmadan doğrudan cihazın garantisini sağlayan üretici firmaya/üretici firma yetkili servislerine iletebilirsiniz. Üretici firma/üretici firma yetkili servislerine yönlendirilmek üzere cihazı satın aldığınız Türk Telekom grup şirketine de iletebilirsiniz.

Modem taksit tutarı fatura kalemlerinizde modem taksidi olarak görünüyorsa ve cihazınız Türk Telekom logolu ise 2 yıllık garanti süresince Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayarak cihaz hakkında destek isteyebilirsiniz. Müşteri Temsilciniz modeminizi ve hattınızı kontrol ederek gerekli durumlarda değişim için saha ekibini adresinize yönlendirecektir. Modeminizi ne zaman, hangi ödeme yöntemi ile aldığınızı hatırlamıyorsanız, bilgi ve destek almak için Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Kampanya kapsamında ücretsiz evde kurulum hizmetinden nasıl yararlanabilirim?

 • Türk Telekom Evde İnternet Kurulum Hizmeti, ister hafta içi ister hafta sonu belirleyeceğiniz saatte randevu verilerek, ev içine kadar internet hattının getirilmesi, modem bağlantısının yapılması ve internetin çalışır halde teslim edilmesini kapsamaktadır. Türk Telekom Evde İnternet Kurulum Hizmeti, kampanya kapsamında XX ay taahhütle ücretsizdir.
 • Ücretsiz evde kurulum hizmeti ile ilgili detaylı bilgi almak için tıklayın.

Kampanya kapsamında Hoş Geldin İndiriminden nasıl yararlanabilirim?

Diğer internet servis sağlayıcıdaki internet aboneliğini iptal ederek, Online’a Özel Fiberde Yılın Kampanyası ile Türk Telekom Evde İnternet abonesi olan müşterilerimize Hoş Geldin İndirimi sunulur. Müşteriler, Türk Telekom evde internet aktivasyon tarihinden en fazla 60 gün önceki cayma bedelinin yer aldığı diğer internet servis sağlayıcı son faturasını evraktakip@turktelekom.com.tr adresine internet hizmet numarası, ad-soyad ve iletişim kurulacak cep telefonu numarası bilgisi ile 60 gün içinde mail ile iletmeleri halinde yararlanabilir. Sağlanacak indirim kampanya ile sağlanan indirimlere ek olarak, 50 Mbps altındaki hız paketlerinde aylık 100 TL (vergiler dahil) olacak şekilde toplamda 400 TL’ye (vergiler dahil), 50 Mbps ve üstündeki hız paketlerinde aylık 125 TL (vergiler dahil) olacak şekilde toplamda 500 TL’ye kadar (vergiler dahil) faturaya yansıtılır.

Kampanyaya nasıl başvurabilirim?

Kampanyaya online başvurabilir, 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'ni arayabilir veya Türk Telekom Satış Noktalarına uğrayabilirsiniz.

Ayrıca "İnternet" yazıp 6606'ya kısa mesaj (SMS) gönderin sizi hemen arayalım.

Kampanyadan yararlandıktan sonra gerçekleştirilebileceğim abonelik işlemleri nelerdir?

1. Kampanya başlangıcında seçtiğim tarife paketini daha sonra değiştirebilir miyim?

Evet. Kampanya başlangıcından 15 aylık abonelik taahhüdü sonuna kadar kampanyaya giriş yapılan tarife/hız paketinin aylık ücretinin altında bir tarife/hız paketine inmemeniz kaydıyla tarife değişikliği yapabilirsiniz.

2. Kampanyada taahhüt süresi içinde internet erişim hizmetimi değiştirebilir miyim?

 • Yalın internet hizmetinden Türk Telekom Alo Paket internet hizmetine geçiş yapabilirsiniz. Türk Telekom Alo paket hizmetine geçiş ücreti 36 TL olarak faturanıza yansıtılır.
 • ​Sabit Telefonlu internet hizmetinden Yalın internet hizmetine geçiş yapabilirsiniz. Türk Telekom sabit telefon hizmetinden yalın internete geçiş ücreti 24 TL olarak faturanıza yansıtılır.

3. Kampanya taahhüt süresi sonunda tercih ettiğim tarifenin aylık ücreti değişir mi?

Kampanyada taahhüt süresi sonunda indirimli kullanım sona erer ve seçtiğiniz paketin yürürlükteki tarife fiyatı üzerinden ücretlendirilirsiniz.​

4. İnternet aboneliğimi veya bağlantımı başka birine devredebilir, başka adrese nakil edebilir veya dondurabilir miyim?

DevirNakil ve Hat Dondurma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.​​

5. Kampanyayı iptal ettirebilir miyim?

Kampanya iptali için 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'ni arayabilir, Türk Telekom Satış Noktaları'na başvurabilirsiniz.

6. Kampanya veya abonelik iptalinde çıkış bedeli ödeyecek miyim?

Kampanya iptali: Taahhüt süresi dolmadan kampanya iptali durumunda, taahhüt başlangıcından iptal dönemine kadar sunulan tüm indirimler (modem, tablet ve bağlantı ücreti için verilen indirimler dahil) alınır. Faturaya yansıyacak bedel için öncelikle taahhüt kapsamında henüz tahsil edilmemiş hizmet bedellerinin toplamı ile kampanya başlangıcından kullanım gerçekleşen süre sonuna kadar sağlanan indirimler karşılaştırılır ve düşük olan tutar faturanıza yansıtılır.

Abonelik iptali: : Taahhüt süresi dolmadan abonelik iptali yaptığınız durumda, taahhüt başlangıcından iptal dönemine kadar sunulan tüm indirimler ile taahhüt kapsamında henüz tahsil edilmemiş hizmet bedelleri toplamı karşılaştırılır ve düşük olan tutar faturanıza yansıtılır. Bahse konu tutara ilaveten; Taahhüt süresi dolmadan abonelik iptali yaptığınız durumda, taahhüt başlangıcından iptal dönemine kadar sunulan tüm indirimler tahsil edilir. Faturaya yansıyacak bedel için öncelikle taahhüt kapsamında henüz tahsil edilmemiş hizmet bedellerinin toplamı ile kampanya başlangıcından kullanım gerçekleşen süre sonuna kadar sağlanan indirimler karşılaştırılır ve düşük olan tutar faturanıza yansıtılır. Bahse konu tutara ilaveten;​

Dijital Eğlence paketinin seçilmesi halinde, kampanya taahhüt süresi içinde Dijital Eğlence Paketi’nin veya Dijital Eğlence paketi içinde yer alan ürünlerden herhangi birinin iptali kampanya koşullarına aykırılık olarak değerlendirilecektir. Taahhüt ihlal halinde ise Dijital Eğlence paketine ilişkin fayda taahhüt ihlal bedeli hesaplamasına dahil edilecektir.

 • (varsa) Modem ücretinin kalan taksitleri,
 • (varsa) Cihaz ücretinin kalan taksitleri,
 • (varsa) Geriye dönük internet /Yalın internet hizmeti kullanım ücretleri
 • (varsa) ALO Paket​ kullanım ve bağlantı ücretleri 
 • (varsa) Bağlantı Ücreti kalan taksitleri yansıtılır.

7. Kampanya ile ilgili destek almak istediğimde nereye başvurabilirim?

Kampanya ve aboneliğinizle ilgili her türlü soru ve sorunlarınız için 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'ni arayabilir veya Türk Telekom Satış Noktaları'na başvurabilirsiniz.


Türk Telekom Prime Nedir?

Türk Telekom Prime, evde internette yüksek hızlı fiber seçeneklerinin yer aldığı, yaşamın her alanında müşterilerin hayatlarına renk katacak pek çok ayrıcalık sunan müşteri platformudur.

Buna ek olarak:

 • Seyahat ayrıcalıkları
 • Size özel müşteri hizmetleri
 • Yeme içme avantajları
 • Alışverişleriniz için özel indirimler

ve daha fazlası Türk Telekom Prime’da sizi bekliyor.

Evinde Hız Online'da Fırsat Kampanyası

Kampanya Kapsamındaki Paketler ('e kadar)

Kampanyalı Fiyatı (1-5) Ay

Kampanyalı Fiyatı (6-15) Ay

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı

tech-icon
Kampanya Kapsamındaki Paketler ('e kad
Evinde Hız Online'da Fırsat Kampanyası 16 Mbps
Kampanyalı Fiyatı (1-5) Ay
299TL

İlk 5 ay

Kampanyalı Fiyatı (6-15) Ay
299TL

İlk 5 ay

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
579TL

İlk 5 ay

tech-icon
Kampanya Kapsamındaki Paketler ('e kad
Evinde Hız Online'da Fırsat Kampanyası 24 Mbps
Kampanyalı Fiyatı (1-5) Ay
299TL

İlk 5 ay

Kampanyalı Fiyatı (6-15) Ay
299TL

İlk 5 ay

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
589TL

İlk 5 ay

tech-icon
Kampanya Kapsamındaki Paketler ('e kad
Evinde Hız Online'da Fırsat Kampanyası 50 Mbps
Kampanyalı Fiyatı (1-5) Ay
329TL

İlk 5 ay

Kampanyalı Fiyatı (6-15) Ay
329TL

İlk 5 ay

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
619TL

İlk 5 ay

tech-icon
Kampanya Kapsamındaki Paketler ('e kad
Evinde Hız Online'da Fırsat Kampanyası 200 Mbps
Kampanyalı Fiyatı (1-5) Ay
399TL

İlk 5 ay

Kampanyalı Fiyatı (6-15) Ay
399TL

İlk 5 ay

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
749TL

İlk 5 ay

tech-icon
Kampanya Kapsamındaki Paketler ('e kad
Evinde Hız Online'da Fırsat Kampanyası 500 Mbps
Kampanyalı Fiyatı (1-5) Ay
499TL

İlk 5 ay

Kampanyalı Fiyatı (6-15) Ay
499TL

İlk 5 ay

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
899TL

İlk 5 ay

tech-icon
Kampanya Kapsamındaki Paketler ('e kad
Evinde Hız Online'da Fırsat Kampanyası 1000 Mbps
Kampanyalı Fiyatı (1-5) Ay
599TL

İlk 5 ay

Kampanyalı Fiyatı (6-15) Ay
599TL

İlk 5 ay

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
1.089TL

İlk 5 ay

Yukarıda belirtilen ücretlere %20 KDV ve %10 ÖİV dahildir.