Yazlık İnternet Kampanyası

 Yaz boyunca hızlı ve bol bol GB’lı tekliflerle internet sahibi olun. Çok avantajlı fiyatlarla yaz tatilinin tadını doyasıya çıkarın.

 

​Türk Telekom Evde İnternet’in size özel internet paketleri ile sınırsız, fiber hızlı internet keyfini yaz tatilinde de yaşayabilirsiniz. Yazlık İnternet Kampanyası’nın sunduğu limitsiz internet paketlerinden birini seçin uygun fiyat, hızlı internet gibi daha birçok fırsat ve avantajlardan siz de faydalanın!

Üstelik internet kampanyası kapsamında yeni nesil modem modelleri arasında bulunan VDSL modeme taksit seçenekleri ile sahip olabilirsiniz.

​​​​​

HEMEN BAŞVUR

Paket Seçenekleri ve Özellikleri

Paket Seçenekleri

Tüm Kampanya Paketleri

Kampanya Kapsamındaki Paketler Bağlantı Hızı Adil Kullanım Noktası Kampanya İndirimli Fiyatı
YALIN ULTRANET LİMİTSİZ / 2 AY16 Mbps50 GB 149 .90TL HEMEN BAŞVUR
YALIN ULTRANET LİMİTSİZ / 3 AY16 Mbps50 GB 221 .90TL HEMEN BAŞVUR
YALIN ULTRANET LİMİTSİZ / 2 AY16 Mbps100 GB 181 .90TL HEMEN BAŞVUR
YALIN ULTRANET LİMİTSİZ / 3 AY16 Mbps100 GB 262 .90TL HEMEN BAŞVUR
YALIN FİBERNET LİMİTSİZ / 2 AY24 Mbps50 GB 194 .90TL HEMEN BAŞVUR
YALIN FİBERNET LİMİTSİZ / 3 AY24 Mbps50 GB 265 .90TL HEMEN BAŞVUR
YALIN FİBERNET LİMİTSİZ / 2 AY24 Mbps100 GB 222 .90TL HEMEN BAŞVUR
YALIN FİBERNET LİMİTSİZ / 3 AY24 Mbps100 GB 306 .90TL HEMEN BAŞVUR
YALIN HİPERNET LİMİTSİZ / 2 AY24 Mbps50 GB 174 .90TL HEMEN BAŞVUR
YALIN HİPERNET LİMİTSİZ / 3 AY24 Mbps50 GB 244 .90TL HEMEN BAŞVUR
YALIN HİPERNET LİMİTSİZ / 2 AY24 Mbps100 GB 197 .90TL HEMEN BAŞVUR
YALIN HİPERNET LİMİTSİZ / 3 AY24 Mbps100 GB 276 .90TL HEMEN BAŞVUR
Kampanya Kapsamındaki Paketler Bağlantı Hızı Adil Kullanım Noktası Kampanya İndirimli Fiyatı
ULTRANET LİMİTSİZ /
2 AY
16 Mbps50 GB 119 .90TL HEMEN BAŞVUR
ULTRANET LİMİTSİZ /
3 AY
16 Mbps50 GB 176 .90TL HEMEN BAŞVUR
ULTRANET LİMİTSİZ / 2 AY16 Mbps100 GB 151 .90TL HEMEN BAŞVUR
ULTRANET LİMİTSİZ / 3 AY16 Mbps100 GB 217 .90TL HEMEN BAŞVUR
FİBERNET LİMİTSİZ /
2 AY
24 Mbps50 GB 164 .90TL HEMEN BAŞVUR
FİBERNET LİMİTSİZ /
3 AY
24 Mbps50 GB 220 .90TL HEMEN BAŞVUR
FİBERNET LİMİTSİZ / 2 AY24 Mbps100 GB 192 .90TL HEMEN BAŞVUR
FİBERNET LİMİTSİZ / 3 AY24 Mbps100 GB 261 .90TL HEMEN BAŞVUR
HİPERNET LİMİTSİZ / 2 AY24 Mbps50 GB 144 .90TL HEMEN BAŞVUR
HİPERNET LİMİTSİZ / 3 AY24 Mbps50 GB 199 .90TL HEMEN BAŞVUR
HİPERNET LİMİTSİZ / 2 AY24 Mbps100 GB 167 .90TL HEMEN BAŞVUR
HİPERNET LİMİTSİZ / 3 AY24 Mbps100 GB 231 .90TL HEMEN BAŞVUR

Paket Özellikleri

 • Bağlantı
  Ücreti Dahil
 • Erişim
  Ücreti Dahil
 • Türk Telekom Fiber Gücü Fiber Gücü
 • Modem
  Fırsatı
​​​​
 • Yazlık İnternet hizmetinden yeni abone olacak tüm bireysel yeni müşteriler, mevcut taahhütsüz ve hazırnet paketindeki müşteriler, 31 Mayıs 2018 tarihine kadar yararlanabilir.
 • 16 Mbps'ye kadar ULTRANET/YALIN ULTRANET paketlerinde abone, internet hattının bulundugu yerdeki 16 Mbps'ye kadar, HIPERNET/FIBERNET/YALIN HIPERNET/YALIN FIBERNET paketlerinde abone, internet hattının bulundugu yerdeki 24 Mbps'ye kadar destekleyen hızı kullanacak olup, bu hız baglanılan yere göre degisiklik gösterebilecektir.
 • Paketler için paket GB* uygulaması bulunmaktadır. Abonenin ay içerisindeki veri kullanımı (download) paket GB'ını* aştığında internet kullanım (download) hızı düşürülecektir. Düşürülecek hız seviyesini herhangi bir zamanda değiştirme hakkını saklı tutar. Takip edilen aya girildiğinde Abone internet hizmetinden mevcut erişim hızıyla tekrar ararlanabilecektir.
 • Yalın İnternet paketlerine yalın internet aylık erişim ücreti (vergiler dahil 15 TL) dahil edilmiştir. Sabit telefon hattı ve internet hizmeti aboneliği olmayan yeni müşterilerden bir defaya mahsus 10 TL Devre Hazırlama Ücreti kampanya ücretlerine dahil edilmiştir.
 • Abonenin tercih ettiği pakete göre uygulanacak olan ücret, aboneye işbu hizmetin verilmeye başladığı ay sonunda faturasına yansıtılacak olup, söz konusu bedel defaten tahsil edilecek ve seçilen paketin süresi sonunda abonelerin hattı dondurulacak, gelecek yıl aynı dönemde yeniden aktif hale getirilerek yürülükteki ücretten faturalandırılacaktır. Abone, süreli paketin bitiminde dilerse paketini kullanmaya devam etme veya hat dondurma yapılmaması ve internet paketinin iptali için talebini iletebilecektir. Yazlık İnternet Paketleri için paket süresince hat dondurma işlemi yapılamamaktadır.
 • Abone seçtiği süre boyunca TARİFE/PAKET değişikliği yapamaz. Ancak, almış olduğu Yazlık İnternet Paket'inin kullanımından ve tüm haklarından vazgeçerek Yazlık İnternet Aboneliğini tamamen sona erdirebilir veya istediği yeni bir pakete geçebilir. Her iki durumda da abone herhangi bir bedel iadesi talep edemez.
 • Abonenin, seçmiş olduğu paketinin süresinden önce aboneliğini sona erdirmesi ya da Yazlık İnternet paketi dışındaki diğer internet paketlerine geçiş yapması halinde paket ücreti ile ilgili olarak geri ödeme yapılmayacaktır.
 • Abonenin Türk Telekomünikasyon A.S.'den ses hizmeti almıyor olaması halinde FIBERNET aboneligini iptal etmesi veya her halükarda ses hizmeti ve FIBERNET Paket aboneliginin birlikte iptali halinde, FIBERNET abonelerinin kullanımına sunulan HGW modemlerin, iptal basvurusunda eksiksiz iade edilmemesi durumunda, modem teslim tutanagında belirtilen bedeller tahsil edilecektir.
 •  Pakete dahil olan internet tarifeleri için belirtilen hızlar fiziksel bağlantı koşulları nedeniyle, garanti edilen hız olmayıp ulaşılabilecek en yüksek hızı göstermektedir.İnternet hizmetinin teknik imkansızlıklar nedeniyle Abone'nin hizmetten yararlandığı yerde sürekli olarak verilememesi durumu hariç olmak üzere, Abone'nin herhangi bir sebeple seçtiği süre tamamen dolmadan Yazlık İnternet Aboneliğini sona erdirmesi veya borcunu ödememesi veya haklı gerekçelerle İŞLETMECİ tarafından aboneliğine son verilmesi (sözleşmenin feshi) durumları başta olmak üzere, aboneliğinin herhangi bir nedenle sona ermesi halinde aboneden tahsil edilecek ücretler; varsa modem ücreti, (varsa) ödenmemiş hizmet ücreti, (varsa) kullanım dönemlerine ait ek kota ücretleri, işbu taahhütname kapsamında alınmamış olan bağlantı ücreti,yalın internet erişim ücreti, devre hazırlama ücreti, (varsa) abone olunan katma değerli hizmetlerin ücretleri aboneden defaten tahsil edilir.
 • 216 TL (vergiler dahil) olan internet bağlantı ücreti kampanya kapsamında alınmayacaktır.
 • İşbu taahhütnameden kaynaklanan damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere, abonenin ilk faturasına yansıtılacaktır.
 • İstendiği takdirde Yazlık İnternet Paketler kapsamında, rayiç bedeli 168 TL olan VDSL modem 2 ay süreli paketlerde 2 taksitle, 3 ay süreli paketlerde 3 taksitle alınabilir. Modemin ilk taksidi ilk faturanıza yansıtılacaktır.
Modem
Aylık Taksit Tutarı/ 
2 Taksit

Aylık taksit Tutarı/
3 Taksit
VDSL Modem 84 TL 56 TL
 • Abonenin dahil olduğu kampanyanın ve/veya aboneliğinin iptal edilmesi halinde; Taahhütname'nin Abone tarafından imzalandığı tarihten itibaren taahhüde aykırılığın oluştuğu döneme kadar aboneye sağlanan indirim, rayiç cihaz veya diğer faydaların bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı müşteriden tahsil edilir. Ancak abonenin taahhüt kapsamında tahsil edileceği belirlenen hizmet bedellerinin henüz tahakkuk etmemiş kısmının toplamı, bu tutardan düşük olması halinde düşük olan tutar aboneden tahsil edilir. Ek olarak, varsa bağlantı ücretinin, varsa kurulum ücretinin ve taksitli satılan cihaz/servis/ürünlerin kalan taksitlerinin toplamı ayrıca tahsil edilir.
 • Bizden Kampanyası evde internet/ Yalın evde İnternet alt yapı olanaklarıyla sınırlıdır.
 • Pakete dahil olan internet tarifeleri için belirtilen hızlar fiziksel bağlantı koşulları nedeniyle, garanti edilen hız olmayıp ulaşılabilecek en yüksek hızı göstermektedir.
 • Abone, internet hattının bulunduğu yerdeki 16, 24 mbps' ye kadar destekleyen hızı kullanacak olup, bu hız bağlanılan yere göre değişiklik gösterebilmektedir. Abonenin ay içerisindeki veri kullanımı (download) Paket GB*'ını aştığında internet kullanım hızı düşürülür. İşletmeci, düşürülecek hız seviyesini herhangi bir zamanda değiştirme hakkını saklı tutar. Takip edilen aya girildiğinde Abone internet hizmetinden mevcut erişim hızıyla tekrar yararlanabilmektedir.
 • Pakete dahil hizmetlerin (ay içinde) abonelik başlangıcından ay sonuna kadar gerçekleşen kullanımının bedeline Aylık Kısmi Kullanım Ücreti denir. Paket aktivasyon tarihinden ay sonuna kadar ki (son gün dahil) internet ve telefon kullanım bedelleri, seçilen hizmetlere ait paketlerin kampanyadaki indirimli ücreti üzerinden hesaplanarak ilk faturaya yansıtılır.
 • Abone, seçtiği paketin bağlantı hızına kadar destekleyen hızı  kullanacak olup, bu  hız bağlanılan yere göre değisiklik gösterebilecektir. Abonenin ay içerisindeki veri kullanımı (download) AKN'ye (adil kullanım noktasına) ulaştığında  AKN sonrası hızı, seçilen paketin bağlantı hızına göre, tablodaki değerlere düşürülecektir.

  Bağlantı Hızı AKN Sonrası Hız
  4 Mbps'ye Kadar 3 Mbps'ye Kadar
  6 Mbps'ye Kadar 3 Mbps'ye Kadar
  8 Mbps'ye Kadar 3 Mbps'ye Kadar
  12 Mbps'ye Kadar 5 Mbps'ye Kadar
  15 Mbps'ye Kadar 5 Mbps'ye Kadar
  16 Mbps'ye Kadar 5 Mbps'ye Kadar
  20 Mbps'ye Kadar 8 Mbps'ye Kadar
  24 Mbps'ye Kadar 8 Mbps'ye Kadar
  25 Mbps'ye Kadar 16 Mbps'ye Kadar
  32 Mbps'ye Kadar 16 Mbps'ye Kadar
  35 Mbps'ye Kadar 16 Mbps'ye Kadar
  40 Mbps'ye Kadar 16 Mbps'ye Kadar
  50 Mbps'ye Kadar 16 Mbps'ye Kadar
  60 Mbps'ye Kadar 24 Mbps'ye Kadar
  100 Mbps'ye Kadar 24 Mbps'ye Kadar
  1000 Mbps'ye Kadar 64 Mbps'ye Kadar
   • Sözleşmeler için tıklayın.
   • Taahhütname için tıklayın.
   • *Paket GB; Adil Kullanım Noktasını (AKN) ifade etmektedir. Detaylı bilgi için tıklayın.
   ​​​​​​​​​​
​​​​​​

Kampa​nyaya Özel Ücretsiz Servisler

Diğer Başvuru Kanallarımız

İNTERNET
YAZIN 6606'YA
SMS GÖNDERİN

Sıkça Sorulan Sorular

Yazlık İnternet Kampanyası ile ilgili detaylı bilgiler burada

​​

Yazlık İnternet Paketleri kapsamında seçilen paketin süresi sonunda abonelerin hattı dondurularak, gelecek yıl aynı dönemde yeniden aktif hale getirilerek yürüklükteki ücretten faturalandırılacaktır. Abone, süreli paketin bitiminde dilerse paketini kullanmaya devam etme veya hat dondurma yapılmaması ve internet paketinin iptali için talebini iletebilecektir. Yazlık İnternet Paketleri için mevcut paket kullanım süresince hat dondurma işlemi yapılamamaktadır.​​

Tercih edilen 2 aylık ya da 3 aylık Yazlık İnternet hizmet süresi boyunca giriş yapılan paketten kampanya kapsamındaki diğer paketlere geçiş yapılamamaktadır. Kullanım süresi sona ermeden ve kullanım süresi sonrası herhangi bir standart İnternet/Yalın İnternet paketine geçiş yapılabilir ve avantajlı kampanyalardan yararlanılabilirsiniz.​

Evet, bu kampanya ile birlikte Yalın İnternet hizmetinden yararlanabilirsiniz. Yalın internet hizmeti ile kampanyadan yararlanıldığı durumda Yalın İnternet Aylık Erişim Ücreti (tüm vergiler dahil aylık 15 TL) paket ücretine dahildir.Yalın İnternet hizmeti başvurularında, sabit telefon hattı ve internet hizmeti aboneliği olmayan yeni müşterilerden bir defaya mahsus tüm vergiler dahil peşin 10 TL devre hazırlama ücreti kampanya kapsamında ücretlere dahil edimiştir.​

​​

Mevcut taahhütsüz ve Hazırnet paketindeki aboneler, tercihlerine göre 2 ya da 3 aylık Yazlık İnternet paketine geçebilirler.

Hazırnet paketinde yer almayan mevcut abonelerinin Yazlık İnternet Hizmetinden yararlanabilmesi için İnternet hizmetinin verilmediği farklı bir adreste sabit hat veya Yalın İnternet aboneliği olmalıdır.​

Mevcut taahhütsüz ve Hazırnet paketindeki müşteriler, tercihlerine göre 2 ya da 3 aylık Yazlık İnternet paketlerine geçebilirler.​

Hayır. İstendiği takdirde Yazlık İnternet Paketleri kapsamında, rayiç bedeli 168 TL olan 2 ay süreli paketlerde 2 taksitle, 3 ay süreli paketlerde 3 taksitle VDSL modem alınabilir. Modemin ilk taksidi ilk faturanıza yansıtılacaktır.​

Yazlık İnternet hizmeti başka bir yere nakledilemez.​

Yazlık İnternet hizmeti başka bir kişi veya kuruluşa devredilemez.​

Yazlık İnternet hizmeti ile ilgili her türlü soru ve sorunlarınız için 7 gün 24 saat 444 1 444 Müşteri Hizmetleri'ne başvurabilirsiniz.​

 • Yazlık İnternet Hizmetinden yararlanan yeni müşterilerin ilk faturasına yansıyacak ücretler;
  • Yazlık İnternet 2/3 aylık paket bedelinin tamamı (sadece ilk faturaya yansıtılır)
  • Başvuru ve kullanım döneminde abone olunan katma değerli hizmetlerin kullanım ücretleri (aylık ücret her ay faturalandırılır)
  • Paket, kampanya ve (varsa) modemden doğacak damga vergisi
  • (Varsa) Modemin ilk taksiti
 • Abonenin paketini ilk faturası çıkmadan iptal etmesi durumunda;
  • Yazlık İnternet 2 aylık ya da 3 aylık paket bedelinin tamamı
  • Paket, kampanya ve (varsa) modemden doğacak damga vergisi,
  • (Varsa) Başvuru veya kullanım döneminde abone olunan katma değerli hizmetlerin kullanım ücretleri
  • (Varsa) Modem taksitleri
 • Abonenin ilk faturasını ödedikten sonra aboneliğini iptal etmesi durumunda (Bu hizmete ilişkin ilk faturası ile paket bedeli ve varsa modem ilk taksidi tahsil edilmiştir);
  • (Varsa) Başvuru veya kullanım döneminde abone olunan katma değerli hizmetlerin kullanım ücretler
  • (Varsa) Modem taksitleri
 • Yazlık İnternet paket bedelinin tamamı, damga vergisi ve varsa modem ilk taksidi ilk faturasına yansıtılır. Takip eden aylarda çıkacak faturalar;
  • (Varsa) satın alınan Katma Değerli Servislerinin aylık ücretleri faturalandırılır.
  • (Varsa) Modemin kalan taksitleri
  • İlk faturayı takip eden aylarda minimum fatura bedelinin* altında kaldığında faturalandırma yapılmaz. Tahsil edilmeyen tutarların toplamı minimum fatura bedelini aştığı durumda takip eden dönemin faturasına yansıtılır. Aboneliğin iptali ve sona ermesi durumunda tahsil edilmeyen ücretler (minimum fatura bedeli altında olsa dahi) faturalandırılır.