Ana İçeriğin Başı

Evde internete sahip olmak artık çok uygun ! Siz de Türk Telekom evde internete gelin, eviniz internetsiz kalmasın!

İnternet keyfini doyasıya yaşamak için Türk Telekom’lu olmanın tam zamanı. Üstelik her şey dahil aylık 39,90TL’den başlayan sabit fiyat ve ücretsiz kurulum fırsatıyla! Kampanya kapsamında sunulan paketler arasından sizin için en uygun olanı seçin, bu fırsatı kaçırmayın.

Hemen başvurun, eviniz internetsiz kalmasın!

 
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​ Hemen Başvur ​​​​
​​​​ Hemen Başvur ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Kampanyaya dahil tüm paketler

​​
İnternetsiz ev kalmasın kampanyası Kampanyaya dahil tüm paketler ve Ücretlendirme Bilgisi
Kampanya Kapsamındaki Paketler Bağlantı Hızı GB Kampanya İndirimli Fiyatı
4Mbps'ye kadar 40GB İnternet 4Mbp'e Kadar​ 40 GB 39,90 TL
4Mbps'ye kadar 60GB İnternet 4Mbp'e Kadar 60 GB 49,90 TL

​​​​​​​​​​​​​​​​ ​​​​​​ ​​
​​​​
 • İnternetsiz Ev Kalmasın Kampanyası, 30 Haziran 2020'ye kadar geçerli olup bireysel müşteriler için geçerlidir
 • Kampanyadan bireysel yeni müşterilerimiz 24 ay taahhüt vererek yararlanabilir.
 • Kampanya fiyatları 24 ay boyunca indirimli herşey dahil fiyatlar olup taahhüt süresi sonunda seçilen paketin yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir. Yürürlükteki tarife ücretleri için tıklayınız.
 • Alo Paket erişimi ile internet bağlantısı tercih edildiğinde, Alo Paket aylık sabit ücreti (20 TL), İnternetsiz Ev Kalmasın Kampanyası kapsamında 24 ay boyunca aylık 10 TL olup kampanya ücretlendirme tablosundaki fiyatlara dahildir. Kampanya süresi sonrasında hizmetin yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir. Sabit telefon hattı olmayan abonelerin başvurularında bir defaya mahsus olarak alınan 16 TL (vergiler dahil) ALO Paket Bağlantı Ücreti kampanya kapsamında ücretsizdir. Türk Telekom sabit telefon hattı olan abonelerden bir defaya mahsus olarak alınan 16TL (vergiler dahil) ALO Paket Geçiş Ücreti, kampanya kapsamında 10 TL'dir. Kampanya kapsamında istendiği takdirde, Alo dakika paketlerinden birisini seçerek Alo Paket hizmetinden yararlanabilirsiniz.
 • Kampanya kapsamında aşağıdaki tabloda yer alan Alo Dakika Paketlerden birisi seçilerek Alo Paket hizmetinden yararlanılabilir.

  Paket İsmi Paket Kampanyalı Fiyatı Paket Tarife Fiyatı Kampanya Süresi İndirim Bedeli
  ALO PAKET 100 4,90 TL 9 TL 24 AY 4,10 TL
  ALO PAKET 250 7,90 TL 18 TL 24 AY 10,10 TL
  ALO PAKET 500 9,90 TL 34 TL 24 AY 24,10 TL
  ALO PAKET 1000 14,90 TL 48 TL 24 AY 33,10 TL
  ALO PAKET LİMİTSİZ 27,90 TL 38 TL 24 AY 10,10 TL
 • Kampanyadan Yalın internet (telefonsuz) hizmeti ile yararlanılamamaktadır.
 • Yeni aboneliklerde alınan 264 TL (KDV dahil) bağlantı ücreti, 24 ay boyunca aylık 11 TL olup kampanya ücretlendirme tablosundaki fiyatlara dahildir.
 • Daha önce Türk Telekom evde internet hat sahibi olan ve abonelik iptali yapan aboneler, iptal tarihinden sonraki ilk 3 ay içinde tekrar Türk Telekom evde internet başvurusu yapması durumunda bu kampanyadan yararlanamaz.
 • Abonelik yapılmak istenen adreste son 3 ay içerisinde iptal edilmiş bir abonelik varsa veya aktif abonelik varsa, tekrar Türk Telekom evde internet başvurusu yapması durumunda bu kampanyadan yararlanılamaz. Abonelik kontrolü Türk Telekom altyapısında yapılmaktadır.
 • Kampanya kapsamında doğan damga vergisi ücreti bir defaya mahsus olmak üzere ilk faturaya yansıtılır.
 • Kampanya ile birlikte ayrıca indirimli modem fırsatından satış anında, 24 ay boyunca sadece aylık 6,5TL taksitle yararlanılabilir. Kampanya kapsamındaki modemler, stoklarda yer alan markalarla sınırlıdır.
 • Kampanya kapsamında modem kurulumu, bağlantı kontrolü ve internetin çalışır teslim edilmesi dahil olmak üzere hafta içi mesai saatlerinde değeri 90 TL; hafta içi mesai saatleri dışında veya hafta sonu değeri 150TL olan evde kurulum hizmeti ücretsizdir.
 • Fiber altyapısı (FTTH) olan müşterilerimizin, modem üzerinden sunulmaya devam edilen internet hizmeti ücretlerine ek olarak, tüm vergiler dahil aylık 6 TL (AltıTürkLirası) modem kullanım ücreti, internet aboneliği devam ettiği sürece fatura edilecektir.
 • Türk Telekomünikasyon A.Ş'den ses hizmeti alınmıyor olması halinde FİBERNET aboneliğinin iptal edilmesi veya her halükarda ses hizmeti ve FİBERNET Paket aboneliğinin birlikte iptali halinde, FİBERNET abonelerinin kullanımına sunulan HGW modemlerin, iptal başvurusunda eksiksiz iade edilmemesi durumunda, modem teslim tutanağında belirtilen bedeller tahsil edilir.
 • Kampanya kapsamında, Fiber (FTTB/FTTH) ve DSL altyapı paket seçenekleri vardır; Hiper (FTTC) seçeneği yoktur.
 • Pakete dahil hizmetlerin (ay içinde) abonelik başlangıcından ay sonuna kadar gerçekleşen kullanımının bedeline Aylık Kısmi Kullanım Ücreti denir. Paket aktivasyon tarihinden ay sonuna kadar ki (son gün dahil) internet ve telefon kullanım bedelleri, seçilen hizmetlere ait paketlerin kampanyadaki indirimli ücreti üzerinden hesaplanarak ilk faturaya yansıtılır.
 • Kampanyaya giriş yaptığınız paketin kampanyalı aylık ücretinin altına inmemek koşuluyla kampanya kapsamında açık olan paketlere, geçiş yapabilirsiniz. Üst pakete geçiş yaptıktan sonra eski paketinize ya da farklı herhangi bir pakete geçiş yapmak istediğinizde geçiş yaptığınız paketin yürüklükteki ücretinden faturalandırılacaksınız. Kampanya kapsamındaki 4 Mbps'ye kadar 40 GB ve 60 GB paketlerinden farklı bir pakete geçmeniz halinde bu paketlere tekrar geçiş yapamayacaksınız.
 • Kampanya taahhüt süresi içerisinde kampanyaya dâhil olmayan hizmetlere geçilememektedir. Aksi takdirde bu durum kampanya iptali ve taahhüt ihlali olarak değerlendirilir.
 • Müşterinin dahil olduğu kampanyayı ve/veya aboneliğini iptal etmesi halinde; taahhütname'nin abone tarafından imzalandığı tarihten itibaren taahhüde aykırılığın oluştuğu döneme kadar aboneye sağlanan indirim, rayiç cihaz veya diğer faydaların bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı müşteriden tahsil edilir. Ancak müşteri taahhüt kapsamında tahsil edileceği belirlenen hizmet bedellerinin henüz tahakkuk etmemiş kısmının toplamı, bu tutardan düşük olması halinde düşük olan tutar aboneden tahsil edilir. Ek olarak, varsa bağlantı ücretinin, varsa kurulum ücretinin ve taksitli satılan cihaz/servis/ürünlerin kalan taksitlerinin toplamı ayrıca tahsil edilir.
 • İnternet paketleri için belirtilen hızlar fiziksel bağlantı koşulları nedeniyle, garanti edilen hız olmayıp ulaşılabilecek en yüksek hızı göstermektedir.
 • Paket kapsamında sunulan 20 GB, 4 Mbps'ye kadar hızla kullanılabilirken, paket tüketildiğinde hız 1 Mbps'ye kadar uygulanacak ve fatura dönemi sonuna kadar kullanılabilecektir.
 • Kampanya kapsamında nakil, devir yapılabilmekte; hat dondurma yapılamamaktadır.
 • Kampanya detaylarında yer almayan hususlarda Abonelik Sözleşmesi ve kampanya taahhütnamesi hükümleri geçerlidir.
 • Sözleşmeler için tıklayın.
 • Taahhütname için tıklayın.
 • ​​
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
​​​​​​​​​​ ​​​​​​​