Kamuluya Her Şey Dahil Kampanyası

 Kamu çalışanları her şey dahil limitsiz evde internet paketleriyle evde internetin sınırsız ve eğlenceli dünyasının kapılarını açıyor!

 

​​Hemen başvurun, Türk Telekom evde internetin sunduğu avantajlardan siz de faydalanın!​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

HEMEN BAŞVUR

Paket Seçenekleri ve Özellikleri

Paket Seçenekleri

Tüm Kampanya Paketleri

Kampanya Kapsamındaki Paketler Bağlantı Hızı Adil Kullanım Noktası Kampanya İndirimli Fiyatı
ULTRANET LİMİTSİZ16 Mbps50 GB 54 .90TLX 24 AY HEMEN BAŞVUR
FİBERNET/HİPERNET LİMİTSİZ24 Mbps75 GB 59 .90TLX 24 AY HEMEN BAŞVUR
YALIN ULTRANET LİMİTSİZ16 Mbps50 GB 66 .90TLX 24 AY HEMEN BAŞVUR
YALIN FİBERNET/HİPERNET LİMİTSİZ 24 Mbps75 GB 69 .90TLX 24 AY HEMEN BAŞVUR
Kampanya Kapsamındaki Paketler Bağlantı Hızı Adil Kullanım Noktası Kampanya İndirimli Fiyatı
Ultranet LİMİTSİZ16 Mbps75 GB 71 .90TLX 24 AY HEMEN BAŞVUR
Ultranet LİMİTSİZ16 Mbps100 GB 76 .90TLX 24 AY HEMEN BAŞVUR
FİBERNET LİMİTSİZ/HİPERNET LİMİTSİZ35 Mbps100 GB 83 .90TLX 24 AY HEMEN BAŞVUR
FİBERNET LİMİTSİZ/HİPERNET LİMİTSİZ50 Mbps200 GB 100 .90TLX 24 AY HEMEN BAŞVUR
FİBERNET LİMİTSİZ/HİPERNET LİMİTSİZ100 Mbps200 GB 114 .90TLX 24 AY HEMEN BAŞVUR

Paket Özellikleri

 • Evde Ücretsiz
  Kurulum
 • Bağlantı
  Ücreti Dahil
 • Modem
  Fırsatı
 • Erişim
  Ücreti Dahil
 • Türk Telekom Fiber Gücü Fiber Gücü
​​
 • Kamuluya Her Şey Dahil Kampanyası 31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerlidir.
 • Kampanyadan bireysel yeni müşterilerimiz 24 ay taahhüt vererek yararlanabilir. Yeni veya kampanya yürürlüğe girdikten sonra gerçekleşen abonelik iptali üzerinden en az 3 (üç) ay geçmiş kamu çalışanları ya da emekli bireysel yeni müşterilerimiz kampanyaya dahil olan Evde İnternet paketlerine 24 ay taahhüt vererek ve yeni müşteri olmak ve kamu kimliği ile başvurarak kampanyadan yararlanabilir.
 • Kampanya fiyatları 24 ay boyunca indirimli olup taahhüt süresi sonunda yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir. 25. aydan itibaren, hizmetlere ait paketlerin yürürlükteki aylık fiyatları geçerlidir.
 • Kampanya fiyatına modem, bağlantı ücreti ve Yalın Erişim Ücreti dahildir.
 • Yeni aboneliklerde alınan 192 TL (KDV dahil) bağlantı ücreti, 24 ay boyunca aylık 8 TL taksitle ücretlendirme tablosundaki fiyatlara dahildir.
 • Daha önce Türk Telekom evde internet hat sahibi olan ve abonelik iptali yapan aboneler, iptal tarihinden sonraki ilk 3 ay içinde tekrar Türk Telekom evde internet hat sahibi olmaları durumunda bu kampanyadan yararlanamamaktadır.
 • 24 aylık taahhüt süresi boyunca paket değişikliği için taahhüt başlangıcında tercih edilen İnternet paketlerinden, sadece paket yapısına dahil olan ve yürürlükteki aylık ücreti daha yüksek paketlere geçiş yapılabilir. Belirtilen durumun haricinde yapılan değişiklikler taahhüt ihlali olarak değerlendirilir.
 • Kampanya kapsamında doğan damga vergisi ücreti bir defaya mahsus olmak üzere abonenin ilk faturasına yansır.
 • Kampanya kapsamında rayiç bedeli 250TL olan kablosuz VDSL modem ücretsiz verilecektir. Kampanya kapsamında verilen modemlerin markasını belirleme hakkı Türk Telekom'a aittir ve stoklarda yer alan markalarla sınırlıdır.
 • FİBERNET Paketlerinden FTTH altyapısında hizmet alan müşterilerimiz için HGW modem müşterilerin kullanımına ücretsiz sunulacaktır. Abonenin Türk Telekomünikasyon A.Ş’den ses hizmeti almıyor olması halinde FİBERNET aboneliğini iptal etmesi veya her halükarda ses hizmeti ve FİBERNET Paket aboneliğinin birlikte iptali halinde, FİBERNET abonelerinin kullanımına sunulan HGW modemlerin, iptal başvurusunda eksiksiz iade edilmemesi durumunda, modem teslim tutanağında belirtilen bedeller tahsil edilecektir.
 • Kampanya kapsamında rayiç bedeli 250TL olan kablosuz VDSL modem ücretsiz verilecektir. Kampanya kapsamında verilen modemlerin markasını belirleme hakkı Türk Telekom'a aittir ve stoklarda yer alan markalarla sınırlıdır.
 • FİBERNET Paketlerinden FTTH altyapısında hizmet alan müşterilerimiz için HGW modem müşterilerin kullanımına ücretsiz sunulacaktır. Abonenin Türk Telekomünikasyon A.Ş’den ses hizmeti almıyor olması halinde FİBERNET aboneliğini iptal etmesi veya her halükarda ses hizmeti ve FİBERNET Paket aboneliğinin birlikte iptali halinde, FİBERNET abonelerinin kullanımına sunulan HGW modemlerin, iptal başvurusunda eksiksiz iade edilmemesi durumunda, modem teslim tutanağında belirtilen bedeller tahsil edilecektir.
 • Kamuluya Her Şey Dahil Kampanyası evde internet/ Yalın İnternet alt yapı olanaklarıyla sınırlıdır.
 • Pakete dahil olan internet tarifeleri için belirtilen hızlar fiziksel bağlantı koşulları nedeniyle, garanti edilen hız olmayıp ulaşılabilecek en yüksek hızı göstermektedir.
 • Abone, seçtiği paketin bağlantı hızına kadar destekleyen hızı  kullanacak olup, bu  hız bağlanılan yere göre değisiklik gösterebilecektir. Abonenin ay içerisindeki veri kullanımı (download) AKN'ye (adil kullanım noktasına) ulaştığında  AKN sonrası hızı, seçilen paketin bağlantı hızına göre, tablodaki değerlere düşürülecektir.

  Bağlantı Hızı AKN Sonrası Hız
  4 Mbps'ye Kadar 3 Mbps'ye Kadar
  6 Mbps'ye Kadar 3 Mbps'ye Kadar
  8 Mbps'ye Kadar 3 Mbps'ye Kadar
  12 Mbps'ye Kadar 5 Mbps'ye Kadar
  15 Mbps'ye Kadar 5 Mbps'ye Kadar
  16 Mbps'ye Kadar 5 Mbps'ye Kadar
  20 Mbps'ye Kadar 8 Mbps'ye Kadar
  24 Mbps'ye Kadar 8 Mbps'ye Kadar
  25 Mbps'ye Kadar 16 Mbps'ye Kadar
  32 Mbps'ye Kadar 16 Mbps'ye Kadar
  35 Mbps'ye Kadar 16 Mbps'ye Kadar
  40 Mbps'ye Kadar 16 Mbps'ye Kadar
  50 Mbps'ye Kadar 16 Mbps'ye Kadar
  60 Mbps'ye Kadar 24 Mbps'ye Kadar
  100 Mbps'ye Kadar 24 Mbps'ye Kadar
  1000 Mbps'ye Kadar 64 Mbps'ye Kadar
 • Pakete dahil hizmetlerin (ay içinde) abonelik başlangıcından ay sonuna kadar gerçekleşen kullanımının bedeline Aylık Kısmi Kullanım Ücreti denir. Paket aktivasyon tarihinden ay sonuna kadar ki (son gün dahil) internet ve telefon kullanım bedelleri, seçilen hizmetlere ait paketlerin kampanyadaki indirimli ücreti üzerinden hesaplanarak ilk faturaya yansıtılır.
 • Sözleşmeler için tıklayın.
 • Taahhütname için tıklayın​​​​​​.
 • *Paket GB; Adil Kullanım Noktasını (AKN) ifade etmektedir. Detaylı bilgi için tıklayın.​​
​​​

Kampa​nyaya Özel Ücretsiz Servisler

 • Türk Telekom Binlerce Noktada WiFi
  Binlerce Noktada WiFi

  Binlerce Noktada WiFi

  Türk Telekom WiFi noktalarından internete 600dk ücretsiz giriş fırsatı...

 • Türk Telekom Doyasıya Müzik
  Doyasıya Müzik

  Doyasıya Müzik

  Muud üyeliği ve ücretsiz aylık 1000 yerli şarkıyı dinleme keyfi...

 • Türk Telekom McAfee Antivirüs ile Koruma
  McAfee Antivirüs ile Koruma

  McAfee Antivirüs ile Koruma

  Bilgisayarınızı virüsler ve casus yazılımlardan korumak için 1 adet ücretsiz McAfee Antivirüs Plus lisansı...

 • Türk Telekom Güvenli Dosya Depolama
  Güvenli Dosya Depolama

  Güvenli Dosya Depolama

  Netdisk’ten 2 GB online depolama ve yedekleme hakkı ile dosyalarınıza her an her yerden güvenle ulaşma avantajı...

Diğer Başvuru Kanallarımız

Sıkça Sorulan Sorular

Kamuluya Her Şey Dahil Kampanyası ile ilgili detaylı bilgiler burada

Yeni veya kampanya yürürlüğe girdikten sonra gerçekleşen abonelik iptali üzerinden en az 3 (üç) ay geçmiş Kamu çalışanları ve emeklileri kampanyaya dahil olan Evde İnternet paketlerine 24 ay taahhüt vererek ve aşağıdaki şartları sağlayarak yararlanabilir.

 • Yeni müşteri olmak,
 • Kamu Kuruluşu kimliği ile başvurmak

Kampanya ile sunulan hizmetler:

 • İnternet: İnternet paketleri 24 ay boyunca sabit fiyatlı ve indirimli
 • Modem: Kampanya kapsamında ücretsiz
 • Bağlantı ücreti alınmaz.
 • Yalın internet devre hazırlama ücreti alınmaz.

Evet. Önerdiğimiz paketler dışında, kampanyaya dahil hizmetlere ait istediğiniz tarifeleri/paketleri seçerek kendi paketinizi oluşturabilirsiniz.

Türk Telekom internet paketleri hakkında daha fazla bilgi için tıklayın.

Evet, kampanya başlangıcından 24 aylık abonelik taahhütü sonuna kadar kampanyaya giriş yaptığınız tarife/hız paketinin aylık kullanım ücretinin altında bir tarife/hız paketine inmemek kaydıyla tarife değişikliği yapabilirsiniz.

İndirim süresinin bitiminden itibaren seçtiğiniz Evde İnternet paketinin ve Yalın İnternet erişim ücretinin yürürlükteki tarifesi üzerinden ücretlendirme yapılacaktır.

Kampanya başvurunuz sırasında seçtiğiniz paketle uyumlu 1 adet kablosuz modem ücretsiz sunulacaktır.

Modemlerle ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

Kampanyadan yararlanan yeni müşterilerin ilk faturalarına aşağıdaki ücretler yansıyacaktır:

 • Kısmi Kullanım Ücreti (bir defaya mahsus): Paket aktivasyon tarihinden ay sonuna kadar ki (son gün dahil) internet, telefon kullanım bedelleri, seçilen hizmetlere ait tarifelerin kampanyadaki indirimli ücreti üzerinden hesaplanarak ilk faturaya yansıtılır,
 • Damga Vergisi: Bir defaya mahsus seçilen pakete göre ilk faturaya yansıtılır.

Bu ücretlerin dışında abonelik başvurusu sırasında ya da ay içinde herhangi bir Katma Değerli Servis'e üye olundu ise (Vitamin, Güvenlik, vb...) servise ait ücret de ilk faturaya yansıtılır.

Kampanya iptal başvurusu için 444 1 444 Türk Telekom Hizmetlerini arayabilir, Türk Telekom Ofis veya Grup Mağazaları’na başvurabilirsiniz. İptal işleminin tamamlanabilmesi için Türk Telekom Ofis veya Türk Telekom Mağazalarına yazılı başvuru yapılması gereklidir. Alo hizmet iptali için evde internet hizmet iptali zorunludur.

​​

Abonenin dahil olduğu kampanyanın ve/veya aboneliğinin iptal edilmesi halinde; Taahhütname'nin Abone tarafından imzalandığı tarihten itibaren taahhüde aykırılığın oluştuğu döneme kadar aboneye sağlanan indirim, cihaz veya diğer faydaların bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı Abone’den tahsil edilecektir. Ancak aboneden taahhüt kapsamında tahsil edileceği belirlenen hizmet bedellerinin henüz tahakkuk etmemiş kısmının toplamı, bu tutardan düşük olması halinde düşük olan tutar aboneden tahsil edilecektir.

Ek olarak, varsa bağlantı ücretinin, varsa kurulum ücretinin ve taksitli satılan cihaz/servis/ürünlerin kalan taksitlerinin toplamı ayrıca tahsil edilir.