Menüye ulaşmak için tıklayınız Sayfa içeriğine ulaşmak için tıklayınız
Müşteri Değilim Müşteriyim

HAZIRNET Paketi

HAZIRNET Paketi

İstediğiniz anda internetiniz olsun, kullandığınız gün kadar ödeyin!

İnternete her gün ihtiyaç duymayan ama internetsiz de yapamayanlara, kullandığınız gün kadar ödeyeceğiniz taahhütsüz sınırsız HAZIRNET!

Günde 3 TL’ye bağlantı ücreti, aylık sabit ücreti ve taahhüdü olmayan sınırsız HAZIRNET evinizde!

Üstelik isteyene evde internet aboneliği boyunca modem kullanımı ücretsiz, modeme aboneliğiniz boyunca para ödemeyeceksiniz!

 
Online Başvuru
 
​​​​​​
Tarife Paketi Bağlantı Hızı Günlük Kullanım
Kota
Kaç GB'tan Sonra Hızım Düşer?* Süre Aylık Sabit Ücret Günlük Tarife Ücreti
HAZIRNET 1 Mbps Sınırsız 6GB 1Gün Yok 3 TL
 • Paketin GB'ı* 6GB'dır. Aylık 6 GB'ı geçen kullanımlarda, ayın geri kalan günleri için internet erişim hızı 1 Mbps'den 256 Kbps'ye düşürülmektedir.
 • * Paket GB; Adil Kullanım Noktasını (AKN) ifade etmektedir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

  * Kaç GB'tan Sonra Hızım Düşer; Adil Kullanım Noktasını (AKN) ifade etmektedir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

 • Günlük kullanımda 03:00 - 02:59 saat aralığı baz alınmaktadır.
 • Yukarıda belirtilen fiyatlara %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir. Paket ücretlerine ilk bağlantı ücreti dahildir. Günlük (03:00 - 02:59 arasında) sınırsız internet kullanımı 3 TL dir. Söz konusu ücret her kullanım yapılan gün için geçerlidir. Bağlantı ücreti ve Aylık paket ücreti Hediyedir. Yalın İnternet ile HAZIRNET tarifesinden yararlanılması durumunda Yalın internet aylık erişim ücreti tüm vergiler dahil 18 TL alınır. Ayrıca mevcut sabit telefon abonesi değil ise Yalın İnternet Devre Hazırlama Ücreti (1 defalık tüm vergiler dahil peşin 10 TL); sabit telefon abonesi ise Yalın İnternet aylık erişim ücreti (tüm vergiler dahil 18 TL) faturalandırılır.
 • HAZIRNET tarifesindeki aboneler diledikleri zaman evde internetin satışa açık olarak ADSL, ULTRANET, HİPERNET ve FİBERNET paketlerine geçebilirler. Yalın İnternet olarak HAZIRNET tarifesindeki müşteriler de satışa açık olan Yalın İnternet, Yalın ULTRANET, Yalın HİPERNET paketlerine geçebilirler. Standart paketlere geçişlerde aboneden ilk bağlantı ücreti alınmamakta, ayrıca müşterilerimiz evde internetin sunduğu avantajlı kampanyalardan da yararlanabilmektedirler.

Müşterilerimize isterlerse kablosuz (en fazla 1 adet) modemden ücretsiz (kullanım hakkı) sunulmaktadır.

HAZIRNET tarifesindeki ücretsiz (kullanım hakkı) modemlerden alan aboneler, evde internet hat sahipliklerinii sona erdirdiklerinde, tarife kapsamında almış oldukları ücretsiz modemler iade edilemez ise kablosuz modem için 125 TL faturalandırılır. (ücretlere tüm vergiler dahildir.)

Modem Teslim Tutanağı için tıklayın.

Ücretsiz (kullanım hakkı) sunulan modemler;

Kablosuz Modemler (1port modemler):

 • AIRTIES
 • Huawei
 • ZyXEL
​​
 • HAZIRNET tarifesine tüm Türkiye’de yüzyüze satış kanallarından (Türk Telekom Ofis, Türk Telekom Mağazaları, KSK, SSK) başvurulabilir.
 • 1Mbps Hız, Limitsiz internet (kota aşımı yok, paket GB'ı* 6GB 'dır.) ve 3 TL (KDV ve ÖİV Dahil) Günlük kullanım ücretidir.Günlük kullanımda 03:00 - 02:59 saat aralığı baz alınır.
 • Tarifeye 31 Aralık 2016 tarihine kadar başvuru yapılabilir.
 • Sadece Yeni Müşteriler tarifeden yararlanabilmektedirler.
 • Taahhüt alınmamaktadır.
 • Tarife kapsamında Bağlantı ücreti ve aylık ücret hediyedir.
 • Kablosuz en fazla 1 adet modem ücretsiz (kullanım hakkı) sunulmaktadır. Mevcut modemi olan müşteriler modem almadan da tarifeden yararlanabilmektedir.HAZIRNET tarifesindeki aboneler, evde internet hat sahipliklerini aboneliklerini sona erdirdiklerinde (modem alan aboneler için) modemin iade edilememesi durumunda kablosuz modem için 125 TL faturalandırılır. (ücretlere tüm vergiler dahildir.)
 • HAZIRNET tarifesindeki aboneler diledikleri zaman evde internetin satışa açık olan ADSL , ULTRANET, HİPERNET ve FİBERNET paketlerine geçebilirler. Yalın İnternet olarak HAZIRNET tarifesindeki müşteriler de satışa açık olan Yalın İnternet, Yalın ULTRANET, Yalın HİPERNET paketlerine geçebilirler. Standart paketlere geçişlerde aboneden ilk bağlantı ücreti alınmamakta, ayrıca müşterilerimiz evde internetin sunduğu avantajlı kampanyalardan da yararlanabilmektedirler.
 • Tarife internet altyapı olanakları ve ücretsiz kullanım hakkı sunulan modemler de stoklar ile sınırlıdır.
 • TTNET Tarifelerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Tarife kapsamında müşterilerimizden Abonelik Sözleşmesi (Internet / STH / IPTV) ve modem teslim tutanaklarından doğan damga vergisi alınmamaktadır.
 • Yalın İnternet hizmetinden yararlanmak isteyen müşterilere aylık 18 TL yalın internet hizmeti erişim ücreti, günlük kullanım bedelinden bağımsız olarak ayrıca yansıtılır. Yalın İnternet hizmeti başvurularında, sabit telefon hattı ve internet hizmeti aboneliği olmayan yeni müşterilerden bir defaya mahsus 10 TL devre hazırlama ücreti alınır.
 • HAZIRNET tarifesinin paket GB'ı* 6GB'dır. Aylık 6 GB'ı geçen kullanımlarda, ayın geri kalan günleri için internet erişim hızı 1 Mbps'den 256 Kbps'ye düşürülür.

Sözleşmeler için tıklayın.​​

Kampanyaya başvurmak için 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetlerini arayabilir veya size en yakın Türk Telekom Ofisleri ve Mağazaları’na uğrayabilirsiniz.

Ayrıca İnternet yazıp 6606'ya kısa mesaj (SMS) göndererek başvuru yaparsanız sizi hemen arayabiliriz.

​​​
Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

HAZIRNET Paketi ile ilgili sıkça sorulan sorular için tıklayın.