Ana İçeriğin Başı

Fiber Nerede?

Artık FİBERNET hizmetini ve altyapı bilgilerinizi FİBER NEREDE uygulaması ile sorgulayabilirsiniz.

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Haritayı sorunsuz kullanmak için İnternet Explorer 8+, Mozilla Firefox, Chrome veya Yandex.Browser kullanılması önerilmektedir.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Bunun için tek yapmanız gereken, harita üzerinden search simgesini tıklayarak, adres bilgilerinizi girdikten sonra, FİBERNET işaretini yaşadığınız bina üzerine getirmeniz ve Fiber İnternet Sorgulama butonuna basarak sorgulamayı başlatmanız! 

Siz de bulunduğunuz adreste hangi internet hizmetini kullanabileceğinizi öğrenmek istiyorsanız, FİBER NEREDE uygulamasından faydalanın!

  • Altyapıya ilişkin verilen bilgiler yapılan çalışmalara bağlı şekilde periodik olarak güncellenmektedir. Bu nedenle ekrana yansıyan bilgiler ile altyapı arasında farklılık oluşabilir. Detaylı bilgi için satış noktalarımıza başvurabilirsiniz.
  • 'Fiber altyapısına dair verilen bilgiler yaklaşık değerlerdir. Tecrübe edeceğiniz hız değerleri şebeke altyapısı, bina/hane içi kablolama, hatların yoğunluğu, sunucuların veya bilgisayarınızın performansı gibi faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilecektir.'

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Fiber Nerede ile ilgili sıkça sorulan sorular için tıklayın.

​​​​