Menüye ulaşmak için tıklayınız Sayfa içeriğine ulaşmak için tıklayınız
Müşteri Değilim Müşteriyim

Numara Taşıma / Mobil Hat Başvurusu

Başvuru Formunuzu
Doldurun

Hemen Arayıp
Size En Uygun Teklifi Bulalım

4,5G Uyumlu SIM Kartınızı
Ayağınıza Getirelim​

Numaranızı taşımak ya da Türk Telekom mobil hat başvurusu yapmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.
Aboneliğim boyunca yer ve hatlarımın bilgilerine göre Avea'nın bana özel indirim ve fırsatlarını iletmesine onay veriyorum.
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
Numara taşımaya uygun musunuz?

Türk Telekom’a numara taşıma talebinizi iletebilmeniz için bulunduğunuz operatördeki ilk abonelik sözleşmeniz üzerinden en az 3 ay geçmiş olmalıdır. Numara taşıma talebinizi iletebilmeniz için hattın yasal sahibi olmanız gerekmektedir.DİĞER BAŞVURU YOLLARI

BİZE SMS GÖNDERİN

MOBİL
YAZ 6606'Ya
SMS GÖNDER

BİZİ ARAYIN

444 1 444

BİZE UĞRAYIN

OFİS VE
MAĞ​AZALARIMIZDetaylı Bilgi​

Türk Telekom mobil kullanıcısı olmak için numaranızı Türk Telekom’a taşıyabilir veya yeni bir Türk Telekom mobil hattı sahibi olabilirsiniz.

Numara taşıma yoluyla Tük Telekom’a geçiş veya yeni hat başvurularınızı ofis ve mağazalarımızdan yapabileceğiniz gibi yukarıdaki form üzerinden veya MOBIL yazıp 5555’e SMS göndererek de kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Numaramı taşımak istiyorum ancak Türk Telekom mağazalarına gidecek vaktim yok diyorsanız, izin verin mağazamız ayağınıza gelsin. Türk Telekom numara taşıma işlemleriniz için online başvuru formu ve SMS kanalımız aracılığıyla başvuru bırakmanız halinde, 4.5G uyumlu SIM kartınız ve evraklarınız ayağınıza getirilerek Türk Telekom’a geçiş işlemleriniz gerçekleştirilir.

Türk Telekom mobil hat sahibi olmak işte bu kadar kolay. Siz de hemen numaranızı Türk Telekom'a taşıyın ya da yeni hat talebinde bulunun, Türk Telekom ayrıcalıklarından yararlanmaya başlayın.