Okulda HİT 5+5 Yeni

6-15 Yaş Arası

Okulda HİT 5+5 Yeni

5+5* GB

İnternet

500 DK
500 SMS

Okulda HİT 5+5 Yeni

​​​​​​​​​​​​Çocuklar için eğlenceli, aileler için güvenli HİT dünyası

​Hafta içi 06:00-22:00 saatleri arasında ve hafta sonu bütün saatlerde geçerli 5 GB her yöne internet, 5 GB sosyal medyada (YouTube, Instagram, Facebook, Twitter, TikTok, Snapchat) geçerli internet​

Ücretsiz McAfee Safe Family, Avatar Servisi ve Çağrı Engelleme Servisi.

3 Ay Ücretsiz YouTube Premium Üyeliği

Sınırsız Whatsapp Mesajlaşma

Türk Telekomlularla Sınırsız Konuşma

Ek Faydalar

6-15 Yaş Arası
5 GB Sosyal Medya
İl ve ilçelere 24 Saatte Teslimat
110TL28 Günlük

Uyarı İkonu

Paketin ücretine yeni hat tesisinde alınan Telsiz Ruhsatname ücreti ve Özel İletişim Vergisi (ÖİV) dahil olmayıp, peşin olarak tahsil edilir. Paket ücretine dahil olmayan Telsiz Kullanım ücreti ise her ay ayrıca alınır. Bu tutarlar yıllık olarak güncellenir. Detaylı bilgi tıklayınız

Paket AdıPaket Geçerlilik SüresiPaket İçeriğiPaket ÜcretiPakete KayıtDevlete Ödenecek Tut​arlar
Okulda HİT 5+5 Yeni28 Gün500 DK + 500 SMS + 5+5 GB110 TLOKULDA HIT YENI 5+5 yaz 5555'e gönder​Güncel ücretler için tıklayınız.
 • Paketleri yalnızca HİT Segmenti’ne kayıtlı olan müşteriler satın alabilecektir.
 • HİT Segmenti’ne yalnızca 6-15 yaş arasındaki müşteriler, SMS ile veya satış noktalarından kayıt olabilecektir.
 • Paketin internet faydaları yalnızca hafta sonu bütün saatlerde geçerli.
 • Mobil Ofis, Faturasız Bayi, Katlayan, Standart, Jet, TV8, BIMCELL, PTTCELL, TeknosaCELL, tarifeleri haricindeki bireysel faturasız tarifelerindeki müşteriler ile taraftar hat sahibi olup son 60 gün içinde yeni hat alarak veya numarasını taşıyarak gelen müşteriler yararlanabilir.
 • Kayıt olunan paket, 28 gün içinde birden fazla kez alınabilir. Bu durumda paket, en son alınan paketi takip eden 28. günde yenilenecektir.
 • Pakete kayıt; SMS, Mobil Online İşlemler Merkezi, Müşteri Hizmetleri aracılığıyla ya da satış noktalarından yapılabilir.
 • Paket kapsamındaki faydaların geçerlilik süresi 28 gündür, kullanılmayan faydalar bu süre sonunda silinecektir.
 • Paket, 28 gün sonunda iptal edilmezse, hatta yeterli bakiye olması halinde otomatik olarak yenilenecektir. Paket yenileme sırasında veya geçerlilik süresi sonunda yeterli bakiyesi olmayan müşterilere, 27 gün içinde yeterli bakiyesi olması durumunda paket otomatik tanımlanacaktır. 27 gün sonunda yeterli bakiye olmazsa paket tanımlaması yapılmayacaktır.
 • Paketi iptal etmek için IPTAL HAFTA SONU HIT YENI 5+5 GB yazılarak 5555’e SMS gönderilmesi gereklidir. Paketin iptal edilmesi durumunda sunulan faydalar geçerlilik süresi sonuna kadar kullanılabilecektir.
 • Paket kapsamında kullanım haklarınızı öğrenmek için KALAN HAFTA SONU HIT YENI 5+5 GB yazarak 5555'e SMS gönderebilirsiniz.
 • Paketin geçerlilik süresi içerisinde internet kullanım hakkı tüketildiğinde aşım ücretlendirilecektir.
 • Tüm fiyatlara KDV-ÖİV dahildir.
 • Telsiz kullanım ücreti ayrıca alınır.
 • Yeni hat tesisinde ÖİV ve telsiz ruhsatname ücreti alınır.

YouTube Premium

3 ay boyunca ücretsiz YouTube Premium’la arka planda, çevrim dışı ve reklamsız bir deneyim yaşayın!
https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/yeni-musteri-kampanyalari/tum-faturasiz-kampanyalar/faturasiz-3-ay-ucretsiz-youtube-premium-kampanyasi

McAfee Safe Family

Gözünüz arkada kalmasın diye McAfee Safe Family ile çocuğunuz güvende! Üstelik McAfee Safe Family, HİT Segmenti'ne özel 12 ay boyunca ücretsiz!
McAfee Safe Family: Ebeveynlerin çocuklarının dijital yaşamını kolayca yönetebileceği, çocukları hareket halindeyken bile gerçek zamanlı olarak sınırlamalar belirleyebileceği bir güvenlik uygulamasıdır.
https://family.mcafee.com/

Çağrı Engelleme Servisi

Çağrı Engelleme Servisi ile ücretsiz olarak çocuğunuzu kimin arayabileceğini siz belirlersiniz. Yalnızca sizin belirlediğiniz numaraların çocuğunuza ulaşmasını sağlayabilirsiniz.
https://bireysel.turktelekom.com.tr/dijital-servisler/arama-fatura-tl/cagri-engelleme

Avatar Servisi

Çocuğunuzun hattını kişiselleştirebildiği Avatar dünyası! Avatar Servisi ile çocuğunuz ücretsiz olarak operatör ismini dilediği gibi değiştirebilir.
https://bireysel.turktelekom.com.tr/dijital-servisler/arama-fatura-tl/avatar

Lira Paylaş Servisi

Çocuğunuzun bakiyesi bitti diye endişelenmeyin! Türk Telekom hattınızdan çocuğunuzun faturasız hattına bir ay içinde 300 TL’ye kadar lira gönderebilir, paketi yenilenecek mi endişesini ortadan kaldırabilirsiniz.
https://bireysel.turktelekom.com.tr/dijital-servisler/arama-fatura-tl/lira-paylas

Hediye İnternet Servisi

Çocuğunuzun interneti biterse kontrolü sizde! Türk Telekom hattınızdan çocuğunuzun hattına bir ay boyunca geçerli internet paketi gönderebilirsiniz.
https://bireysel.turktelekom.com.tr/dijital-servisler/arama-fatura-tl/hediye-internet

 • Sınırsız WhatsApp mesajlaşma ve Türk Telekomlularla sınırsız konuşma
 • Paketlerle zaman kontrolü
 • HİT dünyasına özel öne çıkan marka ortaklıkları
 • Faydaların 3. şahıslara transferi mümkün değildir.
 • Her yöne dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
 • Müşterilerimiz pakete kaydolarak yurtiçi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına da onay verirler. Müşterilerimiz; BTK yetkilendirmesi sonucunda herhangi bir ek işlem yapmadan uygun SIM Kart ve Cihaz kullandıkları sürece yurtiçinde 4.5G servisini kullanacaklardır. Müşterilerimiz isterlerse servisi iptal edebilecektir.
 • Paket kapsamında sunulan dakika, SMS ve veri kullanım hakları sadece yurt içi kullanımda geçerlidir.
 • Paket kapsamında sunulan internet, dakika ve SMS hakları tüketildiğinde ilgili hatta tanımlı başka paket yada fayda yoksa kullanımlar mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • Söz konusu haklar, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Paket kapsamındaki ücretsiz görüşme süreleri 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli aramaları ve görüntülü görüşmeleri kapsamaktadır.
 • Paket kapsamında sunulan her yöne dakikalar şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler, 444'lü aramalar, 1xy yapısındaki özel servis numaraları, görüntülü görüşmeleri ve Şirketimiz ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Paket kapsamında sunulan her yöne dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve 1xy yapısındaki özel servis numaraları hariç diğer özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır.
 • Paket kapsamında sunulan SMS tüm operatörler ve sabit hatlara gönderimde geçerli olup, yurt dışı ve KKTC kullanımlarını, web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamamaktadır. Ücretsiz SMS'ler 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralara yapılan gönderimleri kapsamaktadır.
 • Paket kapsamında sunulan ücretsiz data hakları internet apn üzerinden yaratılan cepten data için geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Şirketimiz, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Hattın iptal olması, hattın iptal olmasına sebebiyet verilmesi, diğer operatörlere taşınması veya abonenin paketin geçerli olduğu tarifeler dışında farklı bir tarifeye geçmesi halinde ilgili paket iptal edilecektir.
 • Cep telefonunuzdan internete, ATM'lerden satış noktalarına kadar birçok kanal, hattınıza TL yüklemek için ücretsiz olarak hizmetinizde. Bu kanalları öğrenmek için tıklayınız.
 • Hattınıza kredi kartı ile TL yüklemek için tıklayınız.
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. paket fiyatında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından sağlanan mobil telekomünikasyon hizmetleri bundan sonra Türk Telekom® markası altında devam edecektir.


HİT Paketler

Paket Adı

Fiyat

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı

tech-icon
Paket
Hep HİT 5+5 Yeni
Fiyat
Ücretsiz
Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
120TL

28 Günlük

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
Ücretsiz
tech-icon
Paket
Hep HİT 15+5 Yeni
Fiyat
Ücretsiz
Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
150TL

28 Günlük

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
Ücretsiz
tech-icon
Paket
Hep HİT 10+5 Yeni
Fiyat
Ücretsiz
Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
135TL

28 Günlük

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
Ücretsiz
tech-icon
Paket
Hafta Sonu HİT 5+5 Yeni
Fiyat
Ücretsiz
Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
100TL

28 Günlük

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
Ücretsiz
Yukarıda belirtilen ücretlere %20 KDV ve %10 ÖİV dahildir.
Uyarı İkonu

Paketin ücretine yeni hat tesisinde alınan Telsiz Ruhsatname ücreti ve Özel İletişim Vergisi (ÖİV) dahil olmayıp, peşin olarak tahsil edilir. Paket ücretine dahil olmayan Telsiz Kullanım ücreti ise her ay ayrıca alınır. Bu tutarlar yıllık olarak güncellenir. Detaylı bilgi için tıklayınız