Cep Magnet 3 Ay 30 GB Paketi

Cep Magnet

Faturasız Cep Magnet Paketleri

30 GB

İnternet

3 AY

Cep Magnet 3 Ay 30 GB Paketi

​​​​​​​​​​​​​​​Faturasız Cep Magnet Paketleri ile internet yanınızda! İhtiyacınıza uygun paketi seçerek özgürce bilgisayarınızdan, tabletinizden, telefonunuzdan ya da aynı anda birden fazla cihazınızdan internete erişebilirsiniz.

Kayıt olmak için MOBIL 3​0GB yazıp 5555'e gönderin.


Ek Faydalar

Cep Magnet
270TL3 Aylık

Uyarı İkonu

Paketin ücretine yeni hat tesisinde alınan Telsiz Ruhsatname ücreti ve Özel İletişim Vergisi (ÖİV) dahil olmayıp, peşin olarak tahsil edilir. Paket ücretine dahil olmayan Telsiz Kullanım ücreti ise her ay ayrıca alınır. Bu tutarlar yıllık olarak güncellenir. Detaylı bilgi için ** tıklayınız.

Hangi Paket? Paket Geçerlilik
​Süresi Nedir?
Ne Alırım? Ne Öderim? Nasıl Alırım? Devlete Ödenecek Tutarlar
Cep Magnet 30GB90 Gün
30 GB İnternet270 TL /
​​​3​ AY
MOBIL 30GB yaz 5555'e gönder​Güncel ücretler için tıklayınız.
Hemen Paketi Alın

Paketlerden yalnızca Faturasız Cep Magnet Tarifesini kullanan müşteriler faydalanabilir. Faturasız Cep Magnet Tarifesi hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Cep Magnet 30GB paketi son 30 gü​​n içinde yeni hat alarak veya numara taşıyarak Faturasız Cep Magnet Tarifesi’ne gelen müşteriler için geçerlidir.​

Paketlere kayıt SMS ile veya Müşteri Hizmetleri aracılığıyla yapılabilir.

  • Paketler geçerlilik süreleri içinde birden fazla kez alınabilir. Cep Magnet 30 GB paketinin geçerlilik süresi 90 gündür.
  • E​n son alınan paketi takip eden 90 gün sonunda otomatik olarak yenilenmeyecektir.
  • Kullanılmayan faydalar paketlerin geçerlilik süreleri sonunda silinecektir.
  • Faydaların 3. şahıslara transferi mümkün değildir.
  • Paketten yararlanacak numara eğer daha önce Türk Telekom mobil numarası ise, numaranın tekrar Türk Telekom mobil tarifelerin taşındığı tarih ile numaranın Türk Telekom mobil tarifelerinden taşınmış olduğu tarih arasında en az 90 gün geçmiş olmalıdır.
  • Müşterilerimiz pakete kaydolarak yurtiçi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına da onay verirler. Müşterilerimiz; BTK yetkilendirmesi sonucunda herhangi bir ek işlem yapmadan uygun SIM Kart ve Cihaz kullandıkları sürece yurtiçinde 4.5G servisini kullanacaklardır. Müşterilerimiz isterlerse servisi iptal edebilecektir.
  • Paket içeriğindeki internetin tamamı kullanıldıktan sonra müşterilerimizin ek bir paketi yok ise paket süresi sonuna kadar müşterilerimizin internet kullanımları faturasız paket data aşım tarifesi üzerinden; paket süresi bittikten sonra müşterilerimizin paketi yenilenmediyse ve ek paketleri yoksa internet kullanımları bulundukları tarife üzerinden ücretlendirilir. Detaylı bilgi için tıklayınız.​
  • Paket kapsamında sunulan veri kullanım hakkı sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır.
  • Tüm fiyatlara KDV-ÖİV dahildir. TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. paket fiyatında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

İnternet haklarının ücretlendirme periyodu 100 KB'dir. TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.


Faturasız hat kullanıcıları, sizin için mobil hayatı daha da kolaylaştıran, her an, istediğiniz yerden TL yükleyebileceğiniz benzersiz sistem!​

Cep telefonunuzdan internete, ATM'lerden satış noktalarına kadar birçok kanal, hattınıza TL yüklemek için ücretsiz olarak hizmetinizde. Bu kanalları öğrenmek için tıklayınız.

Hattınıza kredi kartı ile TL yüklemek için tıklayınız.

​Cep Magnet
30GB Paketi
PAKETE KAYITMOBIL 30GB-> 5555
KALAN SORGULAMAKALAN MOBIL 30GB-> 5555
PAKET İPTALİIPTAL MOBIL 30GB-> 5555


İlginizi Çekebilir

Cep Magnet

Faturasız Cep Magnet Paketleri

100 GB

İnternet

1 AY
415TL

Aylık

Cep Magnet

Faturasız Cep Magnet Paketleri

200 GB

İnternet

1 AY
480TL

Aylık

Cep Magnet

Faturasız Cep Magnet Paketleri

300 GB

İnternet

1 AY
650TL

Aylık