İlk Ay 10GB Hediye İnternet Kampanyası

telefon ve içinde ilk ay 10 GB hediye ve faturalı yazıları

İlk Ay 10GB Hediye İnternet Kampanyası

​​​​Türk Telekom’a gelin, ilk ay 10GB hediye kazanın!

  • Enfes 3, Enfes 6, Enfes 10, Enfes 15, Enfes 20, Kolay 2, Kolay 4, Kolay 8, Kolay 12 ve Kolay 20 Tarifelerine yeni hat tesisi, numara taşıma ve Şirketimizce sunulan faturasız hatlardan geçiş yoluyla kayıt olan ve 4.5G uyumlu cihaza ve SIM karta sahip olan müşteriler kampanyadan faydalanabilecektir.
  • Belirtilen koşulları sağlayan müşteriler, belirtilen tarifelere geldikleri ilk 30 gün içerisinde HEDIYE 10 yazıp 5555'e SMS göndermek suretiyle kampanyaya katılım için başvuruda bulunabilecektir. İlgili kampanya aboneliğinin başlatılması akabinde müşterilere SMS göndermek suretiyle bilgi verilecek olup, bu SMS sonrasında ilgili kampanya kapsamında sunulan data faydası kullanılabilecektir. Kampanya kaydının başarısız olması durumunda da SMS ile bilgi verilecektir.
  • Kampanya kapsamında sunulan ücretsiz veri kullanımı sadece yurt içinde Internet APN üzerinden gerçekleştirilecek kullanımları kapsamaktadır. Şirketimiz internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • Kampanya kaydının başarı ile tamamlanması akabinde talebin iletildiği fatura dönemi itibariyle kampanya kapsamında sunulan 31 günlük hediye internet faydasından faydalanılmaya başlanacaktır.
  • Kampanyadan bir GSM numarası en fazla bir kez yararlanabilir. Hattın iptal olması, hattın iptal olmasına sebebiyet verilmesi, diğer operatörlere numara taşınması veya abonenin faturalı hattan ön ödemeli hatta geçiş yapması halinde verilen indirim iptal edilecek olup, ilgili tarifeler dışında başka bir tarifeye geçmesi halinde verilen indirim iptal edilecektir.
  • Kampanya kapsamında sunulan data hakkının geçerlilik süresi 31 gün olup, bu süre içinde kullanılmayan faydalar bir sonraki dönem devretmeyecektir.
  • İlgili data hakkının sona ermesinin ardından yapılacak internet kullanımları için mevcut tarife koşulları geçerli olacaktır.
​​​​​​​​​​​​​​​

İlginizi Çekebilir

telefon ve içinde ilk ay 20 GB hediye ve faturalı yazıları

telefon ve içinde ilk ay 20 GB hediye ve faturalı yazıları

Prime İlk Ay 20GB Hediye İnternet Kampanyası

Elinde telefon tutan biri ve telefonda deniz kenarında bir video  ve altında internet paketi kampanyası yer alıyor

Elinde telefon tutan biri ve telefonda deniz kenarında bir video ve altında internet paketi kampanyası yer alıyor

YouTube Ek Paketlerine YouTube Premium!

YouTube ek paketi alanlara özel 3 ay ücretsiz YouTube Premium üyeliği!

Diğer evde ve bankta otururken elinde tablet ve telefon tutan kadın

evde ve bankta otururken elinde tablet ve telefon tutan kadın

Her Yerde Avantaj Kampanyası

​​​Türk Telekom’dan evdeki internet keyfi Mobil ile her yerde!