Mobil Yaşa 40GB

Bi' Dünya Fırsat Avantajları

Mobil Yaşa Paketleri

40 GB

İnternet

1000 DK
1000 SMS

Mobil Yaşa 40GB

​​​​​​​​​​​​​​​​​​Mobil Yaşa Paketleri, ihtiyacınıza göre 500 MB, 3 GB, 5 GB, 9 GB, 12 GB, 18 GB, 20 GB, 25 GB, 30 GB, 40 GB ya da 50 GB cepten internet seçenekleri ile her yöne 1000 Dakika ve 1000 SMS ile Türk Telekom’da!​

​​​

Ek Faydalar

Bi' Dünya Fırsat Avantajları
Sınırsız YaaY
580TL28 Günlük

Uyarı İkonu

Paketin ücretine yeni hat tesisinde alınan Telsiz Ruhsatname ücreti ve Özel İletişim Vergisi (ÖİV) dahil olmayıp, peşin olarak tahsil edilir. Paket ücretine dahil olmayan Telsiz Kullanım ücreti ise her ay ayrıca alınır. Bu tutarlar yıllık olarak güncellenir. Detaylı bilgi için ** tıklayınız.

Hangi Paket?Paket Geçerlilik Süresi Nedir?Ne Alırım?Ne Öderim?Nasıl Alırım?
Mobil Yaşa 30GB Paketi28 gün
1000 DK +1000 SMS +40 GB + Türk Telekom içi sınırsız konuşma580 TLMOBILYASA 40GB yaz 5555'e gönder ​
 • Paket içeriğindeki internetin tamamı kullanıldıktan sonra müşterilerimizin ek bir paketi yok ise paket süresi sonuna kadar müşterilerimizin internet kullanımları faturasız paket data aşım tarifesi üzerinden; paket süresi bittikten sonra müşterilerimizin paketi yenilenmediyse ve ek paketleri yoksa internet kullanımları bulundukları tarife üzerinden ücretlendirilir. Detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Mobil Yaşa Paketleri'nden, Standart, Faturasız Ofis, Katlayan, Bayi, Jet, TV8, Mobil Wifi, Kontrolü Seç, BİMcell, POCELL, Pttcell, Teknosa Mobil, Vestelcell tarifelerindeki müşteriler haricinde kalan bireysel faturasız tarifelerindeki yeni ve mevcut tüm müşteriler yararlanabilecektir.
 • İlgili paket aboneliğinin başlatılması akabinde abonelere SMS göndermek suretiyle bilgi verilecek olup, bu SMS sonrasında ilgili paket kapsamında sunulan faydalar kullanılabilecektir. Paket kaydının başarısız olması durumunda abonelere yine SMS yoluyla bilgi verilecektir.
 • Paket kapsamındaki faydaların geçerlilik süresi 28 gündür, kullanılmayan faydalar bu süre sonunda silinecektir. Kayıt olunan paket 28 gün içerisinde birden fazla kez satın alınabilir.
 • Pakete kayıt için bakiyenin yeterli olmadığı durumlarda, 27 gün içinde abonenin hattında en az paket tutarı kadar bakiye bulunduğunda paket otomatik olarak tanımlanacaktır.
 • Paket, 28 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir. Yenileme günü geldiğinde abonenin hattında en az paket tutarı kadar bakiye olmadığı durumda otomatik yenileme 27 gün boyunca bekliyor olacak ve 27 gün içinde abonenin hattında en az paket tutarı kadar bakiye bulunduğunda paket otomatik olarak yenilenecektir.
 • 27 günün sonunda paket tutarı kadar bakiye yoksa paket yenilemesi iptal olur.
 • Paketin otomatik yenileme günü son alınan paketin sonrasındaki 28.gündür.
 • Otomatik yenilemenin iptal edilmesi için paket iptal işleminin gerçekleştirilmesi yeterli olacaktır. Paket, abone tarafından iptal edilmedikçe 28 günün sonunda otomatik olarak yenilenir.
 • Paket iptalinde bonuslar silinmez, son kullanım tarihine kadar kullanılmaya devam eder ancak otomatik yenileme silinir.
 • Faydaların 3. şahıslara transferi mümkün değildir.
 • Müşterilerimiz pakete kaydolarak yurtiçi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına da onay verirler. Müşterilerimiz; BTK yetkilendirmesi sonucunda herhangi bir ek işlem yapmadan uygun SIM Kart ve Cihaz kullandıkları sürece yurtiçinde 4.5G servisini kullanacaklardır. Müşterilerimiz isterlerse serv​​isi iptal edebilecektir.
 • Paket kapsamında sunulan dakika, SMS ve veri kullanım hakları sadece yurt içi kullanımda geçerlidir.
 • Paket kapsamındaki internet kullanım hakkı tüketildiğinde paket kullanım süresi sonuna kadar müşteri bulunduğu tarifenin paketli aşım ücretinden, paket kullanım süresi sonunda tarifesinin standart aşım ücreti üzerinden ücretlendirilir.
 • Dakika ve SMS aşımları güncel fiyatlar üzerinden ücretlendirilir.
 • Söz konusu haklar, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Paket kapsamındaki ücretsiz görüşme süreleri 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli aramaları ve görüntülü görüşmeleri kapsamaktadır. Paket aşımı durumunda yapılan arama ve SMS gönderimleri her abonenin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Paket kapsamında sunulan Türk Telekom içi dakikalar, yurt içi olmak şartıyla Türk Telekom içi yönlerini ve şirketimiz ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmecilerin yönlerini kapsamaktadır. Ev, iş, diğer operatörler, 444'lü aramalar, 1xy yapısındaki özel servis numaraları, görüntülü görüşmeleri, yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve diğer özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır.
 • Tüm fiyatlara KDV-ÖİV dahildir. TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. paket fiyatında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.​
Ücretlendirme Periyodu ​​ Ücretlendirme Periyodu

Tarifedeki arama fiyatlarının ücretlendirme periyodu 60 saniyedir. İnternet haklarının ücretlendirme periyodu 100 KB'dır. TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.​


Paket Kapsamı ve Geçerlilik Detayları

Faturasız hat kullanıcıları, sizin için mobil hayatı daha da kolaylaştıran, her an, istediğiniz yerden TL yükleyebileceğiniz benzersiz sistem!!

Cep telefonunuzdan internete, ATM'lerden satış noktalarına kadar birçok kanal, hattınıza TL yüklemek için ücretsiz olarak hizmetinizde. Bu kanalları öğrenmek için tıklayınız.


Kalan Sorgulama

Paket Kalan Sorgulama

Mobil Yaşa 40GB Paketi KALAN MOBIL YASA 40GB yaz 5555'e gönder


İptal Süreci

Paket İptal Etme

Mobil Yaşa 30GB Paketi IPTAL MOBIL YASA 30GB yaz 5555'e gönder​

İlginizi Çekebilir

Bi' Dünya Fırsat Avantajları

Mobil Yaşa Paketleri

25 GB

İnternet

1000 DK
1000 SMS
 • Sınırsız YaaY

485TL

28 Günlük

Bi' Dünya Fırsat Avantajları

Mobil Yaşa Paketleri

30 GB

İnternet

1000 DK
1000 SMS
 • Sınırsız YaaY

525TL

28 Günlük

Bi' Dünya Fırsat Avantajları

Mobil Yaşa Paketleri

20 GB

İnternet

1000 DK
1000 SMS
 • Sınırsız YaaY

450TL

28 Günlük