Esnek Paketler (3 Aylık) 24 Mbps

Ücretsiz Kurulum

Esnek Paketler (3 Aylık)

24 Mbps

Fiber İnternet

Limitsiz
3 Ay taahhütlü

Esnek Paketler (3 Aylık) 24 Mbps

​​​​​​​​Türkiye'nin Fiber Gücü Türk Telekom'dan ihtiyacınıza uygun, hızlı, kaliteli, esnek paketler! ​

Ek Bilgiler

Ücretsiz Kurulum
Modem ücreti dahil değildir
3 Ay Süreli
699TLAylık

3 ay taahhütlü olup aylık 699 TL'dir.

Kampanya Kapsamındaki Paketler
('e kadar)
Kampanya Fiyatı
(1-3 Ay)
24 Mbps Limitsiz Fiber İnternet
₺699,00

Yukarıda belirtilen ücretlere %20 KDV ve %10 ÖİV dahildir.

 • Kampanya kapsamında, bireysel yeni abonelere satış anında 3 ay taahhüt vermeleri halinde, 1.350 TL olan fiber gücünde standart modem 3 ay boyunca aylık 450 TL taksitle ya da peşin, 1.650 TL olan fiber gücünde Premium modem ise 3 ay boyunca aylık 550 TL taksitle ya da peşin sunulmaktadır. Belirtilen modemler dışında fiber altyapıda (FTTH) WiFi 6 HGW Fiber Güçlü Modem kullanacak olan abonelerden 75 TL modem kullanım ücreti alınacaktır. HGW Fiber Güçlü Modemler stok durumuna ve paket hızına bağlı olarak seçilebilecektir. Abone mülkiyetinde olmayan HGW modeme ilişkin kampanya taahhüt süresi sonrasında ise yürürlükteki güncel HGW modem kullanım ücreti yansıtılır. Kampanya kapsamındaki modemler, stoklarda yer alan markalarla sınırlıdır. Satın alınan modemin taksitleri devam ederken aboneliğin iptali durumunda modemin kalan taksitleri faturaya yansıtılmaktadır. Modemin taksitli satın alınması ve internet hizmetinin iptali halinde modem aboneye ait olacağı için iadesine gerek bulunmamaktadır.​
 • Kampanya fiyatları 3 ay boyunca indirimli fiyatlardır. Ücretler içerisinde; erişim ücreti ve internet paketi ücreti toplamı gösterir. Bu fiyatlar, yalın internet erişiminde geçerlidir.
 • İnternet ücret tablosunda gösterilen ücretler içerisinde; erişim ücreti ve internet paket ücreti ücreti gösterilir. 1.080 TL değerindeki bağlantı ücreti dahil değildir ve ilk taksitte peşin olarak ücretlendirilecektir.
 • Ücretsiz Kurulum: Çağrı merkezi ve Online işlemler üzerinden yapılan yeni satış işlemlerinde; modem kurulumu, bağlantı kontrolü ve internetin çalışır teslim edilmesi dahil olmak üzere hafta içi mesai saatlerinde değeri 88 TL; hafta içi mesai saatleri dışında veya hafta sonu değeri 200 TL olan evde kurulum hizmeti, kampanya kapsamında ücretsiz olarak sunulacaktır.
 • Türk Telekom Ofis ve Mağazalarından yapılan yeni satış işlemlerinde; modem kurulumu, bağlantı kontrolü ve internetin çalışır teslim edilmesi dahil olmak üzere hafta içi mesai saatlerinde değeri 88 TL; hafta içi mesai saatleri dışında veya hafta sonu değeri 200 TL olan evde kurulum hizmeti, 3 ay taahhüt karşılığında ücretsiz olarak sunulacaktır. Kurulum taahhütnamesini incelemek için tıklayınız.​​
 • Esnek Paket (3 Aylık) 20 Mayıs 2024 – 1 Temmuz 2024 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanyadan bireysel yeni müşterilerimiz 3 ay taahhüt vererek yararlanabilir.
 • Esnek Paket (3 Aylık), 3 ay kampanyalı fiyatlar sunan 3 ay taahhüt süreli bir kampanyadır. Taahhüt süresi boyunca internet paket ücretleri, bağlantı ücreti ve erişim ücretleri değişmemektedir. Kampanya kapsamında kampanyalı fiyatlar taahhüt süresince değişmemektedir.
 • ADSL altyapıda 16 Mbps'ye kadar, VDSL altyapıda ise müşterinin altyapısına göre 200 Mbps’e kadar (200 Mbps dahil değildir) tüm hız paketleri verilebilmektedir. Kartlarda belirtilen kampanyalı fiyatlar altyapı eve kadar fiber (FTTH) ve binaya kadar fiber(FTTB) olduğunda geçerlidir. Altyapının uygunluğuna göre ADSL ve Hipernet (VDSL) altyapıda hizmet sunulması halinde kampanyalı fiyatlar ücretler tablosunda yer almaktadır. Eve kadar fiber (FTTH) altyapı: Abonenin altyapısı eve kadar fiber (FTTH) olduğunda 50 Mbps ve üzeri hızlardan yararlanabilir. FTTH altyapıda daha düşük hızlar sunulmamaktadır. 200 Mbps ve üzeri hızlar, Eve kadar fiber (FTTH) altyapıda kullanılabilir.
 • Kampanyadan Yalın internet (telefonsuz) hizmeti ile yararlanılabilmektedir. Yalın internet tercihinde, Yalın internet erişim ücreti kampanya kapsamında 3 ay boyunca aylık 52 TL olup kampanya ücretlendirme tablosundaki fiyatlara dahildir. Kampanya süresi sonrasında hizmetin yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir. Yalın İnternet hizmeti başvurularında, sabit telefon hattı ve internet hizmeti aboneliği olmayan yeni müşterilerden bir defaya mahsus olarak alınan 20 TL (vergiler dahil) Devre Hazırlama Ücreti, kampanya kapsamında ücretsizdir.
 • Yeni aboneliklerde alınan 1.080​ TL bağlantı ücreti, ilk taksitte peşin ücretlendirilecektir.
 • Kimlik doğrulama işleminizin talep ettiğiniz adrese gönderilecek dijital kurye aracılığıyla gerçekleştirilmesi halinde 120 TL yerinde kimlik doğrulama hizmeti bedeli 12 taksitle faturanıza yansıtılacaktır.
 • Daha önce Türk Telekom evde internet hat sahibi olan ve abonelik iptali yapan aboneler, iptal tarihinden sonraki ilk 3 ay içinde tekrar Türk Telekom evde internet başvurusu yapması durumunda bu kampanyadan yararlanamaz.
 • Kampanya kapsamında doğan damga vergisi ücreti bir defaya mahsus olmak üzere ilk faturaya yansıtılır.
 • Mevcut sabit telefonu olanlar için kampanyaya dahil olan internet paketleri ve fiyatları;
  Kampanya Kapsamındaki Paketler('e kadar)Kampanya Fiyatı(1-3 Ay)
  24 Mbps Limitsiz Fiber İnternet₺647
  24 Mbps Limitsiz İnternet (VDSL)₺647
  50 Mbps Limitsiz Fiber İnternet₺667
  50 Mbps Limitsiz İnternet (VDSL)₺667
  100 Mbps Limitsiz Fiber İnternet₺697
  100 Mbps Limitsiz İnternet (VDSL)₺697
  200 Mbps Limitsiz Fiber İnternet₺797
  500 Mbps Limitsiz Fiber İnternet₺947
  1000 Mbps Limitsiz Fiber İnternet₺1147

 • Yukarıda belirtilen ücretlere %20 KDV ve %10 ÖİV dahildir.

 • Abone’nin Türk Telekom’dan ses hizmeti almıyor olması halinde FIBERNET aboneliğini iptal etmesi veya her halükarda ses hizmetini ve FIBERNET paket aboneliğini birlikte iptali etmesi halinde, iptal başvurusundan itibaren 7 gün içinde HGW Modemi Türk Telekom ofislerine sağlam ve eksiksiz şekilde iade etmesi gerekir. Abonenin borcunu ödememesi başta olmak üzere abonelik sözleşmesinin feshine neden olacak tüm haller ile teknik nedenle iptal hallerinde de iptal ile birlikte 7 gün içinde HGW modemin Türk Telekom ofislerine sağlam ve eksiksiz şekilde iade etmesi gerekir. Abone’nin yeni bir adrese nakil işlemi yapması halinde mevcut nakil başvurusu sırasında HGW modemini Türk Telekom Ofislerine sağlam ve eksiksiz şekilde iade etmesi gerekir. Ayrıca Abone’ye arıza kaynaklı yeni bir HGW modem verilmesi gibi durumlarda da Abone’nin mevcut HGW modemini yeni modemin teslim anında iade etmesi gerekir. Cihazın belirtildiği şekilde iade edilmediği durumlarda, Abone’den HGW modemin bedeli tahsil edilecektir. Modem bedeli dahil tüm güncel bilgilere www.turktelekom.com.tr adresinden ulaşılabilecektir.
 • Abone, Cihaz ile ilgili her türlü soru ve şikâyeti için online işlemler veya mobil uygulama üzerinden İnternet Bağlantı Desteği menüsüne gelerek “Bağlantı Kontrolü” yapabilir. Bu kontrol sonucunda bağlantıda problem tespit edilirse arıza kaydı açılabilir. Cihaz kaynaklı problemlerde saha ekipleri kontrol için hizmetin sunulduğu adrese yönlendirilecek ve Abone’nin HGW modemin arızalı/ayıplı olduğunun bildirmesi halinde Abone’den modem alınarak Abone’ye işbu tutanakta belirtilen şartlarda aynı kategoride yeni bir HGW modem teslim edilerek değişim işlemi yapılacaktır.
 • Pakete dahil hizmetlerin (ay içinde) abonelik başlangıcından ay sonuna kadar gerçekleşen kullanımının bedeline Aylık Kısmi Kullanım Ücreti denir. Paket aktivasyon tarihinden ay sonuna kadar ki (son gün dahil) internet ve telefon kullanım bedelleri, seçilen hizmetlere ait paketlerin kampanyadaki indirimli ücreti üzerinden hesaplanarak ilk faturaya yansıtılır.
 • Kampanya taahhüt süresi içinde kampanya başlangıcında seçilen internet paketinin aylık standart tarife ücretinden düşük olmamak kaydıyla kampanyaya dahil paketlere geçiş yapılabilir. Belirtilen durumların haricinde yapılan değişiklikler taahhüt ihlali ve kampanya iptali olarak değerlendirilir.
 • Kampanya taahhüt süresi içerisinde kampanyaya dâhil olmayan hizmetlere geçilememektedir. Aksi takdirde bu durum kampanya iptali ve taahhüt ihlali olarak değerlendirilir.
 • Müşterinin dahil olduğu kampanyayı ve/veya aboneliğini iptal etmesi halinde; yerinde kimlik doğrulama hizmetinin kalan taksitleri, varsa taksitli satılan cihaz/servis ürünlerinin kalan taksitlerinin toplamı tek seferde faturaya yansıtılacaktır.
 • İnternet paketleri için belirtilen hızlar fiziksel bağlantı koşulları nedeniyle, garanti edilen hız olmayıp ulaşılabilecek en yüksek hızı göstermektedir.
 • Abone, seçtiği paketin ücretlendirme tablosunda yer alan Bağlantı Hızı'na kadar destekleyen hızı kullanacak olup, bu hız bağlanılan yere göre değişiklik gösterebilecektir.
 • Kampanya detaylarında yer almayan hususlarda Abonelik Sözleşmesi ve kampanya taahhütnamesi hükümleri geçerlidir.
 • Sözleşmeler için tıklayınız.
 • Taahhütname'yi indirmek için tıklayınız.

Kampanyanın kapsamı nedir?

1- Kampanya hakkında bilgi alabilir miyim ve kimler yararlanabilir?

Kampanyadan bireysel yeni müşterilerimiz 1 Temmuz 2024 tarihine kadar yararlanabilir. Kampanya, 3 ay boyunca değişmez. Kampanyaya dâhil internet paketleri 3 ay boyunca indirimli sabit fiyat garantisiyle bireysel müşterilerimize sunulmaktadır. Kampanya kapsamında ücretsiz modem verilmeyecek olup talep eden müşterilerimiz taksitle modem satın alabilirler. Türk Telekom Ev Telefonu ve Yalın İnternet erişim türleri üzerinden kampanyadan yararlanabilecektir. Kampanyaya katılan aboneler seçimlerine göre satış anında 3 ay taahhüt vererek; 1.350 TL olan fiber gücünde standart modemden faturalarına yansıtılacak aylık 450 TL taksitle ya da peşin ve 1.650 TL olan fiber gücünde Premium modemden faturalarına yansıtılacak aylık 550 TL taksitle ya da peşin yararlanma imkanına sahip olacaktır. Belirtilen modemler dışında fiber altyapıda (FTTH) WiFi 6 HGW Fiber Güçlü Modem kullanacak olan abonelerden 75 TL modem kullanım ücreti alınacaktır. HGW Fiber Güçlü Modemler stok durumuna ve paket hızına bağlı olarak seçilebilecektir. Abone mülkiyetinde olmayan HGW modeme ilişkin kampanya taahhüt süresi sonrasında ise yürürlükteki güncel HGW modem kullanım ücreti yansıtılır. Kampanya kapsamındaki modemler, stoklarda yer alan markalarla sınırlıdır.​

2-Kampanya kapsamındaki ücretlendirme nasıldır?

 • İndirimli İnternet Paket Ücreti: Kampanya kapsamında internet paketleri 3 ay boyunca indirimlidir.
 • İnternet Bağlantı ücreti: Yeni aboneliklerde alınan bağlantı ücreti, ilk taksitte peşin alınacaktır ve kampanya paket fiyatlarına dahil değildir.
 • Yalın İnternet Erişim Hizmeti Ücretleri:
  • Kampanyadan telefon hattı olmadan yararlanmak istendiğinde, Yalın internet erişim ücreti 3 ay boyunca aylık 52 TL olup, kampanya paket fiyatlarına dahildir. Kampanya taahhüt süresi sonrasında yalın internet erişim hizmetinin yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir.
  • Yalın İnternet hizmeti başvurularında, sabit telefon hattı olmayan müşterilerden bir defaya mahsus olarak alınan 20 TL Devre Hazırlama Ücreti kampanya kapsamında ücretsizdir.
  • Sabit telefon hattı ve Türk Telekom evde internet hat sahipliği bulunan abonelerden, bir defaya mahsus olarak 20 TL (vergiler dahil) Yalın İnternet geçiş ücreti alınır.
 • Evde internet ev içi kurulum ücreti: Modem kurulumu, bağlantı kontrolü ve internetin çalışır teslim edilmesi dahil olmak üzere hafta içi mesai saatlerinde değeri 88 TL; hafta içi mesai saatleri dışında veya hafta sonu değeri 200 TL olan evde kurulum hizmeti ücretsizdir.

3- İlk faturaya yansıyacak ücretler nelerdir?

 • Damga Vergisi: Bir defaya mahsus yansıtılır.
 • Bağlantı Ücreti: Peşin olarak ilk takside yansıtılır.
 • Kısmi Kullanım Ücreti:
  • İnternet: İnternet aktivasyon tarihinden ilk fatura kesim tarihine kadar olan kullanım bedeli, seçilen paketin kampanyalı paket ücreti üzerinden hesaplanarak yansıtılır.
  • Yalın internet erişim ücreti: Yalın İnternet erişimi (telefonsuz) ile internet hizmetinden yararlanmayı tercih ettiyseniz, Yalın İnternet aktivasyon tarihinden ilk fatura kesim tarihine kadar olan gün üzerinden aylık erişim ücreti hesaplanarak faturalandırılır.

4-Kampanyadan yararlanmak için gerekli evraklar nelerdir?

Bireysel aboneler için;

 • TC uyruklu vatandaşlar için kimlik belgesi aslı (nüfus cüzdanı, ehliyet veya pasaport)
 • Yabancı uyruklu vatandaşlar için geçerli Kimlik Belgesi ve Sabit Fatura alınması zorunludur.

Kampanya kapsamındaki modemler hakkında bilgi alabilir miyim?​

Kampanya kapsamında, bireysel yeni abonelere satış anında 3 ay taahhüt vermeleri halinde, 1.350 TL olan fiber gücünde standart modem 3 ay boyunca aylık 450 TL taksitle ya da peşin, 1.650 TL olan fiber gücünde Premium modem ise 3 ay boyunca aylık 550 TL taksitle ya da peşin sunulmaktadır. Belirtilen modemler dışında fiber altyapıda (FTTH) WiFi 6 HGW Fiber Güçlü Modem kullanacak olan abonelerden 75 TL modem kullanım ücreti alınacaktır. HGW Fiber Güçlü Modemler stok durumuna ve paket hızına bağlı olarak seçilebilecektir. Abone mülkiyetinde olmayan HGW modeme ilişkin kampanya taahhüt süresi sonrasında ise yürürlükteki güncel HGW modem kullanım ücreti yansıtılır. Kampanya kapsamındaki modemler, stoklarda yer alan markalarla sınırlıdır. Satın alınan modemin taksitleri devam ederken aboneliğin iptali durumunda modemin kalan taksitleri faturaya yansıtılmaktadır. Modemin taksitli satın alınması ve internet hizmetinin iptali halinde modem aboneye ait olacağı için iadesine gerek bulunmamaktadır.​

Modem arızalı ise ne yapmalıyım?

HGW MODEM: Fiber altyapıdan faydalanarak internete bağlanıyor ve toptan seviyede alt yapı sağlayıcı Türk Telekomünikasyon A.Ş.’ye ait fiber homegateway (HGW Modem) cihazını kullanıyorsanız cihaz ile ilgili her türlü soru ve şikayetinizde online işlemler veya mobil uygulama üzerinden İnternet Bağlantı Desteği menüsüne gelerek “Bağlantı Kontrolü” yapabilir, bu kontrol sonucunda bağlantıda problem tespit edilirse arıza kaydı açabilirsiniz. Cihaz kaynaklı problemlerde saha ekiplerimizi kontrol ve cihaz değişikliği için adresinize yönlendirecektir.

VDSL MODEM: Bakır altyapıda modem kullanıyorsanız, modeminizin taksit tutarlarını faturanızda tahsilatına aracılık edilen hizmetler (TAEH) başlığı altında görüntülüyorsanız ve cihazınızda Türk Telekom logosu bulunmuyorsa, Cihaz ile ilgili soru ve şikayetlerinizi zaman kaybı olmadan doğrudan cihazın garantisini sağlayan üretici firmaya/üretici firma yetkili servislerine iletebilirsiniz. Üretici firma/üretici firma yetkili servislerine yönlendirilmek üzere cihazı satın aldığınız Türk Telekom grup şirketine de iletebilirsiniz.

Modem taksit tutarı fatura kalemlerinizde modem taksidi olarak görünüyorsa ve cihazınız Türk Telekom logolu ise 2 yıllık garanti süresince Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayarak cihaz hakkında destek isteyebilirsiniz. Müşteri Temsilciniz modeminizi ve hattınızı kontrol ederek gerekli durumlarda değişim için saha ekibini adresinize yönlendirecektir. Modeminizi ne zaman, hangi ödeme yöntemi ile aldığınızı hatırlamıyorsanız, bilgi ve destek almak için Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Kampanya kapsamında ücretsiz evde kurulum hizmetinden nasıl yararlanabilirim?

 • Türk Telekom Evde İnternet Kurulum Hizmeti, ister hafta içi ister hafta sonu belirleyeceğiniz saatte randevu verilerek, ev içine kadar internet hattının getirilmesi, modem bağlantısının yapılması ve internetin çalışır halde teslim edilmesini kapsamaktadır. Türk Telekom Evde İnternet Kurulum Hizmeti, kampanya kapsamında 3 ay taahhütle ücretsizdir.
 • Ücretsiz evde kurulum hizmeti ile ilgili detaylı bilgi almak için tıklayın.

Kampanyaya nasıl başvurabilirim?

Kampanyaya online başvurabilir, 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'ni arayabilir veya Türk Telekom Satış Noktalarına uğrayabilirsiniz

Ayrıca "İnternet" yazıp 6606'ya kısa mesaj (SMS) gönderin sizi hemen arayalım.

Kampanyadan yararlandıktan sonra gerçekleştirilebileceğim abonelik işlemleri nelerdir?

1.Kampanya başlangıcında seçtiğim tarife paketini daha sonra değiştirebilir miyim?

Evet. Kampanya başlangıcından 3 aylık abonelik taahhüdü sonuna kadar kampanyaya giriş yapılan tarife/hız paketinin aylık ücretinin altında bir tarife/hız paketine inmemeniz kaydıyla tarife değişikliği yapabilirsiniz.

2.Kampanyada taahhüt süresi içinde internet erişim hizmetimi değiştirebilir miyim?

 • Sabit Telefonlu internet hizmetinden Yalın internet hizmetine geçiş yapabilirsiniz. Türk Telekom sabit telefon hizmetinden yalın internete geçiş ücreti 20 TL olarak faturanıza yansıtılır.

3.Kampanya taahhüt süresi sonunda tercih ettiğim tarifenin aylık ücreti değişir mi?

Kampanyada taahhüt süresi sonunda indirimli kullanım sona erer ve seçtiğiniz paketin yürürlükteki tarife fiyatı üzerinden ücretlendirilirsiniz.

4.İnternet aboneliğimi veya bağlantımı başka birine devredebilir, başka adrese nakil edebilir veya dondurabilir miyim?

DevirNakil ve Hat Dondurma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.​​

5. Kampanyayı iptal ettirebilir miyim?

Kampanya iptali için 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'ni arayabilir, Türk Telekom Satış Noktaları'na başvurabilirsiniz.

6. Kampanya veya abonelik iptalinde çıkış bedeli ödeyecek miyim?

Kampanya iptali: Taahhüt süresi dolmadan kampanya iptali durumunda, yerinde kimlik doğrulama hizmetinin kalan taksitleri, varsa taksitli satılan cihaz/servis ürünlerinin kalan taksitlerinin toplamı tek seferde faturaya yansıtılacaktır.

Abonelik iptali: Taahhüt süresi dolmadan abonelik iptali yaptığınız durumda, yerinde kimlik doğrulama hizmetinin kalan taksitleri, varsa taksitli satılan cihaz/servis ürünlerinin kalan taksitlerinin toplamı tek seferde faturaya yansıtılacaktır.

 • (varsa) Modem ücretinin kalan taksitleri,
 • (varsa) Cihaz ücretinin kalan taksitleri,
 • (varsa) Dijital kurye ücretinin kalan taksitleri.

7. Kampanya ile ilgili destek almak istediğimde nereye başvurabilirim?

Kampanya ve aboneliğinizle ilgili her türlü soru ve sorunlarınız için 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'ni arayabilir veya Türk Telekom Satış Noktaları'na başvurabilirsiniz.​

​​​

Esnek Paketler (3 Aylık)

Kampanya Kapsamındaki Paketler ('e kadar)

Kampanyalı 3 Ay Fiyatı

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı

tech-icon
Kampanya Kapsamındaki Paketler ('e kad
Esnek Paketler (3 Aylık) 50 Mbps
Kampanyalı 3 Ay Fiyatı
Ücretsiz
Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
719TL

Aylık

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
Ücretsiz
tech-icon
Kampanya Kapsamındaki Paketler ('e kad
Esnek Paketler (3 Aylık) 100 Mbps
Kampanyalı 3 Ay Fiyatı
Ücretsiz
Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
749TL

Aylık

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
Ücretsiz
tech-icon
Kampanya Kapsamındaki Paketler ('e kad
Esnek Paketler (3 Aylık) 200 Mbps
Kampanyalı 3 Ay Fiyatı
Ücretsiz
Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
849TL

Aylık

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
Ücretsiz
tech-icon
Kampanya Kapsamındaki Paketler ('e kad
Esnek Paketler (3 Aylık) 500 Mbps
Kampanyalı 3 Ay Fiyatı
Ücretsiz
Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
999TL

Aylık

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
Ücretsiz
tech-icon
Kampanya Kapsamındaki Paketler ('e kad
Esnek Paketler (3 Aylık) 1000 Mbps
Kampanyalı 3 Ay Fiyatı
Ücretsiz
Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
1.199TL

Aylık

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
Ücretsiz
Yukarıda belirtilen ücretlere %20 KDV ve %10 ÖİV dahildir.