Ev Telefonu Alana Mobil İnternet Hediye Kampanyası

​​​​​​​​​Fırsatlarla dolu ev telefonundan ücretsiz cepten internet fırsatı!

Ev Telefonu Alana Mobil İnternet Hediye Kampanyası’na gelin ev telefonunuzdan, her yöne, çok avantajlı fiyatlarla bol bol konuşun, 10.000 TL teminatlı konut sigortasından ücretsiz faydalanın!

Üstelik her ay 4 GB mobil internet cebinize gelsin!

Üstelik tarife kapsamında 19:00-07:00 saatleri arasında şehir içi ve şehirler arası arama yönleri için geçerli aylık 3.000 dakika da hediyemiz.Ücretsiz

 • Kampanya sadece bireysel yeni müşteriler için geçerli olup 12 aylık taahhüt kapsamında geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında müşterilerimiz 12 ay taahhüt ile aylık 500 Dk. her yöne (şehir içi, şehirler arası, Sabit Telefon Hizmeti (STH) veren alternatif operatörler, yurtiçi GSM, milletlerarası 1. Kademe PSTN ve 444 yönlerini ifade etmektedir) ücretsiz görüşecektir.
 • Kampanya kapsamında müşterilerimiz Akşam 7’den Sabah 7’ye aylık 3000 Dk. şehir içi, şehirler arası, 444’lü ve 3 Haneli Özel Servis yönlerine ücretsiz görüşecektir.
 • Kampanya kapsamında 12 ay boyunca aylık 4 GB mobil internet hediye edilecektir. Hediye GB faydası yalnızca Türk Telekom faturalı mobil hatlarda kullanılabilecektir. Kampanya sahibi ile hediye GB tanımlanacak mobil hat sahibi aynı olmak zorunda değildir, TCKN kontrolü yapılmayacaktır.
 • Kampanya kapsamında 12 ay boyunca 10.000 TL ’ye kadar teminatlı Aksigorta Konut Sigortası ücretsiz sunulmaktadır. Konut sigortası faydası ev telefonu kurulumu tamamlandıktan sonra başlar. Hat dondurma ya da kampanya/abonelik iptalinde sigorta hizmeti devam edecektir.
 • Sabit telefon hizmetinde bağlantı ücreti tek seferlik vergiler dahil 10TL olarak ilk faturaya yansıtılır.
 • Kampanya hakkında detaylı bilgi almak ya da kampanyaya başvurmak için Türk Telekom Mağazaları ve Ofisleri’ni ziyaret edebilir, 444 1 444 no’lu Türk Telekom Müşteri Hizmetleri’ni arayabilirsiniz.
 • Kampanya taahhüt süresi sonunda, abone mevcut paketinin yürürlükteki tarife liste fiyatları üzerinden faturalandırılır.
 • Kampanya taahhüt süresince müşterinin tarife değişikliği yapması, kendi isteği ile kampanyadan çıkması, abonelik iptali veya alacak takibine girme durumları kampanya iptaline neden olur. 12 aylık taahhüt süresi içinde taahhüt koşullarına uyulmadığı durumda abone, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurulu’nun almış olduğu 03.01.2013 tarih ve 2013/DK-THD/14 sayılı ve 20.03.2013 tarih ve 2013/DK- THD/154 sayılı kararları (“Kurul Kararı”) uyarınca, kampanya’dan çıkılan hal’in gerçekleştiği tarihe kadar paket ücretlerinde yararlanmış olduğu indirim tutarlarının toplamı (“Sağlanan Fayda”) ile kalan taahhüt süresi boyunca ödeyeceği indirimli paket ücretleri toplamından (“Kalan Aylar Faydası”) hangisi düşükse o meblağ, “İhlal Halinde Ödenecek Ücret” olarak faturasına yansıtılır,
 • 12 aylık taahhüt süresi içinde hat dondurma yapılırsa kampanyanın indirim faydası ve taahhüt süresi ötelenir.
 • Kampanya taahhütnamesi için tıklayınız.

İlginizi Çekebilir