Yazlık Hat

3000 DK

Konuşma

Yazlık Hat

​​​​​Yazlık Hat ile yılda sadece bir defa paket ücreti ödeyerek özgürce konuşabilirsiniz! Yazlık Hat, tüm vergiler dahil yıllık 708​ TL'ye doya doya konuşma imkanı sunar.

708TLAylık

  • Tarifenizle yıl boyunca akşam 10'dan sabah 7'ye şehir içi, şehirler arası, 444’lü numaralar ve 3 haneli numaralar ile toplam 1.200 dakika bedava konuşabilirsiniz.
  • Akşam 7' den Sabah 7' ye şehir içi, şehirler arası, 444 ve 3 haneli numaralar ile ayda ilave 3.000 dakika bedava konuşma tarifenize dahildir.
  • Kullanılmayan dakikalar bir sonraki yıla devretmez.
  • Tarife paketinize ait dakikalar biterse, yapılan arama yönüne göre mevcut tarifeniz üzerinden ücretlendirilirsiniz.

* Hediye dakikalar yalnızca Türk Telekom şebekesi içi aramalar için geçerlidir. STH yönüne yapılan aramalar hediye kapsamında değildir.

Mutlu Pazar ek paketiyle tüm vergiler dahil ayda 20 TL​ karşılığında Pazar günleri ilave 3000 dakika konuşabilirsiniz. Mutlu Pazar ek paketine hemen geçmek için tıklayınız.

444 ve ücretli 3 haneli özel servis aramaları şehir içi arama olarak değerlendirilir.

Yazlık Hat tarifesine ait ücretlendirmeleri görmek için tıklayınız.​​

Yurtdışı arama kademelerimiz için tıklayınız.

Önemli Bilgilendirme:

Klasik Hat, Konuşkan Hat, Yazlık Hat ve Standart Hat tarifeleri 8 Ocak 2010 itibari ile yeni abone alımına ve tarife değişikliği kapsamında tarife geçişine kapanmıştır.

8 Ocak 2010 tarihine kadar abone olmuş müşterilerimiz tarife değişikliği ile Standart Hat tarifesini seçebilirler.​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

​​

İlginizi Çekebilir

Standart Hat

3000 DK

Konuşma

110TL

Aylık

Konuşkan Hat

3000 DK

Konuşma

110TL

Aylık