App Store'da Mobil Ödeme

App Store'da Mobil Ödeme

App Store, Apple Music ve iTunes ödemelerinizi yapmanın kolay ve güvenli yolu.
App Store'dan oyun, uygulama, müzik, film ve iCloud satın alımlarınızın tümünü mobil faturanıza yansıtarak ya da bakiyenizden düşerek Türk Telekom Mobil Ödeme ile ödeyebilirsiniz.

Ücretsiz

Ayarlar'a gidip en üst sırada yer alan adınıza tıklayın.

Apple Kimliği ekranında Ödeme ve Tahsilat'a tıklayın.

Ödeme ve Gönderim ekranında Ödeme Yöntemi Ekle'ye tıklayın.

Ödeme Yöntemi Ekle ekranında ödeme seçeneklerinden Mobil Ödeme'yi seçin.

  • Türk Telekom kullanıcıları App Store’da tüm uygulama, oyun ve oyun içi harcamalarını sadece cep telefonu numaralarını kullanarak anında güvenle yapabiliyorlar. Türk Telekom Mobil Ödeme kullanıcılarına özel bu olanak sayesinde ödemeler, banka/kredi kartı bilgileri girilmeden, mobil faturaya yansıtılarak ya da TL bakiyesinden düşülerek gerçekleştirilebiliyor. Tüm iOS işletim sistemini kullanan akıllı cihazlarda kullanılabilen Türk Telekom Mo​bil Ödeme Servisi’nden hem faturalı hem de faturasız hatta sahip Türk Telekom kullanıcıları faydalanabiliyor. Böylelikle kullanıcılar, Türkiye’de App Store’da kredi kartı dışında bir seçenekle ödeme yapılabiliyor.
  • App Store'da Türk Telekom Mobil Ödeme’yi kullanmak için App Store uygulaması üzerinden ödeme yönteminizi Türk Telekom Mobil Ödeme olarak seçmeniz yeterlidir. Hattınızı Türk Telekom Uygulaması​, SMS ya da Çağrı Merkezi kanalı üzerinden Mobil Ödeme kullanımına açabilirsiniz.
  • Satın Alma işlemi için üzerinde tutar yazılı satın al düğmesine basarak işleminizi başlatabilir, açılacak onay ekranında onayınızı vererek işleminizi tek tıkla tamamlayabilirsiniz.
  • Mobil Ödeme Hizmeti Kullanıcı Sözleşmesi için tıklayınız.

App Store'da Mobil Ödeme Nedir?

Türk Telekom kullanıcıları, App Store, Apple Music ve iTunes ödemelerini hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebiliyorlar. Bu sayede kullanıcılar ödemeler kredi/banka kartı bilgilerini girmelerine gerek kalmadan mobil faturalarına yansıtılarak ya da TL bakiyelerinden düşürülerek gerçekleştirilebiliyor.

Kimler App Store, Apple Music ve iTunes'ta Türk Telekom Mobil Ödemeden Yararlanabilir?

Hattı mobil ödemeye açık faturalı ya da faturasız hat sahibi olan ve akıllı cihazları iOS işletim ile çalışan tüm Türk Telekom kullanıcıları, bu hizmetten yararlanabilir.

App Store'da Yaptığım İşlem/Abonelikli İşlem Sonrasında Hattım Neden Mobil Ödemeye Açıldı?

Hattınız mobil ödemeye kapalı olsa bile yasal izin kapsamında App Store'dan alışveriş yapabilirsiniz. Yaptığınız alışveriş sonrasında mobil ödeme kolaylığından diğer platformlarda da faydalanabilmeniz için mobil ödeme servisiniz otomatik olarak aktif hale getirilmektedir. Ayrıca, abonelikli işlemlerinizde mobil ödemenizi işlemi gerçekleştirdikten sonra kapatmış olsanız bile abonelik tutarınızın yansıyacağı her ayın ilgili günü mobil ödemeniz tekrar aktif hale getirilecektir.

App Store'da Satın Aldığım Bir Ürünü İade Edebilir miyim?

Satın aldığınız herhangi bir ürün ile ilgili iade işlemleriniz için taleplerinizi https://reportaproblem.apple.com adresi üzerinden iletebilirsiniz.

App Store'da Türk Telekom Mobil Ödeme ile satın aldığım ürünlerle ilgili soru veya şikayetimi kime iletebilirim?

Satın aldığınız ürünler ile ilgili sorularınız ve talepleriniz için https://reportaproblem.apple.com ile iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Güncel Fatura Bilgisi

Güncel Fatura Bilgisi
Ücretsiz

Türk Telekom’un Yeni Ödeme Şekli Pokus!

Türk Telekom’un Yeni Ödeme Şekli Pokus!
Ücretsiz

Pubg'de Mobil Ödeme

Pubg'de Mobil Ödeme
Ücretsiz