OMIX X400

OMIX X400

Omix X400 Şimdi Türk Telekom’da!

4.799TLAylık

Tarifeye Ek​​​

Cihaz Marka/Mod​elAylık Ödeme Tut​arıTaahhüt SüresiÜrün Rayiç Bedeli (Vergiler Dahil)
Omix X400544 TLFaturaya Ek x 12 Ay6.528​​ ​TL​

Peşine Kontrat Kampanyası​​​​​

Tavsiye Edilen Peşine Kontrat Fiyatı 4.799 TL 3.999​​​ ​TL*

*Tavsiye edilen kampanyalı peşin satış fiyatıdır. Güncel satış fiyatları Türk Telekom Grup Mağazaları tarafından bağımsızca belirlenmektedir.

Peşin​​​​​

Tavsiye Edilen Peşin Satı​ş Fiyatı4.799 TL*

*Tavsiye edilen peşin satış fiyatıdır. Güncel satış fiyatları Türk Telekom Grup Mağazaları tarafından bağımsızca belirlenmektedir.

Genel Özellikler
İşletim Sistemi
İşlemci Tipi 2x Cortex-A75 1.8 GHz + 6x Cortex-A55 1.8 GHz
Batarya 5000 mAh

Ekran & Görüntü
Ön Kamera 16 MP
Arka Kamera 50 MP+2 MP+2 MP
Ekran 653
Ekran Özelliği 6.53", HD+, 1600 X 720px
Hafıza & Depolama
Hafıza 64 GB
RAM 8 GB

Kimler Yararlanabilir?

  • Mobil hizmetlere ilişkin Türk Telekom faturalı hatlarının ödeme performansı olumlu olan veya Kredi Kayıt Bürosundan Sorgulanacak Risk Raporu olumlu değerlendirilen TC uyruklu müşteriler yararlanabilir.

Kampanya Kapsamı ve Geçerlilik Detayları

  • Kampanya 31 Aralık 2023 tarihine kadar geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır.
  • Tarifeye ek sunulan tekliften 12 ay taahhütle faydalanılabilir.
  • Kampanya konusu cihazlar, müşterilere bayiler tarafından tedarik ve fatura edilecek olup, cihaz bedelleri Türk Telekom tarafından "tahsilatına aracılık edilen tutarlar" kapsamında tahsil edilecektir.
  • Taahhüt süresi dolmadan önce, müşterinin kendi isteğiyle hattını kapatması, faturasız bir tarifeye geçmesi, hattının tarifesini geçerli olan tarifeler dışındaki tarifelerden birine geçirmek suretiyle değiştirmesi, Türk Telekom tarafından ilgili mevzuat ya da abonelik sözleşmesi uyarınca kapatılmasına sebebiyet vermesi, hattını başka üçüncü gerçek ya da tüzel kişiye devretmesi, numarasını bir başka operatöre taşıması veya Kampanyanın iptalini direkt olarak talep etmesi hallerinde; kampanyadan yararlanmaya devam edemeyecek olup taahhütname imzalandığı tarihteki cihaz bedelinin fesih/devir/taşıma/faturasız tarifeye geçirme tarihinden itibaren kalan taksitleri toplamı ilgili dönemdeki faturasına yansıtılacaktır.
  • Taksit Planlama Sistemi müşterilerimize cihaz kampanyalarından faydalanırken ön ödeme yapmalarını ve/veya verilen cihaz bedeline göre belirli bir oranda indirim sağlar ve kendi taksit tutarlarını belirleme fırsatı sunar.
  • Taksit Planlama Sistemi kapsamında yapılacak en yüksek ön ödeme tutarı, cihazın kampanyalı bedelinin yarısı kadar olabilir.
  • Taksit Planlama Sistemi'nden faydalanan müşterilere kesilecek cihaz faturalarında; müşteriden alınan ön ödeme bedeli ve/veya verilen cihaz bedeli ve ödeyeceği TAEH bedeli ayrı kalemlerde gösterilecektir.
  • Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dahildir.
  • Türk Telekom Mağazaları
​​

İlginizi Çekebilir

Reeder

P13 Blue Max L 2022

404TL

Faturaya Ek x 12 Ay

2.999TL

Peşin Cihaz Ücreti

İncele

Reeder

S19 Max

535TL

Faturaya Ek x 12 Ay

4.299TL

Peşin Cihaz Ücreti

İncele