Tatil Hat 3 Ay Bedava Kampanyası

Güneş bedava, deniz bedava! Öyleyse yazlıkta ev telefonu da bedava!

Tatil Hat Tarifesi; Ev Avantaj Tarifesi abonelerine, ana hatlarına ek olarak tanımlayabilecekleri ve yılın istedikleri döneminde kullanabilecekleri ek bir hat olanağı sunar. Tatil Hat paket ücreti, vergiler dahil, ayda 15 TL'dir. Bu hizmetten yararlanan müşterilerden, Tatil Hatları için ilk 3 ay hiçbir ücret alınmaz.

Kampanya Detayları

  • Kampanya 20.05.2015-31.10.2015 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Tatil Hat isteyen müşterilerimiz 3,4 ya da 5 aylık Tatil Hat paketlerinden faydalanabilir. Seçtikleri süre boyunca Tatil Hatları aktif olacak, yılın kalan döneminde askıda kalacaktır.
  • Tatil Hat paket ücreti 15 TL/ay'dır. Kampanya dahilinde ilk 3 ay Tatil Hat paket ücreti ödenmemektedir.
  • Bu servisten faydalanmak isteyen müşterilerimiz Ev Avantaj tarifesinde bulunan daimi hatlarına 12 aylık taahhüt vermelidir.
  • Kampanya ile ilgili detaylı bilgiye 444 1 444 numaralı Türk Telekom Çağrı Merkezi, bayi ve ofis kanalları ya da www.turktelekom.com.tr adresinden ulaşılabilir ve kampanyaya başvuru yapılabilir.

Tatil Hat kampanyası ile ilgili taahhütname için lütfen tıklayınız.

Tatil Hat ücretlerini pdf formatında görüntülemek için tıklayın.

TÜRK TELEKOMÜNİKASYON A.Ş. TATİL HAT KAMPANYASI'NA YÖNELİK DUYURU

1 Temmuz 2013 tarihinden önce Türk Telekomünikasyon A.Ş. Tatil Hat Kampanyası'na ilişkin Taahhütname'yi imzalamış olan ve halen taahhüdü devam eden Abonelerimiz açısından aşağıdaki kural geçerli olacaktır:
Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurulu'nun almış olduğu 03.01.2013 tarih ve 2013/DK-THD/14 sayılı ve 20.03.2013 tarih ve 2013/DK-THD/154 sayılı kararları ("Kurul Kararı") uyarınca, Taahhüt Süresi tamamlanmadan Abone'nin Kampanya kapsamından çıkması/çıkarılması durumunda, Kampanya'dan çıktığı/çıkarıldığı tarih itibariyle kalan Taahhüt Süresi göz önünde bulundurulduğunda, kalan Taahhüt Süresi açısından Kampanya kapsamında taahhüt verdiği ve henüz tahakkuk etmemiş olan Sürekli Adres'teki telefon hattının Tarife Paketi Ücretleri'nin toplamının ("Kalan Aylar Faydası"), Abone'nin Kampanya kapsamından çıkması durumunda kendisine yansıtılacak olan 15 TL'den (Onbeş Türk Lirası) ("Sağlanan Fayda") daha düşük olması durumunda, Abone, İhlal Halinde Ödenecek Ücret olarak Sağlanan Fayda'yı değil, Kalan Aylar Faydası'nı Türk Telekom'a tek seferde ödemekle yükümlüdür*.
(* Türk Telekom, yargı kararıyla Kurul Kararı'nın yürütmesinin durdurulması veya iptal edilmesi durumunda, İhlal Halinde Ödenecek Ücret olarak Sağlanan Fayda'yı isteme hakkını saklı tutar.)

* Hediye dakikalar yalnızca Türk Telekom şebekesi içi aramalar için geçerlidir. STH yönüne yapılan aramalar hediye kapsamında değildir.​​​​​​​