İnternet Alana Sade Hatt İndirim Kampanyası

Türk Telekom'dan, yeni evde internet müşterilerine hoş geldin indirimi!

Yeni evde internet müşterilerine Sade Hatt İndirim Kampanyası ile ev telefonundan her yöne 100 dakika konuşmak ayda sadece 21,90 TL.

Üstelik tarife kapsamında 19:00-07:00 saatleri arasında şehir içi ve şehirler arası arama yönleri için geçerli aylık 3.000 dakika da hediyemiz.


Kampanya Detayları

  • Kampanyadan yeni bireysel evde internet müşterileri veya evde internet abonelik süresi en fazla 30 gün olan mevcut bireysel müşteriler yararlanabilir. Kampanyanın 12 ve 24 ay taahhütlü seçenekleri bulunmaktadır.
  • Tarife kapsamında sunulan her yöne dakikalar, şehir içi, şehirlerarası, yurtiçi GSM, 444’lü numaralar, 3 rakamlı kısa numaralar, 1. Kademe milletlerarası PSTN ve STH arama yönleri için geçerlidir. 19:00-07:00 saatleri arasında sunulan hediye dakikalar ise şehir içi ve şehirler arası Türk Telekom şebekesi içi aramalar, 444’lü numaralar ve 3 rakamlı kısa numaralar için geçerlidir,
  • Sabit telefon hizmetinde bağlantı ücreti tek seferlik vergiler dahil 10 TL olarak ilk faturaya yansıtılır.
  • Kampanya hakkında detaylı bilgi almak ya da kampanyaya başvurmak için Türk Telekom Mağazaları ve Ofisleri’ni ziyaret edebilir, 444 1 444 no’lu Türk Telekom Müşteri Hizmetleri’ni arayabilirsiniz.
  • Kampanya taahhüt süresi sonunda, abone mevcut paketinin yürürlükteki tarife liste fiyatları üzerinden faturalandırılır.
  • Kampanya taahhüt süresince müşterinin tarife değişikliği yapması, kendi isteği ile kampanyadan çıkması, abonelik iptali veya alacak takibine girme durumları kampanya iptaline neden olur. 12 ve 24 aylık taahhüt süresi içinde taahhüt koşullarına uyulmadığı durumda abone, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurulu’nun almış olduğu 03.01.2013 tarih ve 2013/DK-THD/14 sayılı ve 20.03.2013 tarih ve 2013/DK- THD/154 sayılı kararları (“Kurul Kararı”) uyarınca, kampanya’dan çıkılan hal’in gerçekleştiği tarihe kadar paket ücretlerinde yararlanmış olduğu indirim tutarlarının toplamı (“Sağlanan Fayda”) ile kalan taahhüt süresi boyunca ödeyeceği indirimli paket ücretleri toplamından (“Kalan Aylar Faydası”) hangisi düşükse o meblağ, “İhlal Halinde Ödenecek Ücret” olarak faturasına yansıtılır,
  • 12 ve 24 aylık taahhüt süresi içinde hat dondurma yapılırsa kampanyanın indirim faydası ve taahhüt süresi ötelenir.
  • 12 aylık taahhüt süreli kampanya taahhütnamesi için tıklayınız.​​​​​​​​​​​
  • 24 aylık taahhüt süreli kampanya taahhütnamesi için tıklayınız.​​​​​​​​​​​
  • Sade Hatt Tarifesi detayları için tıklayınız.​​​​​​​​​​​
​​​​​​​