YouTube Premium – Mobile Özel

Türk Telekom Prime’la YouTube Premium’un kesintisiz keyfini çıkarın!

3 ay boyunca ücretsiz YouTube Premium’la arka planda, çevrim dışı ve reklamsız bir deneyim yaşayın!

Bu ayrıcalık, Türk Telekom Prime Mobil​ müşterilerine özeldir.

Kampanya Bitiş Tarihi:

31 Ağustos 2024

Kampanyadan Faydalanmak İçin

Türk Telekom Prime Mobil Müşterileri

Kampanya şifrenizi, Türk Telekom Uygulaması Bana Özel menüsünden alabilirsiniz.

​YOUTUBE yazıp 5555'ye gönder

 • 9 Ocak 2024 tarihinden itibaren Aşımsız Prime Düşün 30GB, Aşımsız Prime Düşün 40GB, Aşımsız Prime Düşün 50GB, Aşımsız Prime Sosyal Düşün, Aşımsız Prime Özgür Düşün, Aşımsız Prime Sınırsız Düşün, Prime Düşün 30GB, Prime Düşün 40GB, Prime Düşün 50GB, Prime Sosyal Düşün, Prime Özgür Düşün, P​rime Sınırsız Düşün ​tarifelerine yeni hat aktivasyonu ve numara taşıma ile müşteriler kampanyadan faydalanabilecektir.​
 • 11 Ağustos 2023 tarihinden sonra Popüler Prime 30GB, Popüler Prime 40GB, Popüler Prime Limitsiz Sosyal Aşımsız Popüler Prime 30GB, Aşımsız Popüler Prime 40GB, Aşımsız Popüler Prime Limitsiz Sosyal tarifelerine yeni hat aktivasyonu, numara taşıma veya içeriden geçiş ile müşteriler kampanyadan faydalanabilecektir.
 • 11 Ağustos 2023 tarihinden sonra  CepteAvantaj PrimeB 30GB SME, CepteAvantaj PrimeB 40GB SME, CepteAvantaj PrimeB Lmtsiz SME, CepteAvantaj PrimeB 30GBMASS, CepteAvantaj PrimeB 40GBMASS, CepteAvantaj PrimeB LmtsizMASS tarifelerine yeni hat aktivasyonu, numara taşıma veya içeriden geçiş ile müşteriler kampanyadan faydalanabilecektir.
 • 20 Ekim 2022 tarihinden sonra Enfes Prime 30, Enfes Prime 40 ve Enfes Prime Limitsiz Sosyal tarifelerine yeni hat aktivasyonu, numara taşıma veya içeriden geçiş ile müşteriler kampanyadan faydalanabilecektir.
 • ​9 Ocak 2023 tarihinden sonra Özgür Prime 30, Özgür Prime 40, Özgür Prime Limitsiz Sosyal, Dijital Prime 30, Aşımsız Özgür Prime 30GB, Aşımsız Özgür Prime 40GB, Aşımsız Özgür Prime Lmtsz Ssyl, Değerli Prime 30GB, Değerli Prime 40GB, Değerli Prime 50GB, Değerli Prime 60GB tarifelerine yeni hat aktivasyonu, numara taşıma veya içeriden geçiş ile müşteriler kampanyadan faydalanabilecektir.
 • 13 Ocak 2023 tarihinden sonra Cepte Fırsat 30GB Tarifesi MASS, Cepte Fırsat 40GB Tarifesi MASS, Cepte Fırsat 50GB Tarifesi MASS, Cepte Fırsat 30GB Tarifesi SME, Cepte Fırsat 40GB Tarifesi SME Cepte Fırsat 50GB tarifelerine yeni hat aktivasyonu, numara taşıma veya içeriden geçiş ile müşteriler kampanyadan faydalanabilecektir.
 • Kampanya kapsamında 3 ay boyunca ücretsiz YouTube Premium aboneliği sunulacaktır. 
 • Kampanya 20 Ekim 2022 ile 31 Ağustos 2024 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Belirtilen koşulları sağlayan müşteriler tarifeye geldikleri ilk 30 gün içerisinde YOUTUBE yazıp 5555’e göndererek kampanyaya katılım başvurusunda bulunabilecektir. 3 ay ücretsiz YouTube Premium aboneliği oluşturmak için gerekli link SMS ile gönderilecektir.
 • SMS ile gelen linke tıklayarak açılan YouTube Premium sayfasında “Ücretsiz Deneyin” butonuna tıklayabilirsiniz. Eğer kayıtlı bir ödeme yönteminiz yoksa ödeme yönteminizi ekleyerek veya mevcut ödeme yöntemlerinizden birini seçerek kullanmaya başlayabilirsiniz.
 • Kampanyaya katılım için gelen linkin aktif edilme süresi 30 Eylül 2024 tarihine kadardır.
 • Kampanyadan şu anda YouTube Music Premium veya YouTube Premium abonesi olmayan, daha önce YouTube Music Premium, YouTube Premium veya Google Play Müzik abonesi olmamış olan veya daha önce bir YouTube Music Premium, YouTube Premium veya Google Play Müzik promosyonuna katılmamış olan müşteriler yararlanabilir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için Google hesabı gereklidir.
 • YouTube Premium’a kayıt sırasında geçerli bir ödeme şekli belirtilmesi gereklidir ancak deneme süresi sona erene kadar ücret alınmayacaktır. Deneme süresi sonunda, şu anda aylık ₺29,99 olan standart abonelik ücreti sizden otomatik olarak alınacaktır. Deneme süresini, süre dolmadan istediğiniz zaman ücretsiz olarak sonlandırabilirsiniz.
 • Kısmi fatura dönemleri için geri ödeme yapılmaz.
 • Kampanyadan her müşteri en fazla 1 kez yararlanabilir. 
 • Kampanyaya katılım ücretsizdir.
 • YouTube Premium abonelik şartlarına ulaşmak için tıklayınız.
 • Müşteri taahhüdü sadece Türk Telekom mobil Prime tarifelerine ait taahhütnamelerde yer alan tarife fiyat ve içeriklerini kapsamaktadır, Prime ayrıcalıkları taahhüt kapsamında değildir. ​YouTube ve Türk Telekom kampanya koşullarını ve tarihini değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Türk Telekom Prime tarifelerinde yer alan müşteriler Prime ayrıcalıklarından herhangi bir ek ücret ödemeden faydalanabilmektedir.

 • Türk Telekom Prime mobil müşterileri Türk Telekom Uygulaması'ndaki bana özel menüsünden ya da cep telefonundan YOUTUBE yazarak 5555’ye kısa mesaj göndererek kampanya şifrelerini alabilirler.

Öne Çıkan Ayrıcalıklar

Espressolab Online

Espressolab.com’da tüm ürünlerde geçerli %20 indirim ayrıcalığı

Kampanya Bitiş Tarihi:
31 Aralık 2024

%20

İndirim

Kulaklık takan ve cep telefonuna bakan genç bir kadın

Kulaklık takan ve cep telefonuna bakan genç bir kadın

Prime’a Özel Dijital Servisler

12 ay ücretsiz Muud Premium, Tivibu Go ve Türk Telekom WiFi ayrıcalığı

Kampanya Bitiş Tarihi:
31 Aralık 2024

Gülümseyerek tek bir tabaktan pasta yiyen ve kahve içen 2 kadın

Gülümseyerek tek bir tabaktan pasta yiyen ve kahve içen 2 kadın

Espressolab

Espressolab mağazalarında hediye kahve ayrıcalığı

Kampanya Bitiş Tarihi:
31 Aralık 2024