3 ay

Ücretsiz

YouTube Premium - Evde İnternete Özel

Türk Telekom Prime Evde İnternet ile YouTube Premium Keyfini Doyasıya Yaşayın!

Türk Telekom evde internete 100Mbps ve üzeri hızlı limitsiz paketleri tercih ederek yeni gelenler hem Türk Telekom Prime programına dahil oluyor, hem de 3 ay ücretsiz YouTube Premium ayrıcalığına sahip oluyor.

YouTube Premium ile YouTube ve YouTube Music’te reklamsız, çevrimdışı ve arka planda çalışma faydaları ve YT Originals içerikleri sizi bekliyor.

Bu ayrıcalık, Türk Telekom Prime Evde İnternet müşterilerine özeldir.

Kampanya Bitiş Tarihi:

31 Aralık 2024

Kampanyadan Faydalanmak İçin​

Türk Telekom Prime Evde İnternet​ Müşterileri

SMS​ PRIME YOUTUBE TCKN/YKN  yazıp 6262'ye gönder

 • Kampanya 31 Aralık​ 2024’e kadar geçerlidir.
 • Kampanyadan 100 Mbps ve üzeri limitsiz paketleri tercih eden yeni evde internet müşterileri faydalanabilir.
 • Kampanya kapsamında YouTube Premium aboneliği 3 ay ücretsizdir.
 • Koşulları sağlayan müşteriler internet aktivasyon tarihinden itibaren 30 gün içerisinde PRIME YOUTUBE boşluk TCKN/YKN​​ yazıp 6262’ye kısa mesaj göndererek kampanyadan yararlanabilir. 3 ay ücretsiz YouTube Premium aboneliği oluşturmak için gerekli link SMS ile gönderilir.
 • Kampanyaya katılımı aylık 1.000 adetle sınırlıdır. Koşulları sağlayan müşteriler internet aktivasyon tarihi itibarıyla 30 gün içinde SMS ile başvuru yaptığında aylık kullanım sınırı dolduysa kampanyadan yararlanamaz.
 • SMS ile gelen link üzerinden açılan YouTube Premium sayfasında “Ücretsiz Deneyin” butonuna tıklanarak ilerlenir. Eğer kayıtlı bir ödeme yönteminiz yoksa ödeme yöntemi eklenerek veya mevcut ödeme yöntemlerinden biri seçilerek kullanmaya başlanabilir.
 • Kampanyaya katılım için gelen linkin aktif edilme süresi 31 Ocak 2025 tarihine kadardır.
 • Kampanyadan şu anda YouTube Music Premium veya YouTube Premium abonesi olmayan, daha önce YouTube Music Premium, YouTube Premium veya Google Play Müzik abonesi olmamış olan veya daha önce bir YouTube Music Premium, YouTube Premium veya Google Play Müzik promosyonuna katılmamış olan müşteriler yararlanabilir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için Google hesabı gereklidir.
 • YouTube Premium’a kayıt sırasında geçerli bir ödeme şekli belirtilmesi gereklidir ancak kampanya ile sağlanan 3 aylık kullanım süresi sona erene kadar ücret alınmaz. Ücretsiz kullanım süresi sonunda, standart abonelik ücreti yürürlükteki fiyatı üzerinden otomatik olarak alınır. Ücretsiz kullanım süresi içinde veya sonunda abonelik cezasız sonlandırabilir.
 • Bu kampanya diğer kampanyalar birleştirilemez ve tek kullanımlıktır. Kampanyadan her müşteri en fazla 1 kez yararlanabilir.
 • YouTube Premium abonelik şartlarına ulaşmak için tıklayınız.
 • Kampanyaya katılımının SMS ile yapılması durumunda mesaj ücreti katılımcılar tarafından karşılanacaktır. 6262'ye gönderilen kısa mesajlar 1 SMS bedeliyle ücretlendirilir. SMS bedeli bağlı olunan operatöre göre değişiklik gösterebilir. Türk Telekom Grubu kısa mesaj fiyatlarında meydana gelebilecek fiyat değişikliklerini yansıtma hakkını saklı tutar.
 • Müşteri taahhüdü sadece Türk Telekom mobil Prime tarifelerine ait taahhütnamelerde yer alan tarife fiyat ve içeriklerini kapsamaktadır, Prime ayrıcalıkları taahhüt kapsamında değildir. ​Türk Telekom Grubu ve YouTube kampanya kapsamında ve şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Öne Çıkan Ayrıcalıklar

Telefonda youtube uygulamasında bir manzara videosu

Telefonda youtube uygulamasında bir manzara videosu

YouTube Premium – Mobile Özel

3 ay boyunca ücretsiz YouTube Premium ayrıcalığı.

Kampanya Bitiş Tarihi:
31 Ağustos 2024

Yoga yapan bir kaya üzerinde oturan bir erkek ve bir kadın

Yoga yapan bir kaya üzerinde oturan bir erkek ve bir kadın

Zenin Wellness

www.zeninwm.com/programlar üzerinden satın alınan tüm paketlerde %20 indirim.

Kampanya Bitiş Tarihi:
31 Mayıs 2024

% 20

indirim

Omuzlarında bir çocuğu olan bir erkek ve kadın

Omuzlarında bir çocuğu olan bir erkek ve kadın

Setur

Setur’da seçili tatil otellerinde ek %7 indirim.

Kampanya Bitiş Tarihi:
31 Aralık 2024

%7

indirim