Selfy Yeni Müşterilere Özel Ek Paketler

Gençlere Özel

Selfy Yeni Müşterilere Özel Ek Paketler

2 GB-30 GB

İnternet

Selfy Yeni Müşterilere Özel Ek Paketler

​​​Selfy 5 GB paketine kaydolan Selfy’lilere özel ek paketler!

Selfy 5 GB paketi için tıkla!

Ek Faydalar

Gençlere Özel
Bi' Dünya Fırsat Avantajları
Ücretsiz BiP ve YaaY
25TL7-28 Günlük

Uyarı İkonu

Paketin ücretine yeni hat tesisinde alınan Telsiz Ruhsatname ücreti ve Özel İletişim Vergisi (ÖİV) dahil olmayıp, peşin olarak tahsil edilir. Paket ücretine dahil olmayan Telsiz Kullanım ücreti ise her ay ayrıca alınır. Bu tutarlar yıllık olarak güncellenir. Detaylı bilgi için ** tıklayınız.

Paket Adı Paket Geçerlilik Süresi Paket İçeriği Paket Ücreti Pakete Kayıt
Selfy Aylık 2GB 28 gün Her Yöne 2GB 25 TL Türk Telekom Uygulaması
Selfy Aylık 5GB 28 gün Her Yöne 5GB 40 TL Türk Telekom Uygulaması
Selfy Aylık 10GB 28 gün Her Yöne 10GB 85 TL Türk Telekom Uygulaması
Selfy Aylık 15GB​ 28 gün Her Yöne 15GB​ 105 TL Türk Telekom Uygulaması
Selfy Aylık 20GB​ 28 gün Her Yöne 20GB​ 125 TL Türk Telekom Uygulaması
Selfy Aylık 30GB 28 gün Her Yöne 30GB​ 155 TL Türk Telekom Uygulaması
Selfy Haftalık 2GB 7 gün Her Yöne Haftalık 2GB 20 TL Türk Telekom Uygulaması
Selfy Haftalık 5GB 7 gün Her Yöne Haftalık 5GB 35 TL Türk Telekom Uygulaması
Selfy Instagram 10GB 28 gün Instagram uygulamasında geçerli 10GB 60 TL Türk Telekom Uygulaması
SelfyYoutube 10GB 28 gün Youtube uygulamasında geçerli 10GB 65 TL Türk Telekom Uygulaması
Selfy PubgM 10GB 28 gün PUBG Mobil uygulamasında geçerli 10GB 55 TL Türk Telekom Uygulaması
Selfy Sosyal 10GB 28 gün Facebook + Twitter + Instagram + Youtube uygulamalarında geçerli 10GB 80 TL Türk Telekom Uygulaması
Selfy Dinle 10GB 28 gün Soundcloud Youtube Music ve Karnaval uygulamalarında geçerli 75 TL Türk Telekom Uygulaması
Selfy İzle 10GB 28 gün YouTube + Netflix + BluTV + TivibuGo uygulamalarında geçerli 10GB 80 TL Türk Telekom Uygulaması

Son 60 gün içerisinde numara taşıma ya da yeni hat alımı yoluyla gelip,Selfy 5 GB Paketi'ne kaydolduktan sonra yukardaki paketlere belirtilen fiyatlardan kaydolabilirsin.

Fiyatlara KDV-ÖİV dahildir.

Nasıl Faydalanırım?

 • İlgili paketleri satın almak için Türk Telekom Uygulamasını ziyaret edebilirsin.

Katılım Detayları?

 • Paketleri alabilmek için Mobil Ofis, Faturasız Bayi, Katlayan, Standart, BIMCELL, POCELL, PTTCELL, VESTELCELL, Teknosa Mobil tarifeleri dışındaki Türk Telekom mobil bireysel faturasız tarifelerde olman ve Selfy 5GB Paketine kayıt olman gerekiyor.
 • Paketlerden faydalanmak için Selfy üyesi olmalısın. 16-25 yaş arasında olup hala Selfy’li değilsen Selfy’e üye olmak için SELFY TC Kimlik No GG/AA/YYYY şeklinde doğum tarihini yazarak 4545’e SMS gönderebilirsin.
 • Selfy Yeni Müşterilere Özel Ek Paketlerinden yalnızca son 60 gün içinde yeni hat alımı ve numara taşıma yoluyla gelip Selfy 5GB paketini almış aboneler faydalanabilir.

Kullanım Koşulları

 • ​ Paketlere, Türk Telekom Uygulamasından kayıt olabilirsin.
 • Paket içeriğindeki internetin tamamı kullanıldıktan sonra müşterilerimizin ek bir paketi yok ise paket süresi sonuna kadar müşterilerimizin internet kullanımları faturasız paket data aşım tarifesi üzerinden; paket süresi bittikten sonra müşterilerimizin paketi yenilenmediyse ve ek paketleri yoksa internet kullanımları bulundukları tarife üzerinden ücretlendirilir. Detaylı bilgi için tıklayınız.
 • ​ İlgili paketleri, dilediğin kombinasyonda istediğin kadar ek paket satın alabilirsin. Aylık paketler 28 gün, haftalık paketler 7 gün içerisinde yeterli bakiye olması durumunda birden fazla kez alınabiliyor. Bu durumda aylık paketler, en son alınan paketi takip eden 28. günde yenilenir. Haftalık paketler yenilenmez.
 • Paketlerdeki internet avantajı aylık paketler için 28 gün, haftalık paketler için ise 7 gün boyunca geçerli. İlgili süre boyunca internetini tüketmen lazım. Paketindeki internetin bittiğinde, başka hediye internetin yoksa tarifen üzerinden ücretlendirilirsin. Kullanılmayan faydaların bu süre sonunda silinir.
 • Paketler yeterli bakiye olması durumunda birden fazla kez alınabiliyor. Bu durumda aylık paketler, en son alınan paketi takip eden 28. günde yenilenir. Haftalık paketler yenilenmez.
 • Paketler kapsamında sunulan veri hakkı yurtiçi kullanımlarda geçerlidir. Şirketimiz, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Facebook, Twitter, Instagram, YouTube, PUBG Mobile, Soundcloud, YouTube Music, Karnaval, Netflix, BluTV ve TivibuGo uygulamaları dışındaki video içerik sağlayıcılarından yapılan internet kullanımları paket kapsamında değerlendirilmeyecektir. Belirtilen uygulamalar üzerinden yapılan reklam gösterimleri reklam sağlayıcıları tarafından yapıldığı için bu esnada kullanılan internet, paket kapsamında değildir ve kullanıcıların varsa diğer paket ya da tarife kotaları kapsamında değerlendirilecektir.
 • Paket kapsamında sunulan cepten internet kullanım hakkın tükendiğinde, başka paketin yoksa bulunduğun tarife ücretleri baz alınarak ücretlendirilirsin.
 • TT Mobil, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında ve tarife üst bağlantı hızında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Paketler kapsamında internet hakları sonraki aya devretmez.
 • Paketler kapsamındaki kullanım haklarını devredemez ve 3. şahıslara transfer edemezsin.
 • Pakete kaydolarak yurtiçi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına da onay verirsin. BTK yetkilendirmesi sonucunda herhangi bir ek işlem yapmadan uygun SIM Kart ve Cihaz kullandığın sürece yurtiçinde 4.5G servisini kullanabilirsin. İstersen servisi iptal edebilirsin.
 • Aylık paketler bakiyenin yeterli olması halinde 28 günün sonunda otomatik olarak yenilenir. Haftalık paketler yenilenmez. Bakiyendeki tutar pakete kayıt olmak için yetersizse, aylık paketler için 28. günü takip eden 27 gün içinde hattına en az paket tutarı kadar bakiye yüklediğinde paketin otomatik olarak tanımlanır. Otomatik tanımlamayı iptal etmek için paket iptali işlemini gerçekleştirmen yeterli. İptal durumunda ücretsiz verilen faydaların silinmeyecek ve kullanım sürenin sonuna kadar geçerli olacak.
 • Paketinde kalan internetini öğrenmek için 9333’ü ücretsiz arayabilir ya da Türk Telekom Uygulamasını ziyaret edebilirsin. Böylece ne kadar internetin kaldığını sıkı bir şekilde takip edebilirsin.
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. paket fiyatında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Tüm fiyatlara KDV-ÖİV dahildir.
 • Yeni hat tesisinde ÖİV ve telsiz ruhsatname ücreti ayrıca alınır.
 • Telsiz kullanım ücreti alınır.

Ücretlendirme Periyodu

 • İnternet haklarının ücretlendirme periyodu 100 KB’dır TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

İlginizi Çekebilir

Gençlere Özel

Selfy 5 GB Paketi

5 GB

İnternet

750 DK
250 SMS
 • İl ve ilçelere 24 Saatte Teslimat

 • Bi' Dünya Fırsat Avantajları

170TL

28 Günlük