Cep Magnet 20 GB Paketi

Cep Magnet

Faturasız Cep Magnet Paketleri

20 GB

İnternet

1 AY

Cep Magnet 20 GB Paketi

​​​​​​Faturasız Cep Magnet Paketleri ile internet yanınızda! İhtiyacınıza uygun paketi seçerek özgürce bilgisayarınızdan, tabletinizden, telefonunuzdan ya da aynı anda birden fazla cihazınızdan internete erişebilirsiniz.

Kayıt olmak için MOBIL 2​0GB yazıp 5555'e gönderin.

Ek Faydalar

Cep Magnet
200TLAylık

Uyarı İkonu

Paketin ücretine yeni hat tesisinde alınan Telsiz Ruhsatname ücreti ve Özel İletişim Vergisi (ÖİV) dahil olmayıp, peşin olarak tahsil edilir. Paket ücretine dahil olmayan Telsiz Kullanım ücreti ise her ay ayrıca alınır. Bu tutarlar yıllık olarak güncellenir. Detaylı bilgi için ** tıklayınız.

Hangi Paket? Paket Geçerlilik​
​ Süresi Nedir?
Ne Alırım? Ne Öderim? Nasıl Alırım? Devlete Ödenecek Tutarlar
Cep Magnet​ 20 GB30 Gün20 GB İnternet200 TL / AYMOBIL 20GB yaz 5555'e gönder​Güncel ücretler için tıklayınız.

Paketlerden yalnızca Faturasız Cep Magnet Tarifesini kullanan müşteriler faydalanabilir. Faturasız Cep Magnet Tarifesi hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Cep Magnet 20GB paketi son 30 gü​​n içinde yeni hat alarak veya numara taşıyarak Faturasız Cep Magnet Tarifesi’ne gelen müşteriler için geçerlidir.

Paketlere kayıt SMS ile veya Müşteri Hizmetleri aracılığıyla yapılabilir.​

  • Paketler geçerlilik süreleri içinde birden fazla kez alınabilir. Cep Magnet 20 GB paketinin geçerlilik süresi 30 gündür.
  • Cep Magnet 20GB paketi en son alınan paketi takip eden 30. gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir. Paket alım sırasında yeterli bakiyesi olmayan müşterilere, 29 gün içinde yeterli bakiyesi olması durumunda paket tanımlanır. Paket iptal başvurusunda bulunulmadığı müddetçe müşterinin bakiyesi yeterli seviyeye ulaştığında paket tutarı müşterinin bakiyesinden düşülerek paket yüklemesi gerçekleştirilecektir. Cep Magnet 20GB paketinin iptali için IPTAL MOBIL 20GB yazılarak 5555'e gönderilmesi gereklidir. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecektir. Kullanım süresi sonuna kadar geçerli olacaktır.
  • ​Kullanılmayan faydalar paketlerin geçerlilik süreleri sonunda silinecektir.
  • Faydaların 3. şahıslara transferi mümkün değildir.
  • Paketten yararlanacak numara eğer daha önce Türk Telekom mobil numarası ise, numaranın tekrar Türk Telekom mobil tarifelerin taşındığı tarih ile numaranın Türk Telekom mobil tarifelerinden taşınmış olduğu tarih arasında en az 90 gün geçmiş olmalıdır.
  • Müşterilerimiz pakete kaydolarak yurtiçi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına da onay verirler. Müşterilerimiz; BTK yetkilendirmesi sonucunda herhangi bir ek işlem yapmadan uygun SIM Kart ve Cihaz kullandıkları sürece yurtiçinde 4.5G servisini kullanacaklardır. Müşterilerimiz isterlerse servisi iptal edebilecektir.
  • Paket içeriğindeki internetin tamamı kullanıldıktan sonra müşterilerimizin ek bir paketi yok ise paket süresi sonuna kadar müşterilerimizin internet kullanımları faturasız paket data aşım tarifesi üzerinden; paket süresi bittikten sonra müşterilerimizin paketi yenilenmediyse ve ek paketleri yoksa internet kullanımları bulundukları tarife üzerinden ücretlendirilir. Detaylı bilgi için tıklayınız.​
  • Paket kapsamında sunulan veri kullanım hakkı sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır.
  • Tüm fiyatlara KDV-ÖİV dahildir. TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. paket fiyatında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
​​

İnternet haklarının ücretlendirme periyodu 100 KB'dir. TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Faturasız hat kullanıcıları, sizin için mobil hayatı daha da kolaylaştıran, her an, istediğiniz yerden TL yükleyebileceğiniz benzersiz sistem!

Cep telefonunuzdan internete, ATM'lerden satış noktalarına kadar birçok kanal, hattınıza TL yüklemek için ücretsiz olarak hizmetinizde. Bu kanalları öğrenmek için tı​klayınız.

Hattınıza kredi kartı ile TL yüklemek için tıklayınız.

Cep Magnet​​ 20GB Paketi
PAKETE KAYITMOBIL 20GB-> 5555
KALAN SORGULAMAKALAN MOBIL 20GB-> 5555
PAKET İPTALİIPTAL MOBIL 20GB-> 5555
​​​

İlginizi Çekebilir