Hızlı 5 GB

Haftalık İnternet

Hızlı Paketler

5 GB

İnternet

Hızlı 5 GB

​​Türk Telekom’da çok avantajlı Hızlı Paketler!

Bol GB’lı ve çok avantajlı internet paketleri sizleri bekliyor!​

Ek Faydalar

Haftalık İnternet
Ücretsiz BiP ve YaaY
Bi' Dünya Fırsat Avantajları
175TLHaftalık

Uyarı İkonu

Paketin ücretine yeni hat tesisinde alınan Telsiz Ruhsatname ücreti ve Özel İletişim Vergisi (ÖİV) dahil olmayıp, peşin olarak tahsil edilir. Paket ücretine dahil olmayan Telsiz Kullanım ücreti ise her ay ayrıca alınır. Bu tutarlar yıllık olarak güncellenir. Detaylı bilgi tıklayınız

Faturasız Avantajım Paketleri Ücretlendirme Bilgisi
Hangi Paket?Paket Geçerlilik
Süresi Nedir?
Ne​ Alırım?Ne Öderim?Nasıl Alırım?Devlete Ödenecek Tutarlar
Hızlı 5 GB 7 Gün5 GB Cepten İnternet175 TL*
Online İşlemler uygulaması / Türk Telekom MağazalarıGüncel ücretler için tıklayınız.
​​​​​​​​​​​​​​​​​​

*Belirtilen fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.​​

Aboneler ilgili paketleri Türk Telekom Online İşlemler uygulaması üzerinden veya Türk Telekom Mağazalarından kredi kartı ya da banka kartı ile satın alabilecektir.

Hızlı Paketlerden Mobil Ofis, Faturasız Bayi, Katlayan, Standart, TV8, Mobil Wifi, BIMcell, POCELL, Pttcell, Teknosacell, Vestelcell Tarifeleri haricindeki bireysel faturasız tarifelerdeki müşteriler ve Gelir Paylaşım Ortaklıkları tarifelerindeki müşteriler yararlanabilecektir.

 • Paketler kapsamında sunulan faydaların geçerlilik süresi 7 gündür, kullanılmayan faydalar bu süre sonunda silinecektir.
 • Faydaların 3. şahıslara transferi mümkün değildir.
 • Geçerlilik süresi sonunda paketler otomatik olarak yenilenmeyecektir.
 • Paketler 7 gün içerisinde birden fazla kez alınabilir.
 • lgili paketlerden faydalanabilmek için abonelerin, Türk Telekom Online İşlemler uygulaması üzerinden ya da Türk Telekom mağazalarına giderek banka kartı ya da kredi kartı ile ödeme yapmaları gerekmektedir. İlgili paket aboneliğinin başlatılması akabinde abonelere SMS göndermek suretiyle bilgi verilecek olup, bu SMS sonrasında ilgili paket kapsamında sunulan faydalar kullanılabilecektir.
 • Paket kapsamında sunulan ücretsiz data hakları internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Şirketimiz, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • ​Paket içeriğindeki internetin tamamı kullanıldıktan sonra müşterilerimizin ek bir paketi yok ise paket süresi sonuna kadar müşterilerimizin internet kullanımları faturasız paket data aşım tarifesi üzerinden; paket süresi bittikten sonra müşterilerimizin paketi yenilenmediyse ve ek paketleri yoksa internet kullanımları bulundukları tarife üzerinden ücretlendirilir. Detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Hattın iptal olması, hattın iptal olmasına sebebiyet verilmesi, diğer operatörlere taşınması veya abonenin ön ödemeli hattan faturalı hatta geçiş yapması halinde bahsedilen işlemlerin gerçekleştiği tarih itibariyle, paketin geçerli olduğu tarifeler dışında başka bir ön ödemeli tarifeye geçmesi halinde ise paket geçerlilik süresi sonunda iptal edilecektir.
 • Numara taşıma yolu ile gelen ve yeni müşteri fiyatından yararlanacak olan numara daha önce TT Mobil numarası ise, ilgili numaranın TT Mobil'den diğer operatöre taşınmış olduğu tarih ile tekrar Şirketimiz sistemlerinde aktif olduğu tarih arasında en az 90 gün olmalıdır.
 • Müşterilerimiz pakete kaydolarak yurtiçi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına da onay verirler. Müşterilerimiz; herhangi bir ek işlem yapmadan uygun SIM kart ve cihaz kullandıkları sürece yurtiçinde 4.5G servisini kullanacaklardır. Müşterilerimiz isterlerse servisi iptal edebilecektir.
 • Şirketimiz paket fiyatlarında ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Anılan paketlerden yararlanan müşterilerimiz Şirketimizce sunulmakta olan diğer paketlerden faydalanabilirler.

İnternet haklarının ücretlendirme periyodu 100 KB'dir. TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Faturasız hat kullanıcıları, sizin için mobil hayatı daha da kolaylaştıran, her an, istediğiniz yerden TL yükleyebileceğiniz benzersiz sistem!

Cep telefonunuzdan internete, ATM'lerden satış noktalarına kadar birçok kanal, hattınıza TL yüklemek için ücretsiz olarak hizmetinizde. Bu kanalları öğrenmek için tıklayınız.

Hattınıza kredi kartı ile TL yüklemek için tıklayınız.

SMS Sorgu
PaketKalan Sorgulama
Hızlı 5 GB KALAN HIZLI 5GB yazıp 5555'e gönderin
​​
​​

İlginizi Çekebilir

Haftalık İnternet

Hızlı Paketler

10 GB

İnternet

 • Ücretsiz BiP ve YaaY

 • Bi' Dünya Fırsat Avantajları

200TL

Haftalık

Haftalık İnternet

Hızlı Paketler

15 GB

İnternet

 • Ücretsiz BiP ve YaaY

 • Bi' Dünya Fırsat Avantajları

245TL

Haftalık

Haftalık İnternet

Hızlı Paketler

25 GB

İnternet

 • Ücretsiz BiP ve YaaY

 • Bi' Dünya Fırsat Avantajları

270TL

Haftalık