3 Aylık 10 GB internet Paketi

Bi' Dünya Fırsat Avantajları

Aylık İnternet Paketleri

10 GB

İnternet

3 Aylık 10 GB internet Paketi

​​​​​​​​​​​​Cep telefonlarınız i​çin çok avantajlı internet paketleri!

Şimdi cepten rahat rahat internet kullanmak isteyen müşterilere özel aylık internet paketleri.
Eğer sizin de internet ihtiyacınız var ise hemen siz de ihtiyacınıza uygun bir paket seçerek dilediğiniz kadar cepten internete bağlanın!​​​​​​​​

Ek Bilgiler

Bi' Dünya Fırsat Avantajları
Ücretsiz BiP ve YaaY
80TLAylık

Uyarı İkonu

Paketin ücretine yeni hat tesisinde alınan Telsiz Ruhsatname ücreti ve Özel İletişim Vergisi (ÖİV) dahil olmayıp, peşin olarak tahsil edilir. Paket ücretine dahil olmayan Telsiz Kullanım ücreti ise her ay ayrıca alınır. Bu tutarlar yıllık olarak güncellenir. Detaylı bilgi için ** tıklayınız.

3 Aylık 10 GB İnternet Paketi 3AY10 GB yaz 5555'e gönder 80 ​TL
Devlete Ödenecek Tutarlar​​Güncel ücretler için tıklayınız.
 • Paket ücretlerine KDV ve ÖİV dahildir.
 • Paket kapsamında yurtiçinde internet apn üzerinden yapılacak veri yükleme ve veri indirme işlemleri için internet kullanım hakkı sunulacaktır.
 • Paket aşımı durumunda cepten internet paket aşımları 2KR/100KB ile ücretlendirilecektir.
 • Paket kullanım süresi sonunda otomatik olarak yenilenmez.
 • Paket kapsamında sunulan kullanım hakları üçüncü kişilere devredilemez, transfer edilemez ve paket kullanım süresi içerisinde kullanılmaması halinde silinir.
 • TT Mobil, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin paket kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Paketler kapsamında sunulan ücretsiz data hakları internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır.
 • İnternet hakkının sona ermesinin ardından, müşterinin üzerinde başka paket yoksa mevcut tarifesi için geçerli fiyatlar üzerinden ücretlendirilecektir.
 • İlgili pakete kayıt olan müşteri, yurt içi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına onay vermiş sayılır. BTK yetkilendirmesi sonucunda 4.5G hizmetinin sunulmaya başlayacağı tarih itibariyle, herhangi bir ek işlem yapmadan yurt içinde 4.5G servisini kullanmaya başlayacaktır. Müşteri isterse servisi iptal edebilecektir. Servisten yararlanmaya başlaması ve servisin iptal edilmesi durumunda aboneye ilgili sms bilgilendirmeleri yapılacaktır.
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

3 Aylık 10 GB İnternet Paketi için 3AY10GB yazıp 5555'e gönderebilirsiniz.

3 Aylık 10 GB İnternet Paketi için IPTAL 3AY10GB yazıp 5555 ​​'e gönderebilirsiniz.İlginizi Çekebilir

Bi' Dünya Fırsat Avantajları

Aylık İnternet Paketleri

1 GB

İnternet

 • Ücretsiz BiP ve YaaY

80TL

Aylık