1 GB İnternet Paketi

Bi' Dünya Fırsat Avantajları

Aylık İnternet Paketleri

1 GB

İnternet

1 GB İnternet Paketi

​​​​​​​​​​​​​​​​​​Eğer internet ihtiyacınız var ise hemen ihtiyacınıza uygun bir paket seçerek dilediğiniz kadar cepten internete bağlanın!
Kayıt olmak için 1GB PAKET yazın 5555'e gönderin.​

Ek Bilgiler

Bi' Dünya Fırsat Avantajları
Ücretsiz BiP ve YaaY
135TLAylık

Uyarı İkonu

Paketin ücretine yeni hat tesisinde alınan Telsiz Ruhsatname ücreti ve Özel İletişim Vergisi (ÖİV) dahil olmayıp, peşin olarak tahsil edilir. Paket ücretine dahil olmayan Telsiz Kullanım ücreti ise her ay ayrıca alınır. Bu tutarlar yıllık olarak güncellenir. Detaylı bilgi için ** tıklayınız.

Aylık 1 GB İnternet Paketi 1GB PAKET yaz 5555'e gönder. 135​​​ TL
Devlete Ödenecek Tutarlar​​Güncel ücretler için tıklayınız.

  • Aylık 1GB paketinden son 3 ayda içerisinde tek seferde 20TL ve üzeri yükleme yapan müşteriler faydalanabilecektir
  • Paket içeriğindeki internetin tamamı kullanıldıktan sonra müşterilerimizin ek bir paketi yok ise paket süresi sonuna kadar müşterilerimizin internet kullanımları faturasız paket data aşım tarifesi üzerinden; paket süresi bittikten sonra müşterilerimizin paketi yenilenmediyse ve ek paketleri yoksa internet kullanımları bulundukları tarife üzerinden ücretlendirilir. Detaylı bilgi içintıklayınız.
  • ​1GB İnternet Paketiniz, hattınızda yeterli bakiye olması durumunda iptal etmediğiniz sürece otomatik olarak yenilenir.
  • Paket kapsamında sunulan internet kullanım hakkı yurt içi İnternet APN ve WAP APN üzerinden yapılan veri indirme ve veri yükleme kullanımlarında geçerlidir.

İnternet paketinizde kalan kullanımlarınızı faturasız hatlar için KALAN AYLIK 1GB yazıp 5555'e ücretsiz kısa mesaj göndererek öğrenebilirsiniz.İlginizi Çekebilir