Emniyet 10 GB Tarifesi

Kamu'ya Özel

Emniyet 10 GB Tarifesi

10 GB

İnternet

1000 DK
1000 SMS

Emniyet 10 GB Tarifesi

14.03.2024 itibariyle Emniyet 10GB Tarifesinin ismi Değerli Kamu 10GB olarak değiştirilecektir.​

​​​​​​​​​​​Emniyet Genel Müdürlüğü çalışanlarına özel Türk Telekom'dan çok avantajlı teklifler!​
Bol içerikli ve avantajlı fiyatlarıyla Emniyet Tarifeleri Türk Telekom Mağazalarında!
​Üstelik yurt içi ücretsiz WhatsApp'ta sınırsız mesajlaşma, e-dergi, Arayanıbil ve Muud Premium aboneliği avantajı ile!​

Tarifelere katılım Türk Telekom Ofisleri ve Online Satış Kanalından gerçekleştirilmektedir.

Tarife 23.01.2024 tarihi itibariyle müşteri alımına/geçişine kapatılmıştır.

15 Şubat 2024 tarihinde Emniyet 10GB Tarifesinin taahhütlü ve taahhütsüz aylık ücreti revize edilmiştir. Yeni ücretler; ilgili tarifeden faydalanmakta olan mevcut taahhütsüz aboneler ile ilgili tarih itibarıyla tarifeye dahil olacak tüm yeni aboneler için geçerli olacaktır. Taahhüdü devam eden müşterilerimiz ücret artışından etkilenmeyecek olup, taahhütlerinin sona ermesinin ardından tarifenin güncel ücreti üzerinden ücretlendirileceklerdir.​

Ek Faydalar

Kamu'ya Özel
Grup İçi Sınırsız Konuşma
3 Yakınına Kadar Tarifeden Yararlandırma Hakkı
WhatsApp Sınırsız Mesajlaşma
Arayanıbil Servis Üyeliği
24 Ay Hediye Muud Premium
Sınırsız YaaY
e-dergi Üyeliği
Uyarı İkonu

Tarifenin aylık ücretine telsiz kullanım ücreti ile yeni hat tesisinde yansıtılan telsiz ruhsatname ücreti ve özel iletişim vergisi dahil değildir. İlgili ücretler her yıl güncellenmekte olup, aylık olarak taksitlendirilerek faturaya yansıtılmaktadır. Ücret bilgileri için tıklayınız

Tarife İçeriği​

1000 DK
1000 SMS
Grup İçi Sınırsız Konuşma**
10GB

Taahhütlü Aylık Ücret*

145 TL

Taahhütsüz Aylık Ücret

225 ​TL

İnternetiniz Bitti​ğinde Aşım Ücretlendirmesi

Güncel kademeli internet üc​​​​​​retleri için tıklayınız.

Dakikalarınız Bittiğinde Kullanım Ücretlendirmesi

Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.

SMS'leriniz Bittiğinde Kullanım Ücretlendirmesi

Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.

MMS Ücreti

Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.​


(*) Belirtilen fiyat, tarifeye numara taşıma, yeni hat aktivasyonu veya Türk Telekom mobil faturalı ve faturasız tarifelerden geçiş yoluyla gelen bireysel müşterilerimize, 12 ay taahhüt koşulu ile sunulmaktadır.

(**) Tarife kapsamındaki grup içi konuşma süreleri, yurt içi olmak şartıyla Şirketimizce sunulmakta olan tüm Emniyet Genel Müdürlüğüne özel tarifeler yönüne yapılacak aramaları kapsamaktadır.

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.   

TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

 • Emniyet Tarifelerinden Emniyet Ge​nel Müdürlüğü kadrosunda kimliğini ve hizmet sınıfını belgelemek kaydıyla çalışan ya da emekli olmuş personel ile Polis Akademisi ve bağlı birimlerinde eğitim durumu devam eden öğrenciler kurum kimliklerini ibraz ederek faydalanabilecektir.
 • Kurum çalışanı olmayan kişiler tarifeye kayıtlı müşterilerin referansıyla abone olabilecektir. Bir Emniyet Genel Müdürlüğü çalışanı en fazla 3 kişiye referans olabilir, öncesinde başka bir kamu çalışanının referansı ile herhangi bir kamu tarifesinden yararlanmış müşteriler kurum çalışanı olsalar dahi referansla kayıt oldukları hatları üzerinden diğer müşterilere referans olamazlar.
 • Tarife değiştirmek isteyen abonelerimiz, EGM'ye özel sunduğumuz tarifelerdeyse kimlik ibrazına gerek olmaksızın;
  • Emniyet 10GB tarifesine geçmek için; EMNİYET 10GB, yazıp 5555'e göndererek tarife değişikliği yapabilirler.
 • Diğer tarifelerdeki müşterilerin tarife değişiklikleri Emniyet Genel Müdürlüğü kimliği ibrazı sebebiyle mağazalarımız aracılığıyla yapılmaktadır.
 • ​​​​Tarifelerinden yararlanmak isteyen Emniyet Genel Müdürlüğü çalışanlarının Türk Telekom mağazalarına giderek kurum kimliklerini ibraz etmeleri gerekmektedir. EGM'de görevli olduğunu gösteren görev/öğrenci/emekli belgesi yeterlidir. Kurum çalışanı olmayan kişiler ise tarifelere kayıtlı müşterilerin referansıyla tarifeden faydalanabilecektir.
 • Tarifedeki bir müşteri, tarifeden yararlandırmak için en fazla 3 kişiye referans olabilir ve kendi adına 7 hat alma hakkı vardır.
 • Emniyet 10GB Tarifesi kapsamında, yurt içi her yöne 1000 dakika, grup içi sınırsız konuşma, her yöne 1000 SMS ve 10 GB cepten internet verilmektedir.
 • Tarifede yurt içi ücretsiz Whatsapp' ta mesajlaşma, e-dergi aboneliği, Arayanıbil servis üyeliği ve Muud Premium aboneliği ücretsiz olarak sunulmaktadır.​
 • Tarifeler kapsamında, Whatsapp uygulaması mesajlaşma hizmetlerinin kullandığı cepten internet kullanımları yurt içinde belirtilen kurallar çerçevesinde ücretsiz olacaktır. Ücretsiz kullanım hakkı, Whatsapp uygulamasının mesajlaşma, fotoğraf, video, ses dosyası, sesli mesaj uygulamaları ve Whatsapp uygulamasının desteklediği bütün dosya gönderimlerini kapsar. WhatsApp uygulamasının konuşma hizmetini kapsamaz. Whatsapp uygulaması üzerinde paylaşılan bir dış link ile ulaşılabilecek her türlü internet içeriği (Web sayfaları, youtube videoları, google maps gibi lokasyon servisleri...vb) üzerinden oluşturulacak internet kullanımları tarife kapsamında verilen kullanım hakkına dahil değildir. Sunulan ücretsiz WhatsApp kullanım hakkı devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
 • Tarifeler kapsamında, 24 ay ücretsiz Muud Premium aboneliği verilecektir. Premium Muud aboneliği ayrıcalığından yararlanılabilmesi için EGM MUUD yazarak 5555'ten SMS ile kod ve şifre alınması gereklidir. SMS gönderimi ücretsizdir. 24 ay ücretsiz kullanım hakkı PIN kodu ve şifrenin aktive edilmesi ile başlayacak olup 24 ayın sonunda otomatik olarak sonlanacaktır. Aktivasyon için izlenecek olan yönergeler "Muud Premium Üyelik için Aktivasyon Kodu Nasıl Kullanılır?" başlığı altında belirtilmiştir. Detaylar www.muud.com.tr sayfasında belirtilmiştir. Kampanya kapsamında hizmeti sağlayacak firmanın hizmeti sağlaması sırasında doğabilecek olumsuz durumlardan TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş sorumlu değildir.
 • Tarifeler kapsamında, e-dergi uygulamasında yer alan bütün dergi ve gazetelere, e-dergi'ye abone olarak erişebilirsiniz. E-dergi uygulamasında, dergi ve gazete indirmeleriniz internet kotanızdan düşmez. İndirdiğiniz dergi ve gazeteleri çevrimdışı durumda da okuyabilirsiniz. Tarife kapsamında sunulan e-dergi uygulamasından ücretsiz yararlanma hakkı olan müşterilerin uygulamadan faydalanabilmesi için, uygulama mağazalarından* (*App Store ya da Google Play Store) uygulamayı indirerek, mobil numarası ve şifresiyle giriş yapması gerekmektedir. Dergi ve gazete okuyabilmek için e-dergi üyeliğinizi de başlatmanız gerekmektedir. Tarife kapsamında e-dergi kullanım hakkınızı Türk Telekom mobil numaranızla üye olup, e-dergi aylık aboneliğinizi ücretsiz başlatabilirsiniz. Detaylar için tıklayınız.
 • Tarifeler kapsamında tarifeden yurt dışında servisi sunulacaktır. Emniyet 10GB, Emniyet 15GB, Emniyet 20GB tarifeleri kapsamında tarifen yurtdışında servisi, yurt dışında geçirilen ilk 3 gün ücretsiz olarak sunulacaktır. Bu servis tarifen yurtdışında servisinin geçerli olduğu ülkeleri kapsamaktadır. İlk 3 günün sonunda yurtdışında güncel fiyatlar üzerinden ücretlendirme yapılacaktır. Tarifen yurtdışında geçerli servisinde bir gün Türkiye saatine göre hesaplanmaktadır. Günlük ücret karşılığında her gün Türkiye saatiyle 24:00'a kadar kullanım yapabilirsiniz. Türkiye saatiyle 24:00'dan sonra yapılan kullanımlar için tekrar günlük ücret alınır. Tarifen yurtdışında servisinin geçerli olduğu ülke listesi için tıklayınız.
 • Tarifeler kapsamında, TT Mobil tarafından verilecek hizmetlerden olan Arayanıbil servisi, EGM tarifelerine özel olarak ücretsiz tanımlanacaktır.
 • Lansman tarihi itibarıyla tarifelere kayıt olan müşterilerimiz, yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş sayılır. Müşterilerin herhangi bir ek işlem yapmadan yurt içinde 4.5G servisi kullanıma açılacak, cihaz ve SIM kartı 4.5G'ye uyumlu olduğu sürece 4.5G hizmetini kullanmaya başlayacaktır. Müşteri isterse servisi iptal edebilecektir. Servisten yararlanmaya başlaması ve servisin iptal edilmesi durumunda aboneye ilgili sms bilgilendirmeleri yapılacaktır.
 • Tarifenin tüm fatura döneminde kullanılmadığı durumlarda aylık ücret hesaplaması için tıklayınız.
 • Tarifenin, varsa tarifeye bağlı kampanya ve taahhüt indirimlerinin tüm fatura dönemi boyunca kullanılmadığı hat aktivasyon ve hat deaktivasyon durumlarında, ilgili fatura dönemine özel olarak tarife aylık ücreti ve kampanya/taahhüt indirimleri aşağıdaki şekilde hesaplanır:
 • Tarifede bulunan dakika, SMS ve/veya internet faydalarından herhangi birinin tamamını kullanılması durumunda; tarife ücretinizin, varsa kampanya/taahhüt indiriminizin tamamı ilk faturaya yansıtılır. Tarife faydalarından herhangi biri bitmediyse; tarifeden ve varsa kampanya/taahhüt indiriminden faydalandığınız gün ile orantılı kısmı ilk faturaya yansıtılır.
 • ​Bir fatura dönemi içerisinde tarifeler kapsamında sunulan ve kullanılmayan dakika, SMS ve cepten internet faydaları ilgili fatura dönemi sonunda silinir, sonraki fatura dönemine devretmez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
 • Tarifeler kapsamında sunulan her yöne dakikalar; yurt içi olmak şartıyla; 444 yönleri, üç haneli hizmet numaraları (1xy) ile diğer GSM operatörleri ve anlaşmalı sabit telefon hizmeti işletmeci yönlerine doğru yapılan aramaları kapsayacaktır; KKTC, yurt dışı, anlaşmalı olunmayan yurt içi sabit telefon hizmeti işletmeci yönlerini, web ve wap kullanımlarını kapsamamaktadır. Türk Telekom Müşteri Hizmetleri servisi ile yapılan görüşmeler ücretsiz olup tarife kapsamındaki görüşme sürelerinden düşülmeyecektir.
 • Tarifeler kapsamındaki her yöne dakikalar tüketildiğinde tarifede BTK'nın belirttiği azami ücrete tabi olunacaktır. Azami ücretler her yıl BTK'nın açıklayacağı yeni ücretlere göre güncellenecektir.
 • Tarifeler kapsamındaki ücretsiz SMS'ler yurt içi her yöne geçerli olup, şebeke içi, 444 yönleri, 1xy numaraları ile diğer GSM operatörleri ve anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerine doğru yapılan kullanımları kapsamaktadır; KKTC, yurt dışı, anlaşmalı olunmayan yurt içi sabit telefon hizmeti işletmeci yönlerini, web ve wap kullanımlarını kapsamamaktadır.
 • Tarifeler kapsamındaki SMS'ler tüketildiğinde tarifede BTK'nın belirttiği azami ücrete tabi olunacaktır. Azami ücretler her yıl BTK'nın açıklayacağı yeni ücretlere göre güncellenecektir.
 • Tarifeler kapsamında sunulan veri kullanım hizmeti sadece internet APN üzerinden yapılacak kullanımları kapsamaktadır. Tarifeler kapsamında tanımlanan cepten internet kullanım hakları tükendiğinde, tarifede BTK'nın belirttiği azami ücrete tabi olunacaktır. Azami ücretler her yıl BTK'nın açıklayacağı yeni ücretlere göre güncellenecektir.
 • Son 90 gün içerisinde Türk Telekom mobil faturalı ya da faturasız ya da Kontrollü S.E.Ç. Tarifelerinden diğer operatörlere numaranın taşınması sonrasında tekrar Türk Telekom Mobil’in işbu kampanyaya konu tarifesine kayıt olunduysa ya da Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinden faturasız tarifelerine geçiş yapılıp sonrasında tekrar işbu kampanyaya konu tarifeye kayıt olundu ise aboneden bir kereye mahsus 31,08 TL kayıt ücreti alınacak ve söz konusu ücret abonenin ilk faturasına yansıtılacaktır.​
 • Yeni hat tesisinde ÖİV ve telsiz ruhsatname ücreti alınır. Telsiz Kullanım ücreti fiyatlara dahil olmayıp ayrıca alınır.
 • Tarifeler kapsamında, 24 ay ücretsiz Muud Premium aboneliği verilecektir. Premium Muud aboneliği ayrıcalığından yararlanılabilmesi için EGM MUUD yazarak 5555'ten ücretsiz SMS ile kod ve şifre alınması gereklidir. 24 ay ücretsiz kullanım hakkı PIN kodu ve şifrenin aktive edilmesi ile başlayacak olup 24 ayın sonunda otomatik olarak sonlanacaktır.
 • MUUD Premium üyelik için SMS ile gelen kodu www.muud.com.tr sitesi üzerinden üye girişi ile aktivite edilmesi gerekmektedir.


Muud uygulamasında Premium'a geçmek için aktivasyon kodunuz varsa aşağıdaki adımları takip etmeniz gerekmektedir.

 • Öncelikle App Store ve Google Play Store üzerinden uygulamayı telefonunuza indirip ücretsiz şekilde Muud uygulamasına telefon numaranız aracılığı ile kayıt olunuz.
 • Aktivasyon kodu kullanıcı adı ve şifre yerine geçmemektedir.

Android kullanıcıları için;

 • Uygulamaya giriş yaptıktan sonra sağ üst köşede bulunan profil simgesine tıklayın.
 • Profil ekranının en alt kısmında bulunan Premium Geç butonuna tıklayın.
 • Açılan ekrandaki sözleşmeleri okuduğunuza dair onayları vererek diğer ekrana geçiş yapın.
 • ​Açılan ekranda Aktivasyon Kodu Kullan seçeneğini işaretleyip size verilen aktivasyon kodundaki E-Pin ve Şifre alanlarını ilgili kutucuklara girin ve devam edin.

iPhone kullanıcıları için;

 • www.muud.com.tradresine bilgisayardan giriş yapıp üye değilseniz öncelikle telefon numaranız ile kayıt olun.
 • Kayıt olup giriş yaptıktan sonra sağ üst kısımda bulunan Premiuma Geç menüsüne tıklayın.
 • Açılan sayfanın alt kısmında Aktivasyon Kodu Kullan alanına tıklayın.
 • Sizi verilen aktivasyon kodundaki E-pin ve Şifre kısımlarını ilgili kutucuklara girin ve devam edin.

Detaylı bilgi için www.muud.com.tr sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 • Tarifeden taahhütlü aylık ücret ile yararlanmak için Müşteri Hizmetleri veya SMS aracılığıyla taahhüt verilmesi gerekmektedir. SMS aracılığıyla taahhüt vermek için SOZ yazıp 5555'e ücretsiz SMS gönderilmesi gerekmektedir. 5555'e SMS göndererek taahhüt veren Abonelerin gönderdikleri taahhüt onay SMS'leri ücretsizdir.
 • Taahhüt kapsamındaki aylık ücret indirimi taahhüt verilen fatura dönemi itibariyle verilmeye başlanacak ve 12 fatura dönemi boyunca verilecektir. 12 fatura döneminin bitiminden itibaren taahhütsüz güncel ücretler geçerli olacaktır.
 • Tarifelere taahhüt verip 12 fatura dönemi içerisinde TT MOBİL tarafından sunulmakta olan diğer faturalı tarifelere geçiş yapan Abone'lere cayma bedeli yansıtılmayacaktır; ancak Abone'lerin geçiş yaptıkları tarife kapsamındaki yeni taahhüt süresi içerisinde hat iptali yapmaları, hattın iptal edilmesine sebebiyet vermeleri, numaralarını diğer operatörlere taşımaları, devretmeleri, TT MOBİL'in faturasız veya diğer faturalı ve faturasız işbirliği tarifelerine geçiş yapmaları halleri taahhüt ihlali olarak değerlendirilecek ve Abone'lerin geçiş yaptıkları tarife kapsamında ihlal tarihine kadar yararlandıkları indirimlerin toplamı ile kalan aylar boyunca ödemeyi taahhüt ettikleri indirimli ücretler toplamı kıyaslanarak düşük olan tutar cayma bedeli olarak son faturalarına yansıtılacaktır.
 • Tarife kapsamında kalan dakikalar için SES, kalan SMS hakları için SMS ve cepte internet hakkı için INTERNET yazıp 5555'e SMS gönderebilir veya Mobile Online İşlemler'i ziyaret edebilirsiniz. Bu servis 2 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.
 • Tarife kapsamında kalan kullanımlar için KALAN yazıp 5555'e SMS gönderilmesi yeterlidir. Bu servis, 2 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir. Kalan bakiye bilgisi servisleri ücretsizdir.
 • İnternet, Ses ve SMS kullanım haklarının her biri için %80'i ve %100'ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır. Bu bilgilendirmeler 2 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.
 • Otomatik bilgilendirme SMS'lerini almak istemezseniz "IPTAL KMSH" yazıp 5555'e gönderebilirsiniz. İptal ettiğiniz bilgilendirme SMS'lerini tekrardan almak isterseniz "KMSH" yazıp 5555'e gönderebilirsiniz. Belirtilen değişiklikleri online işlemler merkezi ve müşteri hizmetleri aracılığıyla da gerçekleştirebilirsiniz.
 • Güncel borç bilgisi GUNCEL yazıp 5555'e gönderilerek son 6 saat hariç faturalanmamış kullanım tutarı öğrenilebilirsiniz.
 • Tarife kalan tüm kullanım hakları 9333'ü ücretsiz arayarak ya da *124#'yi ücretsiz tuşlayarak da öğrenilebilir.
 • 444 ile başlayan numaraların ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.
 • Müşteri hizmetleri aramalarının ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.


Emniyet Genel Müdürlüğüne Özel Tarifeler

Tarifeler

İlk 12 Ay Taahhütlü Fiyat

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı

Yukarıda belirtilen ücretlere %20 KDV ve %10 ÖİV dahildir.
Uyarı İkonu

Telsiz kullanım ücreti ile yeni hat tesisinde ÖİV ve telsiz ruhsatname ücreti ayrıca alınır. Telsiz kullanım ücreti her yıl değişmektedir.