Ana İçeriğin Başı

TEKNOSACELL Faturalı 5 GB İnternet Paketi

Paket Bilgisi

Ayda sadece 32 TL’ye, yurt içinde geçerli faturalı 5 GB İnternet Paketi ile internetin keyfini sürebilirsiniz.

4 Şubat 2020 tarihi itibarıyla Teknosacell Asimsiz 5GB internet paketinin ücretinde güncelleme yapılacak olup, ilgili paketin 29 TL olan ücreti KDV ve Oiv dahil 32 TL olacaktır. ​

​​​​​​
 • 4 Şubat 2020 tarihi itibarıyla Teknosacell Asimsiz 5GB internet paketinin ücretinde güncelleme yapılacak olup, ilgili paketin 29 TL olan ücreti KDV ve Oiv dahil 32 TL olacaktır.
 • Teknosacell Faturalı 5GB İnternet Paketinden yalnızca tüm bireysel faturalı Teknosacell müşterileri faydalanabilecek olup, paket ücreti KDV ve ÖİV dahil 29 TL'dir.
 • Teknosacell Faturalı 5GB İnternet Paketi’nden faydalanabilmek için aboneler teknosacell.com'da yer alan Online İşlemler’deki ilgili menüden, Teknosacell müşteri hizmetlerini arayarak veya SMS yoluyla talepte bulunabileceklerdir. İlgili paket aboneliğinin başlatılması akabinde abonelere SMS göndermek suretiyle bilgi verilecek olup, bu SMS sonrasında ilgili paket kapsamında sunulan faydalar kullanılabilecektir. Kayıt işleminin başarısız olması durumunda da SMS ile bilgilendirme yapılacaktır. 
 • İlgili paket kapsamında yurtiçinde internet apn üzerinden yapılacak veri yükleme ve veri indirme işlemleri için 5 GB kullanım hakkı sunulacaktır. Paket kapsamında sunulan cepten internet kullanım hakkı tükendiğinde, internet erişimi sonlanacak ve paket kapsamında data aşım ücreti uygulanmayacaktır. Paket kapsamında sunulan 5 GB’lık kotaya ilişkin kullanım miktarı 9333 ücretsiz olarak aranarak veya *124# tuşlanarak öğrenilebilecektir.
 • Şirketimiz, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin paket kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Paketi satın alan müşteriler faturalı müşterilere yönelik başka bir pakete kayıt olabilirler. Paket kapsamında sunulan data hakkının geçerlilik süresi bir fatura dönemi olup, geçerlilik süresi içerisinde kullanılmayan faydalar ilgili bu süre sonunda silinecektir. Bir fatura dönemi içerisinde paketten sadece bir kez faydalanılabilecektir. Paket geçerlilik süresi sonunda, paket yenilenme özelliği iptal edilmemiş ise paket otomatik olarak yenilenecek olup, abonelere SMS yoluyla bilgi verilecektir.   
 • Faturasız hatta geçiş, Teknosacell dışındaki TT Mobil ve diğer işbirliği tarifelerine geçiş veya hat devri durumlarında paket aboneliği sona erecek ve paket dâhilinde kullanılmayan haklar silinecektir.
 • Paketi satın aldığınız veya hattınızı deaktif etmeniz sebebiyle paketin iptal olması gibi paketi tüm fatura döneminde kullanmadığınız durumlarda paket aylık ücretinin nasıl hesaplanacağını öğrenmek için tıklayınız.
 • Paket iptal edildiğinde paket kapsamında kalan faydalar ilgili fatura döneminin sonuna kadar kullanılabilecektir.
 • Paketin iptal edilmesi durumunda; müşterinin paketini iptal etmesi ve hattın aktif olması durumunda, faydaların bitip bitmediğine bakılmadan tam ücret alınır ve kalan kullanım hakları fatura kesim tarihine kadar kullanılabilir. Paket yenilenmesinin iptal edildiği dönemde diğer operatöre numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş nedeniyle hat iptali olması da söz konusu ise, abonenin paket kapsamında verilen hakları ve hatta tanımlı benzer hakları var ise; bu hakların bitirilip bitirilmediğine bakılmakta, eğer bitirilmedi ise gün bazlı paket ücreti, bitirildiyse tam paket ücreti faturaya yansıtılmaktadır. Paketin satın alındığı ay için aylık ücret hesaplaması yapılırken; aktivasyon tarihiyle paketin tüketilme durumu dikkate alınır.
 • Belirtilen fiyatlara KDV-ÖİV dâhildir.
​​​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.