Ana İçeriğin Başı

Teknosacell Tarifen Bizden Huawei Kampanyası

​​

Kampanya Bilgisi

Teknosacell Turuncu Plus, Tekno Super, Tekno Extra ve Tekno Mega tarifelerinden birinden birine 24 ay söz ile gelip, Huwei ürünlerden birini alan müşteriler için olan bu kampanyanın detaylarını inceleyin.

​​​​​​
  • İlgili kampanyadan, kampanya geçerlilik süresi içerisinde Teknosa mağazaları aracılığı ile Tekno Turuncu Plus; Tekno Super; Tekno Extra; Tekno Mega Tarifeleri'nden birine numara taşıma veya Teknosacell faturalı tarifeleri dışında Şirketimizce sunulmakta olan faturalı ve/veya ön ödemeli tarifelerden geçiş yolu ile dâhil olmasının ardından Teknosacell Tarife Taahhüt Kampanyası 2018 veya Teknosacell Cihaz Kredili Tarife Taahhüt Kampanyası 2018'e başarı ile kayıt olarak 24 fatura dönemi taahhüt veren ve Teknosa'dan Huawei marka ürün alan aboneler faydalanabilecektir.
  • Abonelerin kampanyadan faydalanabilmeleri için aktivasyondan sonraki 30 gün içerisinde Teknosa ürün faturalarında yer alan şifreyi 5599'a BIZDENŞİFRE yazıp ücretsiz olarak SMS atmaları ve gelen cevabı onaylamak suretiyle ilgili kampanya kapsamında 12 fatura dönemi taahhüt vermeleri gerekmektedir. Kampanya katılımının başarı ile tamamlanmasının ardından SMS yolu ile bilgi verilecek olup,  bahse konu onay SMS'inin ardından aboneler kampanya kapsamında sunulan indirim hakkından yararlanabilecektir.
  • Belirtilen koşulları sağlayan abonelere kampanya kapsamında verilen 12 dönemlik taahhüdün ilk 3 fatura dönemi süresince mevcut tarifesinin aylık sabit ücreti üzerinden yüzde 100 indirim hakkı sunulacaktır. Bahse konu fayda, kampanya kaydının başarı ile tanımlanmasından bir sonraki fatura dönemi   itibariyle tanımlanacaktır. Ayrıca kampanyaya başarı ile katılan abonelere, 3 aylık Tarife Sabit Ücret tutarında Teknosa mağazalarında yapacakları Huawei markalı ürün alışverişlerinde geçerli hediye çeki verilecek olup, bu tutar taahhütten caymaları halinde aboneden geri alınmayacaktır.
  • 12 fatura dönemi boyunca tarifede kalacağına dair taahhüt verip, 12 fatura dönemi içerisinde hat iptali yapan, mevzuat ya da abonelik sözleşmesi uyarınca hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, devreden, Şirketimizce sunulmakta olan faturasız tarifelere geçiş yapan, mevcut tarifesinden daha düşük fiyatlı bir tarifeye geçiş yapan, Tekno Turuncu Plus, Tekno Super, Tekno Extra ve Tekno Mega tarifeleri dışında Şirketimizce sunulmakta olan faturalı tarifelere geçiş yapan müşterilerin son faturasına taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan tüm tarife sabit ücret indirimlerin toplamı ile taahhüt süresi sonuna kadar taahhüt kapsamında tahsil edileceği belirtilen fakat henüz tahakkuk etmemiş aylık sabit ücretlerin toplamı kıyas edilerek bunlar arasından müşteri lehine olan tutar abonenin son faturasına yansıtılacaktır.
  • Kampanya kapsamında belirtilen tarifelere numara taşıma, yeni hat tesisi, Şirketimizce sunulmakta olan faturasız tarifelerden geçiş yoluyla kayıt olan müşterilerimiz adına düzenlenecek ilk faturalara, söz konusu fatura döneminde tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse ilgili döneme ait kampanya kapsamında verilen tarife aylık ücret indiriminin tamamı, bitmediyse tarife aylık ücretinin gün ile orantılı kısmı oranında kampanya indirimi yansıtılacaktır.
  • Diğer operatöre numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş durumlarında düzenlenecek faturaya, söz konusu fatura döneminde tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse kampanya kapsamında sunulan aylık sabit ücret indiriminin tamamı, bitmediyse aylık sabit ücret indirimi gün bazlı hesaplanarak yansıtılır.
  • Ayrıca, kampanyadan faydalanılmaktayken tarife değişikliği yapıldığında eski tarifede 15 günden fazla kalındıysa tarife aylık sabit ücret indiriminin tamamı, 15 günden az kullanım yapıldığında tarife faydalarının tamamı bittiyse tam, bitmediyse aylık sabit ücret indiriminin gün ile orantılı kısmı yansıtılacaktır
  • Abone kampanya süresi içerisinde olmak koşuluyla kampanyadan birden fazla kez faydalanabilecektir.
  • Kampanya kapsamındaki kullanım hakları devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
  • Kampanya süresi ve kurgusunda meydana gelen değişiklik hakkı Şirketimizde saklıdır.
​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.