Ana İçeriğin Başı

Pttcell Faturasız Tarife

​​

Tarife Bilgisi

Pttcell insan odaklı hizmet anlayışıyla; yüksek kalitede mobil iletişim hizmetini hesaplı şekilde sunar.

Pttcell Faturasız Tarifesi'nde 09.03.2021 tarihi itibarıyla paketsiz kullanim ve paket aşım ücretlerinde güncelleme yapılacaktır. Ücretler dakika başına 90 kuruş, SMS başına 90 kuruş olacaktır.

​​​​​​​​
​​​​​​​​​​​​​​​​
Pttcell Faturasız Tarife Ücretlendirme Bilgisi
Pttcell Faturasız Tarife
Yurtiçi her yöne 64,94 KR/DK
SMS 46,68 KR / SMS
Standart İnternet 0,50 TL / 100 kb

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, TT Mobil Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

​​​​​​​​
​​​​​​

Tarifedeki her yöne arama ve SMS'ler yurtiçi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler ve TT Mobil ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeci yönlerini kapsar.  

 • 26 Mart 2020 tarihi itibarıyla internet paketi aşım ücreti 0,02 TL/100KB olarak güncellenmiştir.
 • 25.02.2021 itibarıyla Pttcell Faturalı Tarifelerden, Pttcell Faturasız Tarifelere geçiş işlemlerinde müşterilerimizin hattına 30 TL (0,20 TL asıl bakiye, 29,80 TL bonus) hediye bakiye sadece yurt içi kullanımlar için geçerli olacak şekilde yüklenecektir.
 • Pttcell Faturasız Tarifesi'nde 10.03.2020 tarihi itibarıyla paketsiz kullanim ve paket aşım ücretlerinde güncelleme yapılmıştır. Ücretler dakika başına 64,94 kuruş, SMS başına 46,68 kuruş, MMS başına 1,25 TL olacaktır.
 • Tarife herkese açıktır.
 • 26.11.2019 itibarıyla 25 TL ve üzeri yüklemelerde geçerli olan ilk 60 saniyesi 10 kuruş, 300 saniyeye kadar 20 kuruş, 300 saniye sonrası için ise 5 dakikası 30 kuruş ücretlenmesi ve Pttcellliler ile 3000 dakika görüşme hediyesi sonlancak olup, paketsiz kullanımlarda her yone konusma ucreti 56,70kr/dk’dir.
 • Konuşma fiyatı tüm yönlere için dakikası 56,70 kuruştur, SMS fiyatı 40,75 kuruş /adettir. Ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
 • Her yöne dakikalar yurt içi kullanım için geçerlidir. Yurt içi her yöne dakikalarınızı ev, iş telefonları ve tüm operatörleri aramak için kullanabilirsiniz.
 • Yurt içi her yöne dakikalar;  yarışma servisleri, sohbet hatları,  Pttcell Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
 • 444 ile başlayan aramaların yurt içi ücretlendirmesi her yöne arama ücretiyle aynıdır.
 • Hat satışları PTT merkezlerinden yapılacaktır.
 • Daha detaylı bilgi ve hat satışı yapılan PTT merkezleri www.pttcell.com.tr adresinden öğrenilebilir.
 • TL yüklemeleri PTT işyerlerinden, kredi kartıyla  444 6 788 Pttcell Müşteri Hizmetleri'nden ve www.pttcell.com.tr den yapılabilir.

Türkiye'deki tüm PTT işyerlerinden ve Pttmatik'lerden TL yükleme yapılabilir. Ayrıca 7/24 kredi kartı ile www.pttcell.com.tr "TL yükleme" alanından ve 444 6 788 Pttcell Müşteri Hizmetlerinden de TL yüklemesi yapılabilir.

Hattınıza kredi kartı ile TL yüklemek için  tıklayınız .

Tarifedeki arama fiyatlarının ücretlendirme periyodu 60 saniyedir. TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

444 ile başlayan aramaların ve özel servis numaralarına yapılan aramaların yurt içi ücretlendirmesi,eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız var ise bu yönlerden düşer; eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız yok ise tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir.

​​​​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.