Ana İçeriğin Başı

Magnet Tarifeleri

Türk Telekom’dan Yeni Nesil Ev İnterneti: Magnet

​​

Türk Telekom’un sunduğu yeni nesil ev interneti teknolojisi Magnet ile, ev interneti sahibi olmak için altyapı bekleme derdine son veriyoruz! Artık 4.5G hızında ev interneti ile Magnet Tarifelerin keyfini sürme vakti!

Üstelik taahhüt yok, aşım yok: Taahhütsüz tarifeniz ve son teknolojiye sahip Magnet modeminiz ile tarifenizdeki GB’larınız bittiğinde internetiniz otomatik olarak durur, aşım ücreti ödemezsiniz!

​​​​​
​​
Magnet Wi-Fi Tarifeleri Ücretlendirme Bilgisi
B
Tarifesi
Magnet 200GB
Tarifesi
Magnet Limitsiz
Tarifesi
Tarife İçeriği 100 GB 200 GB Limitsiz
Taahhütsüz Ücreti*(Aylık) 99 TL 129 TL 179 TL
Hız 4.5G Hızında
İnternetiniz Bittiğinde Kullanım Ücretlendirmesi Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.
SMS Ücretlendirmesi 47.61 Kr/SMS

*Belirtilen fiyatlar, Türk Telekom Evde İnternet hizmetine başvuran ve başvurduğu adreste evde internet hizmetinden yararlanabilmesi için gerekli olan altyapı uygunluğu olmayan ve başvurduğu adresin ürün deneyimi için belirlene mobil yeterlilikleri karşıladığı belirlenen bireysel müşterilerimiz için geçerlidir.

*Belirtilen fiyatlara aylık 16 TL modem kullanım bedeli dahildir. Tarifelere yalnızca yeni hat tesisi yolu ile kayıt olunabilir, yeni hat açılış vergileri belirtilen fiyatlara dahil olmayıp ek olarak faturaya yansıtılacaktır.

​​​​​​​​​
​​

Türk Telekom Evde İnternet hizmetinden yararlanmak için altyapı uygunluğunuz yoksa, ofislerimize gelerek tarifelere geçiş yapabilirsiniz.

 • Tarifelere, Türk Telekom Evde İnternet hizmetine başvuran ve evde internet hizmetinden yararlanmak istediği adreste altyapı uygunluğu olmayan ve bu adresteki mobil şebekenin Magnet ürünleri için belirlenen yeterliliklerini karşıladığı bireysel müşterilerimiz kayıt olabilecektir.
 • Magnet 100GB Tarifesi kapsamındaki 100GB internet kullanım hakkı ve modem kullanım bedeli toplamı her fatura döneminde KDV ve ÖİV dahil aylık 99 TL olarak ücretlendirilecektir.
 • Magnet 200GB Tarifesi kapsamındaki 200GB internet kullanım hakkı ve modem kullanım bedeli toplamı her fatura döneminde KDV ve ÖİV dahil aylık 129 TL olarak ücretlendirilecektir.
 • Magnet Limitsiz Tarifesi kapsamındaki Limitsiz internet kullanım hakkı ve modem kullanım bedeli toplamı her fatura döneminde KDV ve ÖİV dahil aylık 179 TL olarak ücretlendirilecektir.
 • Tarifelerden yararlanmak isteyen müşterilerimizin Türk Telekom Evde İnternet hizmetine başvuru talepleri alınarak yeni tesiste 24 ay, nakilde 3 ay boyunca evde internet hizmeti için altyapı uygunluklarının takibi yapılacaktır. Belirlenen takip süresince; adrese sabit internet alt yapısı gelmesi veya port uygunluğunun sağlanması durumunda müşterilerimize bilgilendirme yapılacaktır. Bu süre içinde altyapı uygunluğu sağlanamayan müşterilerin Evde İnternet başvuru talebi iptal edilecektir.
 • Yukarıda belirtilen takip süresi içerisinde, adreste altyapı uygunluğunun sağlanması, veya adreste altyapı uygunluğunun hala sağlanamamış olması veya abonenin kendi isteği ile evde internet başvuru talebini iptal etmesi durumlarından herhangi birinin gerçekleşmesi halinde, bu durumu takip eden 30. günün sonunda, müşterinin tarifesi aşağıdaki tabloda belirtilen indirimsiz fiyatlar üzerinden ücretlendirilmeye başlayacaktır. Fakat müşterilerimiz dilerse, iptal talebinde bulunabilirler.


 • Magnet Wi-Fi Tarifeleri Ücretlendirme Bilgisi

  Tarifesi
  Magnet 200GB
  Tarifesi
  Magnet Limitsiz
  Tarifesi
  Tarife İçeriği 100 GB 200 GB Limitsiz
  Tarife Fiyatı 150 TL 180 TL 230 TL
  Hız 4.5G Hızında

  *Belirtilen fiyatlara modem kullanım bedeli dahildir.

 • Magnet tarifeleri belirlenen pilot bölgelerdeki altyapı başvurularında satışa sunulmuştur.
 • Magnet tarifeleri sadece altyapı talebi alınan adreste kullanılabilmektedir, lokasyon ve cihaz değişikliğine kapalıdır.
 • Magnet 100GB Tarifesi'nden Magnet 200GB Tarifesi'ne geçiş yapılabilecektir. Magnet Limitsiz tarifesi geçişe kapalıdır. Magnet 200GB Tarifesi'nden Magnet 100GB Tarifesi'ne geçiş, Magnet Limitsiz Tarifesi’nden Magnet 200GB Tarifesi’ne ve Magnet Limitsiz Tarifesi’nden Magnet 100GB Tarifesi’ne geçiş mümkün değildir.
 • Tarifelerin iptalinde ceza bedeli yansıtılmayacaktır. Abonelerin geçişe açık Magnet Tarifeleri dışında Şirketimizce sunulmakta olan bir tarifeye geçiş yapması, hat iptali yapması, hattın iptal edilmesine sebebiyet vermesi, numarasını diğer operatörlere taşıması durumlarında yeni hat açılış vergileri dışında tarifeden kaynaklı bir ceza bedeli yansıtılmayacaktır. Yeni tesis özel iletişim vergisi ve telsiz ruhsatname ücretinin kalan taksit tutarı var ise, son faturaya tek seferde kalan taksit bedeli olarak yansıtılacaktır.
 • Hattınızla ilgili faturanıza yansıyacak olan vergilerin detayları için linkini tıklayınız.
 • TTarifeler kapsamında sunulan modemin mülkiyeti Türk Telekom’a aittir. Abonelerin geçişe açık Magnet Tarifeleri dışında Şirketimizce sunulmakta olan bir tarifeye geçiş yapması, hat iptali yapması, hattın iptal edilmesine sebebiyet vermesi, numarasını diğer operatörlere taşıması durumlarında modemin eksiksiz ve çalışır durumda 7 gün içerisinde Türk Telekom ofislerine teslim edilmesi gerekmektedir. Modem iade edilmediğinde ya da eksik, kırık veya bozuk teslim edildiğinde modemin toplam bedeli son faturaya yansıtılacaktır.
 • Tarifelerin kapsamında yer alan internet kullanım hakkı tükendiğinde, herhangi bir başka paket yoksa internet erişimi fatura dönemi sonuna kadar durdurulacak ve ek ücretlendirme yapılmayacaktır.
 • Bir fatura dönemi içerisindeki data kullanım miktarının, paket kapsamında sunulan data kullanım hakkı miktarına ulaşmaması durumunda, o aya ait kalan kullanım hakları bir sonraki fatura dönemine devretmeyecektir.
 • Tarifeler kapsamında sunulan ücretsiz veri kullanımı yurtiçinde sadece Internet APN üzerinden gerçekleştirilecek kullanımları kapsamaktadır. Şirketimiz, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Bağlantı hızı abonenin ulaşabileceği en üst hızı göstermektedir. Bu hız kapsama alanına, coğrafi koşullara, şebeke yoğunluğuna, kullanılan cihaza ve bağlanılan siteye göre değişebilir.
 • Tarifeler sesli görüşmelere ve MMS gönderimine kapalı olacak sadece veri bağlantısı ve SMS gönderimi için kullanılabilecektir. Yalnızca yurtiçi kullanımlarda geçerli olup, yurtdışında ve KKTC'de geçerli değildir.
 • Tarifeler SMS gönderime açık olup; yurt içi her yöne ücretlendirme SMS başına 47.61 Kr'tur.
 • Tarifenin tüm fatura döneminde kullanılmadığı durumlarda aylık ücret hesaplaması için tıklayınız.
 • Tarifeye kayıt olan müşterilerimizin yurtiçinde 4.5G servisi kullanıma açılacak, müşterinin cihaz ve sim kartı 4.5G'ye uyumlu olduğu sürece 4.5G hizmetini kullanmaya başlayacaktır. Müşteri isterse servisi iptal edebilecektir.
 • Magnet Tarifeleri hat devir işlemine kapalıdır.
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. ve TTNET A.Ş. fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.
 • Tarife Bilgilendirme ve Başvuru Formundan doğan damga vergisi abonenin faturasına yansıtılır.
 • Belirtilen fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
 • İnternet hakkı biten müşterilerimiz, "MOBIL EK" yazıp 5555'e göndererek ya da Müşteri Hizmetleri aracılığıyla ek data paketini satın alabilirler.
 • İlgili ek data paketi kapsamında 10GB data hakkı sunulacak olup, paket ücreti KDV ve ÖİV dâhil 15,3 TL'dir.
 • Paket, aynı fatura dönemi içerisinde birden fazla kez satın alınabilir.
 • Aboneler SMS göndermek veya müşteri hizmetlerini aramak suretiyle pakete katılım için başvuruda bulunabilecektir. Paket kaydının başarıyla tamamlanmasının ardından SMS göndermek suretiyle bilgilendirme yapılacak, müşteri paket kapsamında sunulan data hakkından bahsedilen onay mesajı sonrasında faydalanmaya başlayacaktır. Kayıt işleminin başarısız olması durumunda da SMS ile bilgilendirme yapılacaktır. Paketi iptal etmek isteyen aboneler SMS ve Müşteri Hizmetleri aracılığıyla iptal işlemini gerçekleştirebilecektir.  
 • Paket kapsamında sunulan data hakkının geçerlilik süresi tek fatura dönemi olup, geçerlilik süresi içerisinde kullanılmayan faydalar bu süre sonunda silinecektir. İlgili paket geçerlilik süresi sonunda sona erecek, tekrar yenilenmeyecektir. Paket geçerlilik süresi içerisinde birden fazla kez satın alınabilecektir.
 • Paketten tüm fatura döneminde kullanılmadığı durumlarda aylık ücret hesaplaması için tıklayınız.
 • Paket kapsamında sunulan hizmetler üçüncü kişilere devredilemez, transfer edilemez.
 • Müşterilerimiz söz konusu paketlere kayıt olarak, yurtiçi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına onay vermiş olurlar. 4.5G hizmetinin sunulmaya başlanacağı tarih itibariyle, herhangi bir ek işlem yapmadan yurtiçinde 4.5G servisini kullanmaya başlayacaklardır. Müşterilerimiz isterlerse servisi iptal edebilecektir.
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş tarife fiyatlarında ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • 444 ile başlayan numaraların ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.
 • Müşteri hizmetleri aramalarının ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.
​​​​​​​​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.