Ana İçeriğin Başı

Avantajlı 2 GB Tarifesi

44,19 TL’ye Avantajlı 2 GB Mobil Tarifesi

​Tarife Bilgisi

Cebinizi Rahatlatan Tarifeler Türk Telekom Mağazaları’nda !

Avantajlı 2 GB Tarifesi ile ayda sadece 44,19 TL’ye Her yöne tam 2000 dakika + 2 GB cepten internet ve Tarife içi Sınırsız Konuşma!


44,19TL/Ay
Her Yöne Konusma
2000 DK
Cepten İnternet
2 GB
Grup İçi
LİMİTSİZ!
 ​​​​​​​​​​​
Cep Telefonu
Aboneliğim boyunca yer ve hatlarımın bilgilerine göre TT Mobil'in bana özel indirim ve fırsatlarını iletmesine onay veriyorum.
​​​​​​​​​​​​
Avantajlı 2 GB Tarifesi Ücretlendirme Bilgisi
AVANTAJLI 2 GB TARİFESİ
Taahhütlü Aylık Ücret 44,19 TL
Taahhütsüz Aylık Ücret 58 TL
Aylık Ücretsiz Cepten İnternet 2 GB
Aylık Ücretsiz Her Yöne Görüşme Süresi 2000 Dk
Aylık Ücretsiz Şebeke İçi Esnaflarla Görüşme Süresi Limitsiz
Ücretsiz Süre Bitiminde Yurt İçi Her Yöne Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.
SMS Ücreti Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.
İnternetiniz Bittiğinde Aşım Ücretlendirmesi Güncel kademeli internet ücretleri için tıklayınız.

Avantajlı 2 GB Tarifesine nasıl taahhüt verebilirsiniz?

Süper Avantaj İndirim Kampanyası ve Detayları için tıklayınız.

(*) Belirtilen indirimli fiyat, Avantajlı 2 GB tarifesine numara taşıma, yeni aktivasyon veya faturasızdan geçiş yoluyla gelip, Süper Avantaj Kampanyasına katılma yolu ile 12 ay taahhüt veren aboneler için geçerlidir. 12 fatura döneminin bitiminden itibaren taahhütsüz aylık ücret (58 TL/ay) geçerli olacaktır. Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.
AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

​​​

Türk Telekom Mağazalarına gelerek veya 500 Müşteri Hizmetleri aracılığı ile Avantajlı 2 GB Tarifesine geçiş yapabilirsiniz.

 • 18 Temmuz 2019 tarihinde Avantajlı 2GB Tarifesi'nin taahhütlü ve taahhütsüz aylık ücretlerinde revizyon yapılacaktır. Tarife taahhüdü devam eden müşterilerimizin aylık ücretlerinde değişiklik yapılmayacak olup; ilgili müşterilerin aylık ücretleri, taahhüt bitiminden sonra güncellenecektir. 18 Temmuz 2019 itibarıyla tarifenin taahhütsüz ücreti tarifeye 31 Temmuz 2015 sonrasında kayıt olmuş müşterilerimiz için 58 TL olarak revize edilecektir. 18 Temmuz 2019 itibarıyla tarifede ilk kez taahhüt veren müşteriler için ise taahhütlü aylık ücret tarifeye 31.07.2017 sonrası yeni hat tesisi, numara taşıma veya faturasız tarifelerden geçiş yoluyla kayıt olmuş müşterilerimiz için 44,19TL olarak; faturalı tarifelerden geçiş yoluyla kayıt olmuş müşterilerimiz için ise 52,06TL olarak uygulanacaktır
 • Avantajlı 2 GB Tarifesi'nin aylık sabit ücreti KDV ve ÖİV dahil 58 TL olup; tarife kapsamında bireysel müşterilerimize yurtiçi her yöne kullanılabilecek 2.000 dakika, grupiçi limitsiz görüşme ve yurtiçinde geçerli 2 GB internet sunulmaktadır.
 • Tarife kapsamında sunulan grup içi limitsiz konuşma; tüm Esnaf, Esnaf Dostu ve Avantajlı Tarifeler arasında yapılan görüşmeleri kapsamaktadır.
 • Güncel kademeli internet ücretleri için tıklayınız.
 • Müşterilerin hız düşümü gerçekleştiğinde SMS yoluyla bilgi verilecektir. Müşteriler tekrar aylık bir paket satın alarak internet erişim hızlarını yükseltebileceklerdir. TT Mobil, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Tarife kapsamında sunulan her yöne dakikalar, yurtiçi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler ve Türk Telekom ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Söz konusu dakikalar KKTC, yurt dışı, web ve wap kullanımları kapsamamakta; 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralar yönüne doğru yapılan aramaları kapsamaktadır. Tarifedeki her yöne dakikalar tüketildiğinde 444 ile başlayan aramalar sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir.
 • Tarife kapsamında sunulan yurt içi veri kullanım hizmeti sadece internet apn üzerinden yapılacak kullanımları kapsamaktadır. 
 • Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan ücretsiz dakikalar ilgili fatura dönemi sonunda silinecektir. Aboneler, başka bir faturalı veya faturasız tarifeye geçiş yaptıkları takdirde, tarife kapsamında kazandıkları ücretsiz dakika kullanım haklarının kalan kısmını kullanamayacaklardır. Sunulan ücretsiz dakika kullanım hakları devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez. 
 • Tarife kapsamında numara taşıma, yeni hat tesisi, faturasız ve faturalı mobil tarifelerden geçiş ile diğer operatöre numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş durumlarında tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanılarak yansıtılır.
 • Tarife değişikliği yapıldığında eski tarifede 15 günden fazla kalındıysa tarife aylık ücretinin tamamı, 15 günden az kullanım yapıldığında tarife faydalarının tamamı bittiyse tam, bitmediyse aylık ücretin gün ile orantılı kısmı yansıtılacaktır. Geçiş yapılan yeni tarifede ise yine tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanılarak yansıtılır.
 • Belirtilen tüm ücretlere KDV, ÖİV dahildir. 
 • 26.01.2015 ve sonrasında Türk Telekom faturalı ya da faturasız tarifelerinden diğer operatörlere numarasını taşıyıp 90 gün içerisinde tekrar tarifeye kaydolan müşteriler ile Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinden faturasız tarifelerine geçiş yapıp 90 gün içerisinde tekrar tarifeye kaydolan müşterilerden bir kereye mahsus KDV-ÖİV dahil 30 TL kayıt ücreti alınacak ve söz konusu ücret müşterilerin ilk faturalarına yansıtılacaktır.
 • Kampanya 30.06.2016 tarihine kadar geçerlidir.
 • Avantajlı 1 GB/2 GB Tarifeleri'ndeki müşterilerimiz 12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalacaklarına dair taahhütte bulunabilirler.
 • Taahhüt kapsamındaki aylık ücret indirimi taahhüt verilen fatura dönemi itibariyle tarifenin aylık sabit ücreti üzerinden uygulanmaya başlanacak olup, 12 fatura dönemi boyunca geçerli olacaktır. 12 fatura döneminin bitiminden itibaren tarifenin taahhütsüz aylık ücreti geçerli olacaktır. 
 • Kampanyanın geçerli olduğu tarifelerden birini kullanan müşterilerimizin satın aldığı ek sms, internet ve dakika paketleri, indirim kampanyasına dahil edilemez.
 • 12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalacaklarına dair taahhüt verip, ilk 12 fatura dönemi içerisinde hat iptali yapan, hattının iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, Türk Telekom mobil, Taraftar, TTNET Mobil ve işbirliği faturasız tarifelerine geçiş yapan müşterilerin son faturalarına taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı yansıtılacaktır.
 • Taahhüt verip 12 fatura dönemi içerisinde Türk Telekom diğer faturalı mobil tarifelerine geçiş yapan müşterilere cayma bedeli yansıtılmayacaktır; ancak söz konusu müşterilerin taahhütleri kaldığı yerden devam edecek; sonrasında hat iptali yapmaları, hatlarının iptal edilmesine sebebiyet vermeleri, numaralarını diğer operatörlere taşımaları,Türk Telekom mobil, Taraftar, TTNET Mobil ve işbirliği faturasız tarifelerine geçiş yapmaları durumunda müşterilerin son faturalarına taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı yansıtılacaktır.
 • Tarifeden taahhütlü aylık ücret ile yararlanmak için aktivasyon işleminin gerçekleşmesinin ardından ilk 60 gün içerisinde 500 Müşteri Hizmetleri veya SMS aracılığıyla taahhüt verilmesi gerekmektedir.

SMS ile taahhüt vermek için;

" SOZ " yazıp  5555 'e gönderilmelidir

Tarifenizdeki veya tarifenize ek olarak aldığınız yurtiçi konuşma paketlerinizdeki dakikaların ücretlendirme periyodu 6 saniyedir. TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. fiyatları güncelleme hakkına sahiptir. Ek paketler kapsamında hattınıza tanımlanan internet kullanım haklarınız kapsamında yaptığınız internet kullanımları için ücretlendirme periyodu Byte'tır.

Tarifenizden kalan kullanım haklarınızı hattınızdan 9333’ü arayarak,*124#’yi tuşlayarak ya da Online İşlemler ’e giriş yaparak öğrenebilirsiniz.

​​​​​​​​ ​​​​​​​​​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.