Ana İçeriğin Başı

BİMcell 1000 SMS Paketi

BİMcell Yurt İçi Her Yöne 1000 SMS Paketi!

Paket Bilgisi

Ayda sadece 10 TL’ye yurt içi her yöne 1000 SMS.

BİMcell 1000 SMS paketinde 29.06.2022 tarihi itibarıyla güncelleme yapılacak olup, anılan tarih itibarıyla paket ücreti 17 TL olacaktır .Bahse konu güncelleme, ilgili paketten halihazırda faydalanmakta olan mevcut müşteriler ile belirtilen tarih itibarıyla pakete dahil olacak yeni müşteriler için geçerlidir.

10 TL/Ay
Yurt İçi Her Yöne
1000 SMS

1000SMS yazıp 4551'e gönderin.
​​​​​​​​​​
​​
  • Her yöne 1000 SMS paketi için 1000SMS yazıp 4551’e gönderdikten sonra paket kaydınızın tamamlandığına dair bir onay mesajı gelecektir. Sonrasında mesajlaşmaya başlayabilirsiniz.
  • 1000 SMS paketini satın alabilmek için hattınızda 10 TL bakiye bulunması yeterlidir.
  • Paket kapsamında sunulan SMS yurtiçi tüm operatörler ve sabit hatlara gönderimde geçerli olup, yurt dışı ve KKTC kullanımlarını, web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamamaktadır. Ücretsiz SMS'ler 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralara yapılan gönderimleri kapsamaktadır.
  • Paket kapsamındaki faydaların geçerlilik süresi 30 gündür, kullanılmayan faydalar bu süre sonunda silinecektir. Paket geçerlilik süresi olan 30 günün sonunda, paket yenilenme özelliği iptal edilmemiş ise ve hatta yeterli bakiye bulunuyor ise paket otomatik olarak yenilenecektir. Paket içerisindeki kullanım hakları 30 günden önce biterse de paket otomatik olarak yenilenir.
  • Bakiye yeterli olduğu takdirde paketin kullanım süresi dolduğunda (30 gün) veya kullanım süresi dolmadan paket bittiğinde otomatik olarak yenilenir. Bakiyenin yetersiz olması durumunda, paketin süresi dolduğu andan itibaren 29 gün içerisinde yükleme yapılmazsa paket otomatik olarak iptal edilir ve tekrar yenileme yapılmaz.
  • Hattın iptal olması, hattın iptal olmasına sebebiyet verilmesi, devredilmesi, diğer operatörlere numara taşınması ön ödemeli hattan faturalı hatta geçilmesi, paketin geçerli olduğu tarifeler dışında bir tarifeye geçilmesi halinde paket iptal edilecek olup, paket dâhilinde kullanılmayan haklar silinecektir.
  • Paketin geçerlilik süresi olan 30 günlük süre dolmadan anılan paketin yenilenme özelliğinin iptal edilmesi halinde paket dahilinde kalan bir fayda bulunuyor ise bu faydalar geçerlilik süresi sonuna dek kullanmaya devam edilebilecek; paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir.
  • Kullanılmayan haklar bir sonraki aya devretmez, silinir. Paket kapsamında sunulan faydaların tükenmesinin ardından ilgili hatta tanımlı farklı bir SMS paketi ya da SMS faydası olmaması halinde mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
  • Paket kapsamında sunulan haklar başka bir hatta transfer edilemeyecek veya 3. kişilere devredilmeyecektir.
  • Detaylar www.bimcell.com.tr'de

1000 SMS paketinde kalan SMS’leri öğrenmek için ücretsiz olarak KALAN 1000SMS yazıp 4551’e gönderebilirsiniz.

Her yöne 1000 paketini iptal etmek için IPTAL 1000SMS yazıp 4551'e göndermeniz yeterlidir.

​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.