Ana İçeriğin Başı

Haydi Faturalıya

Faturasızdan faturalıya geçenlere süper transfer teklifi!

Haydi Faturalıya Kampanyası ile şimdi faturasız hattınızdan faturalı Bol Bol TT Mobil tarifesine geçerek, sadece 19 TL karşılığında her yöne 300 dakika ve tüm TT Mobillliler'le 3.000 dakika konuşabilirsiniz.

Haydi Faturalıya Kampanyası‘ndan yararlanmak için hemen son 2 aya ait bir faturanız ve kimliğinizle TT Mobil bayilerine gemeniz yeterli.​

​​
Aylık ücret 19 TL*
Aylık Ücretsiz Her Yöne Görüşme Süresi 300 dk
Aylık Ücretsiz TT Mobil İçi Görüşme Süresi 3.000 dk
Ücretsiz Süreler Bittikten Sonra Yurtiçinde Her Yöne 56,70 Kr/Dk
SMS 40,75 Kr/SMS
​​​​

Şimdi faturasız hatlardan faturalı Bol Bol TT Mobil tarifesine geçenler sadece 19 TL karşılığında her yöne 300 dakika ve tüm TT Mobillliler'le 3.000 dakika konuşuyorlar! 

Siz de hemen son 2 aya ait bir faturanız ve kimliğinizle TT Mobil bayilerine gelin, kaçırılmayacak bu fırsattan yararlanın! 

Fatura döneminizde kalan konuşma sürenizi, SES yazıp 5555 'e ücretsiz SMS göndererek, kalan SMS miktarınızı, SMS yazıp 5555 'e ücretsiz SMS gönderek öğrenebilirsiniz. Bu servis 6 saat öncesinin kullanım bilgisini içerir.

  • Kampanya 31 Mart 2014'ye kadar geçerlidir.
  • Kampanyadan kampanya dönemi içerisinde TT Mobil ve FenerCell, KARTALCELL, TrabzonCell, GSMobile faturasız tarifelerinden faturalı Bol Bol TT Mobil tarifesine geçiş yapan müşteriler yararlanabilirler.
  • Kampanyadan mevcut faturalı müşteriler yararlanamazlar.
  • Haydi faturalıya kampanyasından yararlanan müşterilerimiz için Bol Bol TT Mobil tarifesinin 29 TL olan aylık ücreti, ilk 6 ay boyunca 19 TL, sonrasında 29 TL'dir.
  • Kampanya koşullarında 8 Temmuz tarihi itibariyle güncelleme yapılmıştır. 8 Temmuz tarihi öncesi kampanyadan yararlanan müşterilerimize hediye etmekte olduğumuz her yöne 120 dakika, 8 Temmuz tarihi itibariyle kampanyadan yararlanacak müşterilerimiz için her yöne 300 dakika olarak revize edilmiştir. Bu doğrultuda, 8 Temmuz 2011 tarihinden itibaren kampanyadan yararlanan müşterilerimize Bol Bol TT Mobil tarifesinde kaldıkları süre boyunca her ay her yöne 300 dakika hediye edilecektir. 8 Mart-8 Temmuz 2011 tarihleri arasında kampanyadan yararlanmış olan müşterilerimiz kendilerine hediye edilmiş olan her yöne 120 dakikadan faydalanmaya devam edebileceklerdir.
  • Bir fatura dönemi içinde kullanılmayan hediye dakikalar ilgili fatura dönemi sonunda silinir, başka bir hatta transfer edilemez.
  • Kampanyaya katılan müşteriler 1.000 + 10.000 SMS Paketi'ni satın alabilirler.
  • Belirtilen ücretler ve görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, bilgi ve danışma numaraları, TT Mobil Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını ve görüntülü aramaları kapsamamaktadır.

444 ile başlayan aramaların yurt içi ücretlendirmesi eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız var ise bu yönlerden düşer; eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız yok ise tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir.

Yurt içinde TT Mobil hatlarından yapılan 500 TT Mobil Müşteri Hizmetleri aramaları, 1. dakikada sonlandırılması halinde 43,89 Kuruş, 1 dakikadan fazla sürmesi halinde görüşme başına Faturalı müşterilerimiz için 45 Kuruş, Faturasız müşterilerimiz için 60 Kuruş olarak ücretlendirilmektedir.

​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.