Ana İçeriğin Başı

İnternet paketim bana özel olsun diyen Türk Telekom mobil faturalı müşterilere özel, benzersiz fiyatlı paketler Paketmatik’te!

Paketmatik her ay çok avantajlı, bol GB’lı ek paketler ile sizi bekliyor!

1 TL’den başlayan fiyatlarla paket satın alabileceğiniz kampanyalardan faydalanmak için Online İşlemler Uygulaması’na giriş yapabilirsiniz. Üstelik katılım ücreti yok!

Paketmatik, her ay fatura kesim tarihinizi takiben* açılır ve bir hafta boyunca açık kalır! Size de hiçbir yerde bulamayacağınız paketlerle internetin keyfini rahat rahat yaşamak kalır.

*Örneğin, ayın 9’unu 10’una bağlayan gece faturası kesilen müşterilerimiz, ayın 10’u ile 16’sı arasında Paketmatik kapsamında sunulan paketini satın alabilir.

Online İşlemler uygulaması'nı indirmek için tıklayınız.​

App Store'dan İndirinGoogle Play'den AlınTürk Telekom Online İşlemler 
​​​​​​​
​​
Ücretsiz
​​​​​​
​​
  • Paketmatik kampanyası 10 Haziran 2020 itibarıyla mobil bireysel faturalı müşterilerimize sunulmaya başlanmıştır.
  • Kampanyaya sadece Mobil Online İşlemler Uygulaması üzerinden katılım sağlanacaktır.
  • Paketmatik, müşterilerin fatura dönemine göre fatura döneminin ilk 1 haftası boyunca açık olacaktır. (Örneğin, fatura dönemi ayın 23'ü olan müşteriler için fatura kesimini takiben 1 hafta boyunca, ayın 27'si olan müşteriler için fatura kesimini takiben 1 hafta boyunca, vb.) Müşterilerin bu süre içerisinde paket almaları gerekecektir. Her ay sunulan paket önerisi güncellenecektir.
  • Paketlerin kullanım hakkı, müşterilere gönderilecek SMS sonrasında başlayacaktır.
  • Mobil faturalı BIMcell, POcell, PTTcell, Teknosacell, Vestelcell Tarifeleri ile Dakika-SMS-İnternet faydası bittiğinde kullanımı sonlanan tarifeler, Kontrolü SEÇ tarifeleri ve Ortak Tarife dışındaki tarifelerden yararlanan tüm bireysel faturalı müşteriler Paketmatik kampanyasına katılabilirler.
  • Paketmatik kapsamında sunulacak paketlerin sunulma sırası istatistiksel modellere göre yapılacak olup; müşterinin önceki aylarda ek internet paketi kullanma durumu, kullandığı ek internet paketinin otomatik yenilenen paket olup olmadığı, kullandığı paketin taahhüt özelliği, ek internet paketini iptal edip etmediği, tarife ve ek internet paket kotası toplamının yüzde kaçını kullandığı, abonelik yaşı, sunulan paketin geçerlilik süresi ve sunulan paketin yenilenme durumu, önceki aylarda Paketmatik kapsamında sunulan ancak müşterinin satın almadığı paketlerin özelliklerine göre belirlenecektir.
  • Kampanya kapsamında sunulan data hakkı sadece internet APN üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Türk Telekom, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • Hattın iptal olması, hattın iptal olmasına sebebiyet verilmesi, diğer operatörlere taşınması, faturalı hattan faturasıza veya faturasız hattan faturalıya geçiş yapılması halinde bahsedilen işlemlerin gerçekleştiği tarih itibariyle kampanya iptal edilecektir.
  • Kampanya kapsamında sunulan haklar başka bir hatta transfer edilemeyecek veya 3. şahıslara devredilemeyecektir.
  • Kampanya kapsamında sunulan cepten internet faydaları yurt içinde geçerlidir.
​​​​​​​​ ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.