Ana İçeriğin Başı

Türk Telekom’dan %10 indirim!

Türk Telekom’a gelenlerin yüzü gülüyor! Mutlu Tarifeler ve tarifelere ek %10 indirim kampanyası Türk Telekom Mağazalarında!​​​​

%10
​​​
​​
Enflasyonla Mücadele Yüzde 10 İndirim Kampanyası
Tarife İçeriği Tarife Ücreti Kampanyalı Tarife Ücreti
Mutlu 3GB Her Yöne
1000 DK ve 1000 SMS
e-dergi
3GB
27 TL* 24,30 TL**
Mutlu 5GB Her Yöne
1000 DK ve 1000 SMS
e-dergi
5GB
32 TL* 28,80 TL**
Mutlu 7GB Her Yöne
1000 DK ve 1000 SMS
e-dergi
7GB
38 TL* 34,20 TL**
Prime Eksper 10GB Her Yöne
1000 DK ve 1000 SMS
e-dergi
10GB
45 TL* 40,50 TL**
Prime Eksper 15GB Her Yöne
1000 DK ve 1000 SMS

15GB
55 TL* 49,50 TL**

(*) Numara taşıma, yeni hat tesisi ve Türk Telekom Mobil hattının, Taraftar ve diğer iş birliği faturasız tarifelerinden geçiş yoluyla tarifeye kayıt olan müşterilerimizin 12+12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü vermeleri durumunda, taahhüt verilen fatura döneminden itibaren geçerli olmak üzere ilk 12 fatura dönemi boyunca uygulanacak tarife ücretidir.

(**) Numara taşıma ve yeni hat tesisi yoluyla tarifeye kayıt olan müşterilerimizin 12+12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü vermeleri durumunda, taahhüt verilen fatura döneminden itibaren geçerli olmak üzere ilk 3 fatura dönemi boyunca kampanya kapsamında uygulanacak tarife ücretidir. İlk 3 ay sonrasında tarife ücretlendirmesi kampanyasız taahhütlü fiyat üzerinden devam edecektir.

​​​​​​
​​​​​​​​​​ ​​
 • Enflasyonla Mücadele Yüzde 10 İndirim Kampanyası’ndan 23.10.2018 tarihi itibariyle yeni hat tesisi ve numara taşıma yolu ile Mutlu 3GB, Mutlu 5GB, Mutlu 7BG, Prime Eksper 10GB ve Prime Eksper 15GB Tarifeleri’nden birine başarı   ile kayıt olan faturalı abonelerimiz faydalanabilecektir.
 • Belirtilen koşulları sağlayan abonelere kampanya kapsamında 3 fatura dönemi boyunca her fatura dönemi tarifenin aylık ücretine %10 indirim tanımlanacaktır. Kampanya katılım otomatik olacaktır.
 • Kampanya kapsamında sunulan indirim 3 fatura dönemi boyunca her dönem tanımlanacak, 3 fatura dönemi sonunda yenilenmeyecek olup, sona erecektir.
 • Kampanya kaydının başarılı şekilde tamamlanmasının akabinde ilgili hatta SMS gönderilerek bilgilendirme yapılacak olup, bahsedilen bilgilendirme mesajının ardından kampanya kapsamında sunulan indirim hakkından faydalanılabilecektir.
 • Kampanya kapsamında sunulan indirimin sona ermesinin ardından, ilgili hatta tanımlı başka bir fayda ya da indirim yoksa abone mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • Kampanyanın geçerli olduğu süre içerisinde yukarıda belirtilen tarifeler haricinde farklı bir faturalı tarifeye geçiş yapılması, faturalı hattın iptal olması, hattın iptal olmasına sebebiyet verilmesi, diğer operatörlere numara taşınması veya abonenin faturalı hattan ön ödemeli hatta geçiş yapması halinde verilen indirim hakkı iptal edilecektir. Belirtilen nedenlerle kampanyanın sona ermesi durumunda müşteriye sunulan indirim sebebiyle herhangi bir cezai ücret yansıtılmayacaktır.
 • Kampanyaya son katılım 31.12.2018’tir.
 • Kampanya kapsamında sunulan fayda başka bir hatta transfer edilemeyecek ve 3. kişilere devredilmeyecektir.
 • Söz konusu kampanyaya kayıt olan müşteriler, yurtiçi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına onay vermiş sayılır. Müşterilerin herhangi bir ek işlem yapmadan yurtiçinde 4.5G servisi kullanıma açılacak, cihaz ve SIM kartı 4.5G’ye uyumlu olduğu sürece 4.5G hizmetini kullanmaya başlayacaktır.
 • Türk Telekom Mobil kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Türk Telekom mobil, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından sunulan hizmetlere verilen isimdir ve Türk Telekom evde internet, TTNET A.Ş. tarafından sunulan sabit internet hizmetlerine verilen isimdir.
 • 444 ile başlayan numaraların ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.
 • Müşteri hizmetleri aramalarının ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.
​​​​​​​​​​​​​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.