Hemşehrim Tarifesi

Hemşehrim Tarifesi

​​Tarife Bilgisi

​​

2,45TLDakika

Uyarı İkonu

Tarifenin aylık ücretine telsiz kullanım ücreti ile yeni hat tesisinde yansıtılan telsiz ruhsatname ücreti ve özel iletişim vergisi dahil değildir. İlgili ücretler her yıl güncellenmekte olup, aylık olarak taksitlendirilerek faturaya yansıtılmaktadır. Ücret bilgileri için tıklayınız

​​​​
Tüm Şebeke İçi / Diğer operatör / Ev-iş2,45 TL/DK
SMS1,75 TL/SMS
MMS1,25 TL/MMS

Yurt içinde TT Mobil hatlarından yapılan 500 TT Mobil Müşteri Hizmetleri aramaları, ilk 25 sn ücretsiz ve 1. dakikada sonlandırılması halinde 1,23 Kuruş, 1 dakikadan fazla sürmesi halinde görüşme başına Faturasız müşterilerimiz için 61,23 kr/dk olarak ücretlendirilmektedir.

Tüm Ücretlendirme Detayları

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, TT Mobil Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

Tarifede internet limit aşım ücreti Faturasız Paket Data Aşım Tarifesi üzerinden ücretlendirilecek olup sadece internet apn üzerinden yapılan kullanımlarda 10 Kuruş/100 KB​​ olarak uygulanmaktadır. ​

TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

  • Tarifeye kayıt ve geçiş işlemleri TT Mobil Bayileri, TT Mobil Müşteri Hizmetleri ve SMS kanalı aracılığıyla yapılabilir. TT Mobil hattı kullanıp tarife değiştirmek isteyen müşteriler HEMSEHRIM ya da Ordu,Giresun,Kastamonu,Diyarbakır,Şanlıurfa, Erzurum ve Sakarya plaka kodlarından birini yazıp 5555 'e ücretsiz SMS atarak, HemŞehrim Tarifesi'nden faydalanmaya hemen başlayabilirler.
  • HemŞehrim Tarifesine özel Numara Taşıma teklifi sona ermiştir.
  • Bireysel Faturasız Numara Taşıma Teklifleri ve Genç Pakete Özel Numara Taşıma Teklifi HemŞehrim Tarifesi için geçerli değildir.
  • HemŞehrim Tarifesine geçen müşterilerimiz mevcutta kullandıkları bir numara taşıma teklifleri var ise bu haklarını kaybederler. İptal edilen numara taşıma faydası öteki aylarda bir daha alınamaz ancak üzerilerinde kalanlar geçerlilik pediyodu bitene kadar kullanılır.
  • HemŞehrim Tarifesinde olmayan TT Mobilli abonelerden, HemŞehrim Tarifesine geçişlerde, abone faturalı hat sahibi ise KDV ve ÖİV dâhil 20 TL alınmaktadır. Faturasız hat sahibi ise tarife geçiş ücreti bulunmamaktadır.
  • TTNET Mobil ve Taraftar Hat kullanıcıları HemŞehrim Tarifesinden faydalanamaz.
  • Hediye dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir. Kullanılmayan hediye dakikalar 30 günün sonunda silinecektir. Hediye dakikalar 3. şahıslara transfer edilemez.
  • Tarife kapsamında sunulan ücretsiz dakikalar, yurtdışına, TT Mobil Müşteri Hizmetlerine, bilgi ve danışma numaralarına, özel servis numaralarına ve tüm katma değerli hizmet sunulan numaralara doğru yapılan aramaları, faks, data, WAP aramalarını, görüntülü aramaları kapsamamaktadır.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan, ücretlendirilmeyen görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, TT Mobil Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamakta ancak görüntülü aramaları kapsamaktadır.

1 Şubat itibariyle, 1 ile başlayan ücretli 3 haneli kısa numaralar tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlenecektir. Yurtiçi paketiniz varsa sabit hat veya her yöne paket dakikalarınızdan düşecektir. Ücretsiz olan 3 haneli kısa numaralar ücretsiz olmaya devam edecektir.

Faturasız hat kullanıcıları, sizin için mobil hayatı daha da kolaylaştıran, her an, istediğiniz yerden TL yükleyebileceğiniz benzersiz sistem TT Mobil'de!

TT Mobil'de cep telefonunuzdan internete, ATM'lerden TT Mobil satış noktalarına kadar birçok kanal, hattınıza TL yüklemek için ücretsiz olarak hizmetinizde. Bu kanalları öğrenmek için tıklayınız.

Hattınıza kredi kartı ile TL yüklemek için tıklayınız.

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından yayınlanan 2014 Yılı Telekomünikasyon Hizmetleri Ücret Tarifesi uyarınca; 2013 yılında 15,68 TL olarak uygulanan Telsiz Kullanım Ücreti, 2014 yılı için 16,30 TL olarak belirlenmiştir. Söz konusu ücret, faturasız müşterilerimizden Ocak ayında 1,45 TL, sonraki aylarda ise her ay 1,35 TL olarak tahsil edilecektir.

2014 yılı içinde numarasını taşıyarak TT Mobil'e gelen faturasız müşterilerimizden 2014 yılı boyunca, standart aktivasyon ile gelen faturasız müşterilerimizden aboneliklerinin ilk ayında, Telsiz Kullanım Ücreti tahsil edilmeyecektir.

  • 444 ile başlayan numaraların ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.
  • Müşteri hizmetleri aramalarının ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.
​ ​


İlginizi Çekebilir