50 MMS Paketi

Harbi Tarife

Ücretsiz

Uyarı İkonu

Tarifenin aylık ücretine telsiz kullanım ücreti ile yeni hat tesisinde yansıtılan telsiz ruhsatname ücreti ve özel iletişim vergisi dahil değildir. İlgili ücretler her yıl güncellenmekte olup, aylık olarak taksitlendirilerek faturaya yansıtılmaktadır. Ücret bilgileri için tıklayınız

​​​​
Ücretlendirme Bilgisi
Tüm Şebeke İçi/Diğer Operatör/Ev-İş56,70 KR/DK
SMS40,75 KR/SMS
MMS1,25 TL/MMS

Mobil Heryöne Tarifesi'nde yurt içi her yöne doğru yapılan aramaların dakikası 56,70 kuruştan, yurt içi her yöne yapılan SMS gönderimleri 40,75 kuruştan ücretlendirilmektedir.

Tüm Ücretlendirme Detayları

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında mobil hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

444 ile başlayan aramaların yurt içi ücretlendirmesi eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız var ise bu yönlerden düşer; eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız yok ise tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir.

Yurt içinde TT Mobil hatlarından yapılan 500 TT Mobil Müşteri Hizmetleri aramaları,ilk 25 sn ücretsizve 1. dakikada sonlandırılması halinde 46,25 Kuruş, 1 dakikadan fazla sürmesi halinde görüşme başına Faturasız müşterilerimiz için 60 Kuruş olarak ücretlendirilmektedir.

TT Mobil, aboneye tahsis edilen hattın kullanımını göz önünde bulundurarak, hattın ticari olarak ve/veya kötü niyetle ve/veya haberleşme amacı dışında ve/veya FCT vb. cihazlarla ve/veya konferans görüşme yapılmak suretiyle ve/veya benzeri şekillerde kullanıldığını tespit etmesi veya bu şekilde kullanımdan makul bir şüphe duyması halinde, aboneyi ikaz edebilir ve/veya aboneden ön ve/veya ara ödeme ve/veya depozito talep edebilir ve/veya hattın tarifesini değiştirebilir ve/veya hattın kullanımına tek veya çift taraflı kısıtlama getirebilir ve/veya hattı tamamen kullanıma kapatabilir ve/veya abonelik sözleşmesini tek taraflı olarak feshedebilir.

  • Tarifede yer alan aboneler paketli veya ek paketli internet kullanımı yapıyor ise paketlerinin tamamını kullandıktan sonra olan internet kullanımları paket süresinin sonuna kadar paketli internet aşım ücreti ile, paket veya ek paketi olmadan internet kullanımı yapar ise paketsiz internet kullanım ücreti ile ücretlendirilmektedir.
  • Tarifeden yalnızca bireysel faturasız TT Mobil hattı sahipleri yararlanabilir.
  • Faturasız TT Mobil tarifelerinden bu tarifeye geçen abonelerin bakiyelerinden, bir defaya mahsus olmak üzere, 6 TL düşülür; faturalı hat sahibi abonelerde ise 30 TL tüm vergiler dahil olacak şekilde abonelerin son faturasına yansıtılır.
  • Tarife kapsamında kazanılan hediyelerin kullanım hakkının 3. şahıslara transferi mümkün değildir.
  • Bu tarifeye kayıt yaptıracak aboneler, Sınırsız TT Mobil içi Paket ve NT Kampanyası'ndan faydalanamazlar.
  • Uluslararası dolaşımdaki görüşmeler, veri kullanımları ve görüntülü konuşmalar "Dünya Varmış Tarifesi" ve "Görüntülü Görüş Tarifesi" güncel fiyatları üzerinden ücretlendirilir.
  • Bu tarifeye kayıt, ilk 200.000 abone ile sınırlıdır.
  • %50 indirim ile ayda 3 TL'ye yerli Müzikİndir aboneliğini başlatmak için abonelerin  MUZIK  yazıp 5555 'e SMSgöndermeleri gerekmektedir.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan, ücretlendirilmeyen görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, TT Mobil Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamakta ancak görüntülü aramaları kapsamaktadır.

1 Şubat itibariyle, 1 ile başlayan ücretli 3 haneli kısa numaralar tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlenecektir. Yurtiçi paketiniz varsa sabit hat veya her yöne paket dakikalarınızdan düşecektir. Ücretsiz olan 3 haneli kısa numaralar ücretsiz olmaya devam edecektir.

Faturasız hat kullanıcıları, sizin için mobil hayatı daha da kolaylaştıran, her an, istediğiniz yerden TL yükleyebileceğiniz benzersiz sistem TT Mobil'de!

TT Mobil'de cep telefonunuzdan internete, ATM'lerden TT Mobil satış noktalarına kadar birçok kanal, hattınıza TL yüklemek için ücretsiz olarak hizmetinizde. Bu kanalları öğrenmek için tıklayınız. Hattınıza kredi kartı ile TL yüklemek için tıklayınız.


  • 444 ile başlayan numaraların ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.
  • Müşteri hizmetleri aramalarının ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.​ ​


İlginizi Çekebilir