Genç Mobil

Genç Mobil2,45TLDakika

Uyarı İkonu

Tarifenin aylık ücretine telsiz kullanım ücreti ile yeni hat tesisinde yansıtılan telsiz ruhsatname ücreti ve özel iletişim vergisi dahil değildir. İlgili ücretler her yıl güncellenmekte olup, aylık olarak taksitlendirilerek faturaya yansıtılmaktadır. Ücret bilgileri için tıklayınız

​​​​
Tüm Şebeke İçi/Diğer Operatör/Ev-İş2,45 TL/DK
SMS1,75 TL/SMS​​
MMS1,25 TL/MMS

Yurt içi her yöne standart/paketsiz kullanım dakika ücreti 2,45 TL'den ve SMS ücreti 1,75 TL'den ücretlendirilmektedir.​​

Tarife ve varsa farklı kampanya/paket kapsamındaki dakika ve SMS kullanım hakları sona erdikten sonraki yurt içi kullanımlarının 1 Nisan 2022 tarihi itibarıyla güncel standart ücretlendirmesi yukarıdaki tabloda yer almaktadır.​

  • Genç Mobil Tarifesi'nde bulunan müşteriler, yerli Müzik İndir aboneliğinden ayda 2,95 TL'ye ve 100 MB mobil internet paketinden ayda 4 TL'ye faydalanacaktır.

3 TL'ye yerli Müzik İndir aboneliği için:

MUZIK yazıp 5555 'e gönderin;

sonra tek seferde 30 TL yükleyin.

  • Yeni hat alarak ve numara taşıma ile Genç Mobil Tarifesi'ne gelen müşterilerden kayıt ücreti tahsil edilmez.
  • Genç Mobil Tarifesi'nin geçiş ücreti faturalı hatlar için KDV ve ÖİV dahil 30 TL'dir. Faturasız hatlardan geçişler ücretsizdir.
  • Genç Mobil Tarifesi'nden sadece 26 yaş altındaki gençler faydalanabilir. Abonelerin, 26 yaş altında olduklarını göstermeleri için Genç MobilTarifesi'ne geçtikten sonra 11 haneli T.C. Kimlik Numaralarını, 1000'e kısa mesaj ile göndermeleri ya da Türk Telekom Uygulaması ekranlarından (www.avea.com.tr üzerinden) giriş yapmaları gerekmektedir.
  • Müşterilerimiz, yanlızca bir hat için Genç Mobil Tarifesi'ne kayıt talebinde bulunabilir, aynı T.C. Kimlik Numarası ile yapılan mükerrer başvurular kabul edilmeyecektir.
  • Genç Mobil Tarifesi'ne geçtikten sonra, 7 gün içinde T.C. Kimlik Numaralarını SMS veya Türk Telekom Uygulaması​​ aracılığıyla iletmeyen müşterilerimiz ile T.C. Kimlik Numaralarının kontrolü sonrasında belirtilen kriterlere uymadığı tespit edilen müşterilerimiz otomatik olarak MobilÖğrenci Tarifesi'ne geçirilecektir.
  • Genç Mobil Tarifesi'nde bulunan müşteriler, yerli Müzik İndir aboneliğinden ayda 2,995 TL'ye ve 100 MB mobil internet paketinden ayda 4 TL'ye faydalanacaktır.
  • Tarifede internet limit aşım ücreti 10 Kuruş/100 KB​​​​ olup sadece internet apn üzerinden yapılan kullanımlarda paketsiz internet kullanım ücreti uygulanmaktadır.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan, ücretlendirilmeyen görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, TT Mobil Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamakta ancak görüntülü aramaları kapsamaktadır.

1 Şubat itibariyle, 1 ile başlayan ücretli 3 haneli kısa numaralar tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlenecektir. Yurtiçi paketiniz varsa sabit hat veya her yöne paket dakikalarınızdan düşecektir. Ücretsiz olan 3 haneli kısa numaralar ücretsiz olmaya devam edecektir.

Faturasız hat kullanıcıları, sizin için mobil hayatı daha da kolaylaştıran, her an, istediğiniz yerden TL yükleyebileceğiniz benzersiz sistem TT Mobil'de!

TT Mobil'de cep telefonunuzdan internete, ATM'lerden TT Mobil satış noktalarına kadar birçok kanal, hattınıza TL yüklemek için ücretsiz olarak hizmetinizde. Bu kanalları öğrenmek için tıklayınız. Hattınıza kredi kartı ile TL yüklemek için tıklayınız.

  • 444 ile başlayan numaraların ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.
  • Müşteri hizmetleri aramalarının ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.
​ ​İlginizi Çekebilir