Trend 30 GB

Bi' Dünya Fırsat Avantajları

Trend Paketler

30 GB

İnternet

750 DK
250 SMS

Trend 30 GB

​​​​​​​​​Türk Telekom’dan Trendyol’a Özel Trend Paketler!

​​Trendyol uygulamasında bol GB’lı paketler sizleri bekliyor!

Trend 30 GB Paketi 17.01.2024 tarihi itibariyla kapatılmıştır.

Ek Faydalar

Bi' Dünya Fırsat Avantajları
Sınırsız YaaY
415TL28 Günlük

Uyarı İkonu

Paketin ücretine yeni hat tesisinde alınan Telsiz Ruhsatname ücreti ve Özel İletişim Vergisi (ÖİV) dahil olmayıp, peşin olarak tahsil edilir. Paket ücretine dahil olmayan Telsiz Kullanım ücreti ise her ay ayrıca alınır. Bu tutarlar yıllık olarak güncellenir. Detaylı bilgi için tıklayınız

Hangi Paket?Paket Geçerlilik Süresi Nedir?Ne Alırım? ​
Ne Öderim?Nasıl Alırım?
Trend 30 GB28 Gün​lük
Her Yöne 750 DK
+
Her Yöne 250 SMS
+
30GB Cepten İnternet
415 TLTrendyol uygulaması

*Belirtilen fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Her yöne dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.

Aboneler ilgili paketleri Trendyol uygulaması üzerinden kredi kartı ya da banka kartı ile satın alabilecektir.

Trend Paketler’den Mobil Ofis, Faturasız Bayi, Katlayan, Standart, Faturasız Mobil Wifi, TV8, BİMcell, Pttcell, Teknosacell, Vestelcell Tarifeleri haricindeki bireysel faturasız tarifelerdeki müşteriler yararlanabilecektir.

 • ​İlgili paketlerden faydalanabilmek için abonelerin, Trendyol uygulaması üzerinden talepte bulunmaları gerekmektedir. İlgili paket aboneliğinin başlatılması akabinde abonelere SMS göndermek suretiyle bilgi verilecek olup, bu SMS sonrasında ilgili paket kapsamında sunulan faydalar kullanılabilecektir. Paketler Trendyol uygulaması «Hesabım» bölümünde; «GSM TL Paket Yükle» - «Türk Telekom TL / Paket Yükle» - «Paket Yükleme» sekmesi altında satışa sunulmaktadır.
 • ​​Paketler kapsamında sunulan faydaların geçerlilik süresi 28 gündür. Kullanılmayan faydalar geçerlilik süresi sonunda silinecektir. Paket geçerlilik süresi içerisinde birden fazla kez alınabilir.
 • Paketler, 28 gün sonunda otomatik olarak yenilenmez.
 • Faydaların 3. şahıslara transferi mümkün değildir.
 • Paket kapsamında sunulan ücretsiz data hakları internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Şirketimiz, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Paket içeriğindeki internetin tamamı kullanıldıktan sonra müşterilerimizin ek bir paketi yok ise paket süresi sonuna kadar müşterilerimizin internet kullanımları faturasız paket data aşım tarifesi üzerinden; paket süresi bittikten sonra müşterilerimizin paketi yenilenmediyse ve ek paketleri yoksa internet kullanımları bulundukları tarife üzerinden ücretlendirilir. Detaylı bilgi için tıklayınız.​
 • Hattın iptal olması, hattın iptal olmasına sebebiyet verilmesi, diğer operatörlere taşınması veya abonenin ön ödemeli hattan faturalı hatta geçiş yapması halinde bahsedilen işlemlerin gerçekleştiği tarih itibariyle, paketin geçerli olduğu tarifeler dışında başka bir ön ödemeli tarifeye geçmesi halinde ise paket geçerlilik süresi sonunda iptal edilecektir.
 • Numara taşıma yolu ile gelen ve yeni müşteri fiyatından yararlanacak olan numara daha önce TT Mobil numarası ise, ilgili numaranın TT Mobil'den diğer operatöre taşınmış olduğu tarih ile tekrar Şirketimiz sistemlerinde aktif olduğu tarih arasında en az 90 gün olmalıdır.
 • Müşterilerimiz pakete kaydolarak yurtiçi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına da onay verirler. Müşterilerimiz; herhangi bir ek işlem yapmadan uygun SIM kart ve cihaz kullandıkları sürece yurtiçinde 4.5G servisini kullanacaklardır. Müşterilerimiz isterlerse servisi iptal edebilecektir.
 • Şirketimiz paket fiyatlarında ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Anılan paketlerden yararlanan müşterilerimiz Şirketimizce sunulmakta olan diğer paketlerden faydalanabilirler.

Paket kapsamında sunulan dakika, SMS ve veri kullanım hakları sadece yurt içi kullanımda geçerlidir. Söz konusu haklar, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır.

İnternet haklarının ücretlendirme periyodu 100 KB'dir. TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Faturasız hat kullanıcıları, sizin için mobil hayatı daha da kolaylaştıran, her an, istediğiniz yerden TL yükleyebileceğiniz benzersiz sistem!

Cep telefonunuzdan internete, ATM'lerden satış noktalarına kadar birçok kanal, hattınıza TL yüklemek için ücretsiz olarak hizmetinizde. Bu kanalları öğrenmek için tıklayınız.

Hattınıza kredi kartı ile TL yüklemek için tıklayınız.

PaketKalan SorgulamaPaket İptali
Trend 30 GB KALAN Trend 30GB yaz 5555'e gönderIPTAL Trend 30GB 5555'e gönder
​​​​​

İlginizi Çekebilir