PUBG MOBILE Aylık 30 GB İnternet Paketi

PUBG Mobile Oyununa Özel

PUBG Mobile Paketleri

30 GB

İnternet

PUBG MOBILE Aylık 30 GB İnternet Paketi

​​​​​​PUBG Mobile kullanımlarında geçerli çok avantajlı Haftalık ve Aylık İnternet Paketleri!

Cepten rahat rahat PUBG Mobile oynamak isteyen müşterilere özel Haftalık 15 GB ve Aylık 30 GB İnternet Paketleri!

Hemen Haftalık veya Aylık PUBG Mobile Paketleri’nden alın, doya doya eğlenceye bağlanın!


App Store'dan İndirin Google Play'den AlınTürk Telekom Online İşlemler  

Ek Faydalar

PUBG Mobile Oyununa Özel
Bi' Dünya Fırsat Avantajları
Sınırsız YaaY
125TLAylık

Uyarı İkonu

Paketin ücretine yeni hat tesisinde alınan Telsiz Ruhsatname ücreti ve Özel İletişim Vergisi (ÖİV) dahil olmayıp, peşin olarak tahsil edilir. Paket ücretine dahil olmayan Telsiz Kullanım ücreti ise her ay ayrıca alınır. Bu tutarlar yıllık olarak güncellenir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Hangi Paket?Paket Geçerlilik
Süresi Nedir?
Ne​ Alırım?Ne Öderim?Nasıl Alırım?Devlete Ödenecek Tutarlar
PUBG Mobile 30 GB30 GünPUBG Mobile
kullanımlarında geçerli
30 GB cepten internet
125 TL/ Ay*AYLIK PUBGM yaz 5555'e gönder.Güncel ücretler için tıklayın​ız.
​​​​​​​

*Belirtilen fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Paketlere kayıt Türk Telekom Uygulaması, Online İşlemler Uygu​​​laması​, SMS veya Müşteri Hizmetleri aracılığıyla yapılabilir.

 • Paket fiyatlarına KDV ve ÖİV dahildir.
 • Faturasız PUBG Mobile Paketleri’nden; Mobil Ofis, Faturasız Mobil Wifi ve iş birliği tarifeleri haricindeki bireysel faturasız tarifelerdeki müşteriler ile taraftar tarifeleri dâhil olmak üzere Gelir Paylaşım Ortaklıkları tarifelerindeki müşteriler yararlanabilecektir.
 • Paketin ön koşulu yoktur. Tüm faturasız müşteriler yararlanabilecektir.
 • Haftalık paket kapsamında, PUBG Mobile uygulamasın​da geçerli haftalık yurt içi 15 GB data ve yurt içi her yöne 100 MB data hakkı sunulacak olup, paket ücreti KDV ve ÖİV dahil 45 TL’dir.
 • Aylık paket kapsamında, PUBG Mobile uygulamasında geçerli aylık yurt içi 30 GB data ve yurt içi her yöne 100 MB data hakkı sunulacak olup, paket ücreti KDV ve ÖİV dahil 75 TL’dir.
 • Paketler kapsamında sunulan ücretsiz data hakları internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Şirketimiz, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Paket kapsamındaki internet haklarının ücretlendirme periyodu 100 KB’dır.
 • PUBG Mobile dışındaki video içerik sağlayıcılarından yapılan internet kullanımları paket kapsamında değerlendirilmeyecektir. PUBG Mobile uygulaması/web sitesi üzerinden yapılan reklam gösterimleri reklam sağlayıcıları tarafından yapıldığı için bu esnada kullanılan internet, PUBG Mobile paketi kapsamında değildir ve kullanıcıların varsa diğer paket ya da tarife kotaları kapsamında değerlendirilecektir.
 • Aboneler; SMS, Müşteri Hizmetleri, Türk Telekom Uygulaması​ ve Online İşlemler Uygulaması aracılığıyla ilgili pakete kayıt için talepte bulunabilecektir.
 • İlgili paket aboneliğinin başlatılması akabinde abonelere SMS göndermek suretiyle bilgi verilecek olup, bu SMS sonrasında ilgili paket kapsamında sunulan faydalar kullanılabilecektir. Paket kaydının başarısız olması durumunda da abonelere SMS ile bilgi verilecektir. Paket iptal işlemleri ise 5555’e SMS gönderilerek veya Müşteri Hizmetleri kanalı üzerinden gerçekleştirilebilecektir.
 • Müşterilerin paketi satın alabilmeleri için hatlarında ilgili paket tutarı kadar TL bakiyesi bulunması gerekmektedir. Müşterilerin bakiyelerinin yetersiz olması durumunda, haftalık paket için 6 gün boyunca, aylık paket için 29 gün boyunca bakiye sorgusu yapılacak ve ilgili pakete iptal başvurusunda bulunulmadığı müddetçe müşterinin bakiyesi yeterli seviyeye ulaştığında ilgili paket tutarı müşterinin bakiyesinden düşülerek paket yüklemesi gerçekleştirilecektir.
 • Haftalık paket kapsamında sunulan faydanın geçerlilik süresi 7 gündür, kullanılmayan faydalar geçerlilik süresi sonunda silinecek, paket otomatik olarak yenilenmeyecektir.
 • Aylık paket kapsamında sunulan faydanın geçerlilik süresi 30 gündür, kullanılmayan faydalar geçerlilik süresi sonunda silinecek, paket abone tarafından iptal edilmedikçe 30 günün sonunda otomatik olarak yenilenecektir. Yenileme esnasında abonenin yeterli kredisi/bakiyesi yoksa 29 gün içinde abonenin hattında en az paket tutarı kadar bakiye bulunduğunda paket otomatik olarak tanımlanacaktır. Otomatik tanımlamanın iptal edilmesi için paket iptal işleminin gerçekleştirilmesi yeterli olacaktır.
 • Hattın iptal olması, hattın iptal olmasına sebebiyet verilmesi, diğer operatörlere taşınması veya abonenin ön ödemeli hattan faturalı hatta geçiş yapması halinde, bahsedilen işlemlerin gerçekleştiği tarih itibarıyla, paketlerin geçerli olduğu tarifeler dışında başka bir ön ödemeli tarifeye geçilmesi halinde ise paket geçerlilik süresi sonuna kadar kullanılabilecektir.
 • Haftalık paket 7 gün içerisinde birden fazla kez alınabilir.
 • Aylık paket 30 gün içerisinde birden fazla kez alınabilir.
 • Paketler kapsamında sunulan haklar başka bir hatta transfer edilemeyecek veya 3. şahıslara devredilemeyecektir.
 • Paket içeriğindeki internetin tamamı kullanıldıktan sonra müşterilerimizin ek bir paketi yok ise paket süresi sonuna kadar müşterilerimizin internet kullanımları faturasız paket data aşım tarifesi üzerinden; paket süresi bittikten sonra müşterilerimizin paketi yenilenmediyse ve ek paketleri yoksa internet kullanımları bulundukları tarife üzerinden ücretlendirilir. Detaylı bilgi için tıklayınız.​
 • Anılan paketlerden yararlanan müşterilerimiz Şirketimizce sunulmakta olan diğer paketlerden faydalanabilirler.
 • Paketin iptal edilmesi halinde, kullanım hakları kullanım süresi sonuna kadar kullanılabilir.
 • Paketlerin aktivasyonu ile müşterilerin 4.5G servisi de aktive edilecektir (hali hazırda 4.5G servisini kullanmayan müşteriler için).
 • Müşterilerimiz pakete kaydolarak yurtiçi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına da onay verirler. Müşterilerimiz; herhangi bir ek işlem yapmadan uygun SIM kart ve cihaz kullandıkları sürece yurt içinde 4.5G servisini kullanacaklardır. Müşterilerimiz isterlerse servisi iptal edebilecektir.
 • Şirketimiz paket fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

İnternet haklarının ücretlendirme periyodu 100 KB'dir. TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

  Faturasız hat kullanıcıları, sizin için mobil hayatı daha da kolaylaştıran, her an, istediğiniz yerden TL yükleyebileceğiniz benzersiz sistem!

  Cep telefonunuzdan internete, ATM'lerden satış noktalarına kadar birçok kanal, hattınıza TL yüklemek için ücretsiz olarak hizmetinizde. Bu kanalları öğrenmek için tıklayınız.

  Hattınıza kredi kartı ile TL yüklemek için tıklayınız.

 Pakete KayıtKalan SorgulamaPaket İptalKısa Numara
PUBG Mobile 30 GBAYLIK PUBGMKALAN AYLIK PUBGMIPTAL AYLIK PUBGM5555
​​

PUBG Mobile Faturasız İnternet Paketleri

Paketler

Paket Fiyatı

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı

tech-icon
Paket
PUBG Mobile 15 GB
Paket Fiyatı
Ücretsiz
Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
80TL

Haftalık

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
Ücretsiz
Yukarıda belirtilen ücretlere %20 KDV ve %10 ÖİV dahildir.
Uyarı İkonu

Paketin ücretine yeni hat tesisinde alınan Telsiz Ruhsatname ücreti ve Özel İletişim Vergisi (ÖİV) dahil olmayıp, peşin olarak tahsil edilir. Paket ücretine dahil olmayan Telsiz Kullanım ücreti ise her ay ayrıca alınır. Bu tutarlar yıllık olarak güncellenir. Detaylı bilgi için tıklayınız

İlginizi Çekebilir

PUBG Mobile Oyununa Özel

PUBG Mobile Paketleri

15 GB

İnternet

 • Bi' Dünya Fırsat Avantajları

 • Sınırsız YaaY

80TL

Haftalık

Sınırsız Whatsapp

Yeni Süper 3 Ay Paketi

30 GB

İnternet

6000 DK
5000 SMS
 • Türk Telekom'lularla Sınırsız Konuşma

 • Bi' Dünya Fırsat Avantajları

675TL

90 gün