Mobil Wifi

Faturasız Cep Magnet Paketleri

50 GB

İnternet

6 AY

6 Aylık Cep Magnet 50 GB Paketi

​​​​​​​​​​​​​​​​​​Faturasız Cep Magnet Paketleri ile internet yanınızda!

İhtiyacınıza uygun paketi seçerek özgürce bilgisayarınızdan, tabletinizden, telefonunuzdan ya da aynı anda birden fazla cihazınızdan internete erişebilirsiniz.​​

App Store'dan İndirin Google Play'den AlınTürk Telekom Online İşlemler

Ek Faydalar

Mobil Wifi
145TLAylık

Uyarı İkonu

Paketin ücretine yeni hat tesisinde alınan Telsiz Ruhsatname ücreti ve Özel İletişim Vergisi (ÖİV) dahil olmayıp, peşin olarak tahsil edilir. Paket ücretine dahil olmayan Telsiz Kullanım ücreti ise her ay ayrıca alınır. Bu tutarlar yıllık olarak güncellenir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Hangi Paket? Paket Geçerlilik Süresi Nedir? Ne Alırım? Ne Öderim? Nasıl Alırım? Devlete Ödenecek Tutarlar ​
6 Aylık Cep Magnet 5​0GB180 Gün50 GB İnternet145 TL/6 AYMOBIL 50GB yaz 5555'e gönderGüncel ücretler için tıkl​ayınız.
Paketlerden yalnızca Faturasız Cep Magnet Tarifesini kullanan müşteriler faydalanabilir. Faturasız Cep Magnet Tarifesi hakkında bilgi almak için tıklayınız.
Paketlere kayıt SMS ile veya ​Müşteri Hizmetleri aracılığıyla yapılabilir.
  • Paket geçerlilik süreleri içinde birden fazla kez alınabilir. Paketin geçerlilik süresi 6 aydır.
  • Kullanılmayan faydalar paketlerin geçerlilik süreleri sonunda silinecektir.
  • Faydaların 3. şahıslara transferi mümkün değildir.
  • Paketten yararlanacak numara eğer daha önce Türk Telekom mobil numarası ise, numaranın tekrar Türk Telekom mobil tarifelerin taşındığı tarih ile numaranın Türk Telekom mobil tarifelerinden taşınmış olduğu tarih arasında en az 90 gün geçmiş olmalıdır.
  • Müşterilerimiz pakete kaydolarak yurtiçi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına da onay verirler. Müşterilerimiz; BTK yetkilendirmesi sonucunda herhangi bir ek işlem yapmadan uygun SIM Kart ve Cihaz kullandıkları sürece yurtiçinde 4.5G servisini kullanacaklardır. Müşterilerimiz isterlerse servisi iptal edebilecektir.
  • Paket dönemi içinde paket kapsamındaki internet kullanım hakkı tükendiğinde aşımlar mevcut paketin geçerlilik süresi sonuna kadar 2KR/100KB ile, sonrasında müşterinin bulunduğu tarifenin standart fiyatıyla ücretlendirilir.
  • Paket kapsamında sunulan veri kullanım hakkı sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır.
  • Tüm fiyatlara KDV-ÖİV dahildir. TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. paket fiyatında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
İnternet haklarının ücretlendirme periyodu 100 KB'dir. TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.
Faturasız hat kullanıcıları, sizin için mobil hayatı daha da kolaylaştıran, her an, istediğiniz yerden TL yükleyebileceğiniz benzersiz sistem!

Cep telefonunuzdan internete, ATM'lerden satış noktalarına kadar birçok kanal, hattınıza TL yüklemek için ücretsiz olarak hizmetinizde. Bu kanalları öğrenmek için tıklayınız.
Hattınıza kredi kartı ile TL yüklemek için tıklayınız.
6 Aylık Cep Magnet 50 GB Paketleri SMS Aktivasyon Bilgisi
6 Aylık Cep Magnet ​​​50GB Paketi
PAKETE KAYITMOBIL 50GB -> 5555​
KALAN SORGULAMAKALAN MOBIL 50GB -> 5555
PAKET İPTALİIPTAL MOBIL 50GB -> 5555


Faturasız Cep Magnet Paketleri

Paketler

Paket Fiyatı

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı

Yukarıda belirtilen ücretlere %20 KDV ve %10 ÖİV dahildir.
Uyarı İkonu

Telsiz kullanım ücreti ile yeni hat tesisinde ÖİV ve telsiz ruhsatname ücreti ayrıca alınır. Telsiz kullanım ücreti her yıl değişmektedir.