Kısa Dönemli 1 GB Paketi

Sınırsız YaaY

Kısa Dönemli Paketler

1 GB

İnternet

100 DK
100 SMS

Kısa Dönemli 1 GB Paketi

Kısa Dönemli Paketler, ihtiyacınıza göre 1 GB, 3 GB, 5 GB ya da 8 GB cepten internet seçenekleri ile Türk Telekom’da!​


Ek Faydalar

Sınırsız YaaY
Bi' Dünya Fırsat
60TL5 Günlük

Uyarı İkonu

Paketin ücretine yeni hat tesisinde alınan Telsiz Ruhsatname ücreti ve Özel İletişim Vergisi (ÖİV) dahil olmayıp, peşin olarak tahsil edilir. Paket ücretine dahil olmayan Telsiz Kullanım ücreti ise her ay ayrıca alınır. Bu tutarlar yıllık olarak güncellenir. Detaylı bilgi için tıklayınız

Paket AdıPaket Geçerlilik SüresiPaket İçeriğiPaket ÜcretiPakete KayıtDevlete Ödenecek Tutarlar
Kısa Dönemli 1 GB Paketi5 gün100 DK + 100 SMS + 1 GB60 TLKISA DONEMLI 1 GB yaz 5555'e gönder
veya
Türk Telekom Mağazalarından kredi kartı, banka kartı ya da nakit ödeme ile satın al
veya
Online İşlemler Uygulamasından satın al
Güncel ücretler için tıklayınız.
 • Paket içeriğindeki internetin tamamı kullanıldıktan sonra müşterilerimizin ek bir paketi yok ise paket süresi sonuna kadar müşterilerimizin internet kullanımları faturasız paket data aşım tarifesi üzerinden; paket süresi bittikten sonra müşterilerimizin paketi yenilenmediyse ve ek paketleri yoksa internet kullanımları bulundukları tarife üzerinden ücretlendirilir.
 • Kısa Dönemli Paketler'den, Standart, Faturasız Ofis, Katlayan, Bayi, Jet, TV8, Mobil Wifi, Kontrolü Seç, BİMcell, POCELL, Pttcell, Teknosa Mobil, Vestelcell tarifelerindeki müşteriler haricinde kalan bireysel faturasız tarifelerindeki yeni ve mevcut tüm müşteriler yararlanabilecektir.
 • İlgili paket aboneliğinin başlatılması akabinde abonelere SMS göndermek suretiyle bilgi verilecek olup, bu SMS sonrasında ilgili paket kapsamında sunulan faydalar kullanılabilecektir. Paket kaydının başarısız olması durumunda abonelere yine SMS yoluyla bilgi verilecektir.
 • Paket kapsamındaki faydaların geçerlilik süresi 5 gündür, kullanılmayan faydalar bu süre sonunda silinecektir. Kayıt olunan paket 5 gün içerisinde birden fazla kez satın alınabilir.
 • Pakete kayıt için bakiyenin yeterli olmadığı durumlarda, 4 gün içinde abonenin hattında en az paket tutarı kadar bakiye bulunduğunda paket otomatik olarak tanımlanacaktır.
 • Paket, 5 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir. Yenileme günü geldiğinde abonenin hattında en az paket tutarı kadar bakiye olmadığı durumda otomatik yenileme 4 gün boyunca bekliyor olacak ve 4 gün içinde abonenin hattında en az paket tutarı kadar bakiye bulunduğunda paket otomatik olarak yenilenecektir. 4 günün sonunda paket tutarı kadar bakiye yoksa paket yenilemesi iptal olur.
 • Paketin otomatik yenileme günü son alınan paketin sonrasındaki 5.gündür.
 • Otomatik yenilemenin iptal edilmesi için paket iptal işleminin gerçekleştirilmesi yeterli olacaktır. Paket, abone tarafından iptal edilmedikçe 5 günün sonunda otomatik olarak yenilenir. Paket iptalinde bonuslar silinmez, son kullanım tarihine kadar kullanılmaya devam eder ancak otomatik yenileme silinir.​
 • Faydaların 3. şahıslara transferi mümkün değildir.
 • Her yöne dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
 • Müşterilerimiz pakete kaydolarak yurtiçi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına da onay verirler. Müşterilerimiz; BTK yetkilendirmesi sonucunda herhangi bir ek işlem yapmadan uygun SIM Kart ve Cihaz kullandıkları sürece yurtiçinde 4.5G servisini kullanacaklardır. Müşterilerimiz isterlerse servisi iptal edebilecektir.
 • Paket kapsamında sunulan dakika, SMS ve veri kullanım hakları sadece yurt içi kullanımda geçerlidir.
 • Paket kapsamında sunulan internet, dakika ve SMS hakları tüketildiğinde ilgili hatta tanımlı başka paket yada fayda yoksa kullanımlar mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • Söz konusu haklar, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Paket kapsamındaki ücretsiz görüşme süreleri 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli aramaları ve görüntülü görüşmeleri kapsamaktadır.
 • Paket kapsamında sunulan her yöne dakikalar şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler, 444'lü aramalar, 1xy yapısındaki özel servis numaraları, görüntülü görüşmeleri ve Şirketimiz ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Paket kapsamında sunulan her yöne dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve 1xy yapısındaki özel servis numaraları hariç diğer özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır.
 • Paket kapsamında sunulan SMS tüm operatörler ve sabit hatlara gönderimde geçerli olup, yurt dışı ve KKTC kullanımlarını, web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamamaktadır. Ücretsiz SMS'ler 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralara yapılan gönderimleri kapsamaktadır.
 • Paket kapsamında sunulan ücretsiz data hakları internet apn üzerinden yaratılan cepten data için geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Şirketimiz, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Hattın iptal olması, hattın iptal olmasına sebebiyet verilmesi, diğer operatörlere taşınması veya abonenin paketin geçerli olduğu tarifeler dışında farklı bir tarifeye geçmesi halinde ilgili paket iptal edilecektir.
 • Cep telefonunuzdan internete, ATM'lerden satış noktalarına kadar birçok kanal, hattınıza TL yüklemek için ücretsiz olarak hizmetinizde. Bu kanalları öğrenmek için tıklayınız.
 • Hattınıza kredi kartı ile TL yüklemek için tıklayınız.
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. paket fiyatında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından sağlanan mobil telekomünikasyon hizmetleri bundan sonra Türk Telekom® markası altında devam edecektir.**
PaketKalan Sorgulama
Kısa Dönemli 1GB PaketiKALAN KISA DONEMLI 1GB yaz 5555'e gönder
Paketİptal Etme
Kısa Dönemli 1GB PaketiIPTAL KISA DONEMLI 1GB yaz 5555'e gönder
​​

İlginizi Çekebilir

Sınırsız YaaY

Kısa Dönemli Paketler

3 GB

İnternet

100 DK
100 SMS
 • Bi' Dünya Fırsat

80TL

5 Günlük

Sınırsız YaaY

Kısa Dönemli Paketler

5 GB

İnternet

250 DK
250 SMS
 • Bi' Dünya Fırsat

165TL

10 Günlük

Sınırsız YaaY

Kısa Dönemli Paketler

8 GB

İnternet

250 DK
250 SMS
 • Bi' Dünya Fırsat

185TL

10 Günlük