Aylık 30GB İzle Paketi

Dijital Platformlara Özel

Aylık İzle Paketi

30 GB

İnternet

Aylık 30GB İzle Paketi

​​​Youtube, Netflix, Tivibu GO, BluTV, Beinconnect ve TOD kullanımlarında geçerli çok avantajlı İnternet Paketi!

Hemen Aylık 30GB İzle paketi alın, Youtube, Netflix, Tivibu GO, BluTV, Beinconnect ve TOD'a doya doya bağlanın!

Ek Faydalar

Dijital Platformlara Özel
Bi' Dünya Fırsat Avantajları
Ücretsiz BiP ve YaaY
135TL30 Günlük

Uyarı İkonu

Paketin ücretine yeni hat tesisinde alınan Telsiz Ruhsatname ücreti ve Özel İletişim Vergisi (ÖİV) dahil olmayıp, peşin olarak tahsil edilir. Paket ücretine dahil olmayan Telsiz Kullanım ücreti ise her ay ayrıca alınır. Bu tutarlar yıllık olarak güncellenir. Detaylı bilgi için ** tıklayınız.

Paket Adı​ Paket Geçerlilik
Sür​esi
Paket İçeriğiPaket ÜcretiPaket KayıtDevlete Ödenecek Tutarlar
Aylık 30GB İzle Paketi 30 Gün30GB ​
135 TLIZLE 30GB yaz 5555'e gönderGüncel ücretler için tıklayınız. ​

 • Paket fiyatlarına KDV ve ÖİV dahildir.
 • Paketten Mobil Ofis, Faturasız Mobil Wifi ve iş birliği tarifeleri haricindeki bireysel faturasız tarifelerdeki müşteriler ile taraftar tarifeleri dâhil olmak üzere Gelir Paylaşım Ortaklıkları tarifelerindeki müşteriler yararlanabilecektir.
 • Paket kapsamında Youtube, Netflix, TivibuGO, BluTV, Beinconnect ve TOD uygulamalarında geçerli aylık yurt içi 30 GB data hakkı sunulacak olup, paket ücreti KDV ve ÖİV dahil 135 TL’dir.​​
 • Paket kapsamında sunulan ücretsiz data hakları internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Paket sadece hattın bağlı olduğu telefonda kullanılabilir. Şirketimiz, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Paket kapsamındaki internet haklarının ücretlendirme periyodu 100 KB’dır.
 • Youtube, Netflix, TivibuGO, BluTV, Beinconnect ve TOD dışındaki video içerik sağlayıcılarından yapılan internet kullanımları paket kapsamında değerlendirilmeyecektir. Youtube, Netflix, TivibuGO, BluTV, Beinconnect ve TOD uygulamaları/web siteleri üzerinden yapılan reklam gösterimleri reklam sağlayıcıları tarafından yapıldığı için bu esnada kullanılan internet, İzle paketi kapsamında değildir ve kullanıcıların varsa diğer paket ya da tarife kotaları kapsamında değerlendirilecektir.
 • Aboneler; SMS, Müşteri Hizmetleri, Türk Telekom Uygulaması ve Online İşlemler Uygulaması aracılığıyla ilgili pakete kayıt için talepte bulunabilecektir.
 • İlgili paket aboneliğinin başlatılması akabinde abonelere SMS göndermek suretiyle bilgi verilecek olup, bu SMS sonrasında ilgili paket kapsamında sunulan faydalar kullanılabilecektir. Paket kaydının başarısız olması durumunda da abonelere SMS ile bilgi verilecektir. Paket iptal işlemleri ise 5555’e SMS gönderilerek veya Müşteri Hizmetleri kanalı üzerinden gerçekleştirilebilecektir.
 • Müşterilerin paketi satın alabilmeleri için hatlarında ilgili paket tutarı kadar TL bakiyesi bulunması gerekmektedir. Müşterilerin bakiyelerinin yetersiz olması durumunda 29 gün boyunca bakiye sorgusu yapılacak ve ilgili pakete iptal başvurusunda bulunulmadığı müddetçe müşterinin bakiyesi yeterli seviyeye ulaştığında ilgili paket tutarı müşterinin bakiyesinden düşülerek paket yüklemesi gerçekleştirilecektir.
 • Paket kapsamında sunulan faydanın geçerlilik süresi 30 gündür, kullanılmayan faydalar geçerlilik süresi sonunda silinecek, paket abone tarafından iptal edilmedikçe 30 günün sonunda otomatik olarak yenilenecektir. Yenileme esnasında abonenin yeterli kredisi/bakiyesi yoksa 29 gün içinde abonenin hattında en az paket tutarı kadar bakiye bulunduğunda paket otomatik olarak tanımlanacaktır. Otomatik tanımlamanın iptal edilmesi için paket iptal işleminin gerçekleştirilmesi yeterli olacaktır.
 • Hattın iptal olması, hattın iptal olmasına sebebiyet verilmesi, diğer operatörlere taşınması veya abonenin ön ödemeli hattan faturalı hatta geçiş yapması halinde, bahsedilen işlemlerin gerçekleştiği tarih itibarıyla paket sona erecektir. Paketlerin geçerli olduğu tarifeler dışında başka bir ön ödemeli tarifeye geçilmesi halinde ise paket geçerlilik süresi sonuna kadar kullanılabilecektir.
 • Paket 30 gün içerisinde birden fazla kez alınabilir.
 • Paketler kapsamında sunulan haklar başka bir hatta transfer edilemeyecek veya 3. şahıslara devredilemeyecektir.
 • Paketler kapsamında sunulan haklar başka bir hatta transfer edilemeyecek veya 3. şahıslara devredilemeyecektir.
 • Paket kapsamında Youtube, Netflix, TivibuGO, BluTV, Beinconnect ve TOD uygulamalarında geçerli aylık yurt içi 30 GB data hakkı sunulacak olup, paket ücreti KDV ve ÖİV dahil 100 TL’dir.​
 • Anılan paketlerden yararlanan müşterilerimiz Şirketimizce sunulmakta olan diğer paketlerden faydalanabilirler.
 • Paketin iptal edilmesi halinde, kullanım hakları kullanım süresi sonuna kadar kullanılabilir.
 • Paketlerin aktivasyonu ile müşterilerin 4.5G servisi de aktive edilecektir (hali hazırda 4.5G servisini kullanmayan müşteriler için).
 • Müşterilerimiz pakete kaydolarak yurtiçi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına da onay verirler. Müşterilerimiz; herhangi bir ek işlem yapmadan uygun SIM kart ve cihaz kullandıkları sürece yurt içinde 4.5G servisini kullanacaklardır. Müşterilerimiz isterlerse servisi iptal edebilecektir.
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. paket fiyatında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından sağlanan mobil telekomünikasyon hizmetleri bundan sonra Türk Telekom® markası altında devam edecektir.**
Pakete Kayıt​Kalan Sorgulama Paket İptalKısa Numara
IZLE 30GBKALAN IZLE 30GBIPTAL IZLE 30GB5555
​​

İlginizi Çekebilir

Instagram'da Geçerli

Aylık Instagram Paketi

10 GB

İnternet

 • Bi' Dünya Fırsat Avantajları

 • Ücretsiz BiP ve YaaY

80TL

30 Günlük

Sosyal Medya'da Geçerli

Aylık Sosyal Medya Paketi

10 GB

İnternet

 • Bi' Dünya Fırsat Avantajları

 • Ücretsiz BiP ve YaaY

95TL

30 Günlük