BTK Akademi Kampanyası

BTK Akademi Kampanyası

​​​​​​​Ülkemizde daha çok yazılımcı yetişmesine destek olmak amacıyla, BTK Akademi eğitim portalına yönelik kullanımlar için aylık 6 GB cepten internet hediye!
BTK Akademi'nin online eğitim portalından yararlanmak artık çok kolay! Kampanyadan hemen yararlanmak için, BTK Akademi yazıp 5555'e SMS gönderebilirsiniz.

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu'nun (BTK) bilimsel, teknolojik ve sürekli kendini yenileyen eğitim anlayışı ile oluşturulan BTK Akademi, online eğitim sertifika programlarıyla Teknoloji dünyasının güncel bilgisini halka aktarmayı amaçlayan bir eğitim merkezidir.

"Bilginin Adresi" sloganıyla yola çıkan BTK Akademi, özellikle bilgi teknolojileri alanında oluşturduğu www.btkakademi.gov.tr dijital eğitim portalı ile tüm vatandaşlarımıza ulaşmayı hedeflemektedir. Online eğitimleriyle Bilgi ve İletişim Teknolojileri sektörüne yönelik konularda eğitim almak isteyen her kesimin mesleki ve teknik ihtiyaçlarını mekan ve zamandan bağımsız olarak karşılamaktadır.

BTK Akademi yazıp 5555'e SMS göndererek veya Müşteri Hizmetleri, Türk Telekom Online İşlemler Merkezi ve Mobil Online İşlemler Merkezi aracılığıyla kampanyadan yararlanabilirsiniz.

IPTAL BTK Akademi yazıp 5555'e SMS göndererek veya Müşteri Hizmetleri, Türk Telekom Uygulaması​ ve Mobil Online İşlemler Merkezi aracılığıyla kampanyayı iptal edebilirsiniz.​

Kampanya, 19.05.2020 - 31.12.2023 ​​tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanyadan data hatları hariç, tüm faturalı ve faturasız aboneler faydalanabilecektir. Kampanya kapsamında sunulan faydadan yararlanabilmek için, kampanyaya belirtilen kanallar aracılığıyla kayıt olunmalıdır.

Kampanyaya kayıt olan faturasız abonelere, kampanya kapsamında BTK Akademi eğitim portalı (btkakademi.gov.tr yönüne) kullanımlarında her ay geçerli olacak şekilde aylık yurt içi 6 GB mobil internet hakkı ücretsiz sunulacaktır.

Kampanya kapsamında sunulan fayda, kampanya süresince her 30 günde bir otomatik olarak yenilenecektir.

Kampanyaya SMS kanalı ile kayıt olmak için, "BTK Akademi" yazıp 5555'e SMS gönderilmelidir.

Kampanya kapsamında sunulan ücretsiz kullanım haklarının tanımlanması akabinde abonelere SMS ile bilgi verilecek olup, bu SMS sonrasında ilgili kampanya kapsamında sunulan faydalar kullanılabilecektir.

Kampanya kapsamında ücretsiz sunulan faydadan, 30 gün içerisinde yalnızca bir kez yararlanılabilecektir.

Geçerlilik süresi (30 gün) içerisinde kullanılmayan faydalar, bir sonraki döneme devretmeyecektir.

Kampanya kapsamında faturasız abonelerin BTK Akademi portalı yönüne kalan bilgisini öğrenmek için KALAN BTK Akademi yazıp 5555'e SMS gönderilmesi gerekmektedir. Bu servis 2 saat öncesine kadar olan kullanım bilgilerini içerir.

Türk Telekom Uygulaması​ ve Online İşlemler Merkezinden kampanya kapsamında kalan kullanım bilgilerine BTK Akademi 6GB ismiyle de ulaşabilirsiniz.

Kampanya kapsamına sunulan ücretsiz cepten internet kullanım hakkının %80'i ve %100'ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır.

Kampanya kapsamındaki fayda başka bir hatta transfer edilemez ve 3. şahıslara devredilemez.

Kampanya kapsamında sunulan ücretsiz cepten internet hakkının sona ermesinin ardından, abonenin yararlandığı başka bir internet paketi yoksa mevcut faturasız tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

Abonenin yararlandığı farklı bir mobil internet faydası ya da paketi olması halinde, BTK Akademi eğitim portalı yönüne kullanımlarda öncelikli olarak BTK Akademi Hediye İnternet Kampanyası kapsamında sunulan ücretsiz faydalar kullanılacaktır.

Kampanyanın geçerli olduğu süre içerisinde hat iptali yapan, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, müşterilerimizin kampanyası sona erecek, bahsedilen faydadan yararlanmaya devam edemeyecektir.

Kampanya kapsamında sunulan BTK Akademi eğitim portalı (btkakademi.gov.tr) yönüne ücretsiz kullanım hizmeti sadece yurtiçinde Internet APN üzerinden gerçekleştirilecek kullanımları kapsamaktadır. Şirketimiz internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Kampanya faydaları ücretsizdir.


İlginizi Çekebilir

e-dergi

e-dergi Kampanyası

e-dergi uygulamasındaki internetiniz bizden!

Diğer

ArayanıBil Plus Hediye 1 GB İnternet Kampanyası

ArayanıBil Plus'a abone olanlara 1 GB İnternet Paketi Hediye!

Elinde telefon tutan biri ve telefonda deniz kenarında bir video  ve altında internet paketi kampanyası yer alıyor

Elinde telefon tutan biri ve telefonda deniz kenarında bir video ve altında internet paketi kampanyası yer alıyor

YouTube Ek Paketlerine YouTube Premium!

YouTube ek paketi alanlara özel 3 ay ücretsiz YouTube Premium üyeliği!