Afad Acil Çağrı Mobil Uygulaması Kampanyası

Afad Acil Çağrı Mobil Uygulaması Kampanyası

​​​​​​T.C İçişleri Bakanlığı tarafından sunulan Afad Acil Çağrı mobil uygulamasına erişim tüm mobil müşterilerimiz için ücretsiz!
Afad Acil Çağrı mobil uygulaması nedir?

Afad Acil Çağrı Mobil Uygulaması, ​T.C. İçişleri Bakanlığı tarafından afet anında konum ve durum bilgilerinin Acil Çağrı Merkezi ile paylaşılması ve afet sonrasında anlık bilgi paylaşılmasını sağlamak amacıyla geliştirilen mobil uygulamadır.

 • ​AFAD Acil Çağrı mobil uygulamasıyla afet anında kişiye en yakın toplanma alanı gösteriliyor ve afetzedenin buraya ulaşabilmesi için yol tarifi yapılıyor. Toplanma alanına gidemeyecek durumda olanlar ise gerektiğinde internet üzerinden acil çağrı başlatabiliyor.
 • Çağrı başlatıldığında 112 acil çağrı merkezine bağlanılıyor, bundan sonra afetzedenin durumunu kısaca anlatan butonlar kullanılabiliyor. Kişi konuşabilecek durumda değil ise uygulamadaki acil durum cümleleri kullanılarak mesaj yoluyla yardım alınabiliyor.

 • Kampanyaya ayrıca kayıt olunmasına gerek bulunmamaktadır.
 • 12.11.2021 tarihi itibariyle TT Mobil faturalı/faturasız tarifelerde bulunan tüm müşterilerimiz otomatik olarak kampanyadan faydalanabilecektir.
 • Kampanyadan, tüm faturalı ve faturasız abonelerimiz faydalanabilecektir.
 • Kampanya kapsamında, tüm müşterilerimize Afad Acil Çağrı mobil uygulaması yönüne yapılan kullanımlar için ücretsiz cepten internet erişimi otomatik olarak tanımlanacaktır.
 • Kampanya kapsamında sunulan faydadan yararlanabilmek için, ayrıca kayıt olunmasına gerek bulunmamaktadır.
 • Kampanya kapsamındaki fayda başka bir hatta transfer edilemez ve 3. şahıslara devredilemez.
 • Abonenin yararlandığı farklı bir data faydası ya da paketi olması halinde, Afad Acil Çağrı mobil uygulamasına yönüne kullanımlarda Afad Acil Çağrı Internet Kampanyası kapsamında sunulan ücretsiz cepten internet hakkı kullanılacaktır.
 • Kampanyanın geçerli olduğu sür​e içerisinde hat iptali yapan, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, müşterilerimizin kampanyası sona erecek, bahsedilen faydadan yararlanmaya devam edemeyecektir.
 • Kampanyadan, tüm faturalı ve faturasız abonelerimiz faydalanabilecektir.
 • Kampanya kapsamında sunulan Afad Acil Çağrı mobil uygulaması yönüne doğru ücretsiz kullanım faydası, yurt içi internet bağlantılarında geçerlidir. Söz konusu ücretsiz fayda KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Şirketimiz, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin kampanya kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Kampanya süresi ve kurgusunda meydana gelen değişiklik hakkı TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş.’de saklıdır.
 • Kampanya ücretsizdir.
​​​

İlginizi Çekebilir

Elinde telefon tutan biri ve telefonda deniz kenarında bir video ve altında internet paketi kampanyası yer alıyor

Elinde telefon tutan biri ve telefonda deniz kenarında bir video ve altında internet paketi kampanyası yer alıyor

YouTube Ek Paketlerine YouTube Premium!

YouTube ek paketi alanlara özel 3 ay ücretsiz YouTube Premium üyeliği!

Diğer evde ve bankta otururken elinde tablet ve telefon tutan kadın

evde ve bankta otururken elinde tablet ve telefon tutan kadın

Her Yerde Avantaj Kampanyası

​​​Türk Telekom’dan evdeki internet keyfi Mobil ile her yerde!

Diğer

Her Yerde Avantaj Kampanyası

​​​Türk Telekom’dan evdeki internet keyfi Mobil ile her yerde!