Önden Ödemeli Evde İnternet Kampanyası 100Mbps

Yabancılara Özel

Önden Ödemeli Evde İnternet Kampanyası

100 Mbps

Fiber İnternet

Limitsiz
6 Aylık
 

Önden Ödemeli Evde İnternet Kampanyası 100Mbps

İnternetinizi tek seferde ödeyin, avantajlı kullanın.

Avantajlar

Yabancılara Özel
Her Şey Dahil Fiyat
Ücretsiz Kurulum
Fiber Güçlü Modem
1.134TL6 Ay Toplam

 • İlk Ay Tamamını Öde, Sonraki Aylar Rahat Rahat Kullan: Yüksek fiber hız, tek seferde avantajlı fiyatla ödeme fırsatı. Üstelik sonraki aylar faturayla uğraşmama rahatlığı.
 • Yüksek Fiber Hızda Avantajlı Fiyat: Güçlü altyapı, en yüksek hız en öncelikli ve aynı fiyata!
 • Her Şey Dahil Fiyat: İnternet ücret tablosunda gösterilen ücretler içerisinde; bağlantı ücreti, erişim ücreti ve internet paket ücreti toplam ücreti gösterir.
 • Ücretsiz Kurulum: Kampanya kapsamında modem kurulumu, bağlantı kontrolü ve internetin çalışır teslim edilmesi dahil olmak üzere hafta içi mesai saatlerinde değeri 90 TL; hafta içi mesai saatleri dışında veya hafta sonu değeri 150 TL olan evde kurulum hizmeti ücretsizdir.
 • İndirimli Modem:: Kampanya kapsamında, YKN’li (Yabancı Kimlik Numarası) yeni müşterilere satış anında tercih etmeleri halinde fiber gücünde standart modem peşin olarak 600 TL’ye sunulmaktadır. Kampanya kapsamındaki modemler, stoklarda yer alan markalarla sınırlıdır. Altyapısı Eve Kadar Fiber (FTTH) olan müşterilerimizden alınacak Kampanya paket fiyatı, diğer altyapıdaki paketlere göre farklı olup, bu altyapıda verilecek HGW modem pakete dahildir. Bu kampanya herhangi bir nedenle sona erdiğinde internet aboneliği devam ettiği sürece HGW modemler için aylık kullanım ücreti yansıtılır. İnternet aboneliği sona erdiğinde ise HGW modemlerin iade edilmesi gerekmektedir.
 • Önden Ödemeli İnternet Kampanyası 14 Haziran 2022 - 31 Aralık 2022 tarihleri arasında geçerlidir. .
 • Kampanyadan YKN’li (Yabancı Kimlik Numarası) yeni müşterilerimiz 12 ay veya 6 ay taahhüt vererek yararlanabilir. Kampanyanın 12 aylık ve 6 aylık olmak üzere iki versiyonu mevcuttur. .
 • Kampanya fiyatları tek seferde alınacak her şey dahil fiyatlar olup taahhüt süresi sonunda seçilen paketin yürürlükteki tarife ücreti geçerli olacaktır. .
 • Kampanyadan Yalın internet hizmeti (telefon hizmeti alınmadan) ile de yararlanılabilmektedir. Yalın internet tercihinde, Yalın internet erişim ücreti (aylık 33 TL) kampanya kapsamında taahhüt süresi boyunca alınmayacaktır. Kampanya süresi sonrasında hizmetin yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir. Yalın İnternet hizmeti başvurularında, sabit telefon hattı ve internet hizmeti aboneliği olmayan yeni müşterilerden bir defaya mahsus olarak alınan 13 TL (vergiler dahil) Devre Hazırlama Ücreti, kampanya kapsamında ücretsizdir. .
 • Yeni aboneliklerde alınan 264 TL bağlantı ücreti kampanya kapsamında ücretsizdir. .
 • Daha önce Türk Telekom evde internet hat sahibi olan ve abonelik iptali yapanlar, iptal tarihinden sonraki ilk 3 ay içinde tekrar Türk Telekom evde internet başvurusu yaparak abone olmaları halinde bu kampanyadan yararlanamayacaktır. .
 • Kampanya kapsamında doğan damga vergisi ücreti bir defaya mahsus olmak üzere ilk faturaya yansıtılır. .
 • Kampanyaya dahil olan internet paketleri ve fiyatları;

  Kampanya Kapsamındaki Paketler ('e kadar) Kampanya Fiyatı (12 Ay Toplam) Kampanya Fiyatı (6 Ay Toplam)
  100Mbps Limitsiz Fiber İnternet2.028,00 ₺​2.028,00 ₺​
  50Mbps Limitsiz Fiber İnternet
  35Mbps Limitsiz Fiber İnternet
  24Mbps Limitsiz Fiber İnternet

  Yukarıda belirtilen ücretlere %18 KDV ve %10 ÖİV dahildir.

  Yukarıdaki tabloda belirtilen fiyatlar Binaya Kadar Fiber, Hipernet(VDSL) altyapıları için geçerli olup, fiyatlara modem dahil değildir. Eve Kadar Fiber altyapısında ise, 12 ay taahhüt verilmesi durumunda modem dahil 12 ay toplam Kampanya fiyatı 2.268 TL, 6 ay taahhüt verilmesi durumunda modem dahil 6 ay toplam Kampanya fiyatı 1.254 TL’dir.

 • Türk Telekomünikasyon A.Ş.'den ses hizmeti alınmıyor olması halinde FİBERNET aboneliğinin iptal edilmesi veya her halükarda ses hizmeti ve FİBERNET Paket aboneliğinin birlikte iptali halinde, FİBERNET abonelerinin kullanımına sunulan Fiber Güçlü modemlerin (HGW), iptal başvurusunda eksiksiz iade edilmemesi durumunda, modem teslim tutanağında belirtilen bedeller tahsil edilir. .
 • İnternet paketleri için belirtilen hızlar fiziksel bağlantı koşulları nedeniyle, garanti edilen hız olmayıp ulaşılabilecek en yüksek hızı göstermektedir. .
 • Abone, seçtiği paketin ücretlendirme tablosunda yer alan Bağlantı Hızı'na kadar destekleyen hızı kullanacak olup, bu hız bağlanılan yere göre değişiklik gösterebilecektir. .
 • Kampanya detaylarında yer almayan hususlarda Abonelik Sözleşmesi ve kampanya taahhütnamesi hükümleri geçerlidir.
 • Sözleşmeler için tıklayınız.
 • 12 Aylık Taahhütname'yi indirmek için tıklayınız.
 • 6 Aylık Taahhütname'yi indirmek için tıklayınız.
​​​

Kampanyanın kapsamı nedir?

1- Kampanya hakkında bilgi alabilir miyim ve kimler yararlanabilir?

Kampanyadan YKN’li (Yabancı Kimlik Numarası) yeni müşterilerimiz 31 Aralık 2022 tarihine kadar yararlanabilir. Kampanyanın toplam bedeli ilk faturada tek seferde alınacaktır.

2- Kampanya kapsamındaki ücretlendirme nasıldır?

 • İndirimli İnternet Paket Ücreti: : Kampanya kapsamında internet paketlerinin taahhüt süresinin toplam bedeli ilk faturada tahsil edilir. Kalan aylar boyunca internet paket ücreti faturalandırılmayacaktır. 12 ay taahhütlü Kampanya için 12 aylık toplam bedel, 6 ay taahhütlü Kampanya için ise 6 aylık toplam bedel ilk faturada tahsil edilir.
 • İnternet Bağlantı ücreti: Yeni aboneliklerde alınan bağlantı ücreti kampanya kapsamında alınmayacaktır.
 • Yalın İnternet Erişim Hizmeti Ücretleri:
  • Kampanyadan telefon hattı olmadan yararlanmak istendiğinde, Yalın internet erişim ücreti kampanya kapsamında taahhüt süresi boyunca alınmayacaktır. Kampanya taahhüt süresi sonrasında hizmetin yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir.
  • Yalın İnternet hizmeti başvurularında, sabit telefon hattı olmayan müşterilerden bir defaya mahsus olarak alınan 13 TL Devre Hazırlama Ücreti kampanya kapsamında ücretsizdir.
  • Sabit telefon hattı ve Türk Telekom evde internet hat sahipliği bulunan abonelerden, bir defaya mahsus olarak alınan 13 TL (vergiler dahil) Yalın İnternet geçiş ücreti Kampanya kapsamında alınmayacaktır.
 • Evde internet ev içi kurulum ücreti: Modem kurulumu, bağlantı kontrolü ve internetin çalışır teslim edilmesi dahil olmak üzere hafta içi mesai saatlerinde değeri 90 TL; hafta içi mesai saatleri dışında veya hafta sonu değeri 150 TL olan evde kurulum hizmeti ücretsizdir.

3- İlk faturaya yansıyacak ücretler nelerdir?

 • Damga Vergisi: Bir defaya mahsus yansıtılır.
 • Bağlantı Ücreti: Kampanya kapsamında ücretsizdir.
 • İnternet: İnternet paket ücreti için hesaplanmış olan aylık tutarların taahhüt süresine göre (12 ay veya 6 ay) toplam bedeli, ilk faturada müşteriye yansıtılır. 12 aylık taahhüt verilmesi durumunda; FTTH (Eve Kadar Fiber) altyapıda modem dahil hizmet bedeli, ilk faturaya 2.268 TL olarak yansıtılır. FTTH (Eve Kadar Fiber) hariç altyapılarda ise modem hariç internet hizmeti bedelinin 12 aylık toplamı 2.028 TL ilk faturaya yansıtılır.

  6 aylık taahhüt verilmesi durumunda ise; FTTH (Eve Kadar Fiber) altyapıda modem dahil hizmet bedeli, ilk faturaya 1.254 TL olarak yansıtılır. FTTH (Eve Kadar Fiber) hariç altyapılarda ise modem hariç internet hizmeti bedelinin 6 aylık toplamı 1.134 TL ilk faturaya yansıtılır.
 • Eve kadar fiber (FTTH) haricindeki altyapılarda, satış anında modem tercih etmiş olan abonelerin ilk faturalarına fiber gücünde standart modem bedeli olarak 480 TL yansıtılır.

4- Kampanyadan yararlanmak için gerekli evraklar nelerdir?

 • YKN’li (Yabancı Kimlik Numarası) yeni müşterilerimiz, geçerli kimlik belgesi ve sabit fatura ile başvuru yapmalıdır.

Kampanya kapsamındaki modemler hakkında bilgi alabilir miyim?

Eve kadar fiber (FTTH) haricindeki altyapılarda, kampanya kapsamındaki fiber gücünde standart modem peşin olarak sunulmaktadır. Standart modemler WiFi 5 standartlarını desteklemektedir. Kampanyaya katılan aboneler seçimlerine göre satış anında peşin olarak fiber gücünde standart modem fırsatından ilk faturalarına toplam 600 TL yansıtılması yoluyla yararlanma imkanına sahiptir. Abonelik başlangıcından sonra modem talep edilmesi durumunda ise Taksitli Modem Kampanyası’ndan yararlanılabilecektir.

Eve kadar fiber altyapısı (FTTH) olan müşterilerimizden alınacak Kampanya paket fiyatına modem dahildir. İnternet aboneliği sona erdiğinde HGW modemlerin iade edilmesi gerekmektedir

Aldığım modem arızalı ise ne yapmalıyım?

Modeminizin arızalanması durumunda öncelikle 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'ni arayarak destek alabilirsiniz. Ayrıca internet hattınızın aktif hale gelmesinden itibaren 7 iş günü içinde Türk Telekom Mağaza ve Ofislerine başvurarak modeminizi değiştirebilirsiniz. Bu süre sonrasında modemizin arızalanması durumda 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'ni aradığınızda gerekli kontroller sonrası modem arızasının tespit edilmesi durumunda veya doğrudan üretici firma tarafından garanti kapsamında arızanın giderilmesi için ilgili firma servisine yönlendirilirsiniz.

Kampanya kapsamında ücretsiz evde kurulum hizmetinden nasıl yararlanabilirim?

Türk Telekom Evde İnternet Kurulum Hizmeti, ister hafta içi ister hafta sonu belirleyeceğiniz saatte randevu verilerek, ev içine kadar internet hattının getirilmesi, modem bağlantısının yapılması ve internetin çalışır halde teslim edilmesini kapsamaktadır. Türk Telekom Evde İnternet Kurulum Hizmeti, kampanya kapsamında ücretsizdir.

Ücretsiz evde kurulum hizmeti ile ilgili detaylı bilgi almak için tıklayın.

Kampanyaya nasıl başvurabilirim?

Kampanyaya online başvurabilir, 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'ni arayabilir veya Türk Telekom Satış Noktalarına uğrayabilirsiniz.

Ayrıca "İnternet" yazıp 6606'ya kısa mesaj (SMS) gönderin sizi hemen arayalım.

Kampanyadan yararlandıktan sonra gerçekleştirebileceğim abonelik işlemleri nelerdir ?

1- Kampanya başlangıcında seçtiğim tarife paketini daha sonra değiştirebilir miyim?

Evet. Kampanya başlangıcından itibaren, taahhüt süresi boyunca ve sonrasında tarife değişikliği yapabilirsiniz.

2- Kampanyada taahhüt süresi içinde internet erişim hizmetimi değiştirebilir miyim?

Sabit Telefonlu internet hizmetinden Yalın internet hizmetine geçiş yapabilirsiniz. Türk Telekom sabit telefon hizmetinden yalın internete geçiş ücreti 13 TL Kampanya kapsamında ücretsizdir.

3- Kampanya taahhüt süresi sonunda tercih ettiğim tarifenin aylık ücreti değişir mi?

Kampanyada taahhüt süresi sonunda indirimli kullanım sona erer ve seçtiğiniz paketin yürürlükteki tarife fiyatı üzerinden ücretlendirilirsiniz.

4- İnternet aboneliğimi veya bağlantımı başka birine devredebilir, başka adrese nakil edebilir veya dondurabilir miyim?

Devir, nakil ve hat dondurma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.​

5- Kampanyayı iptal ettirebilir miyim?

Kampanya iptali için 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'ni arayabilir, Türk Telekom Satış Noktaları'na başvurabilirsiniz.

6- Kampanya veya abonelik iptalinde çıkış bedeli ödeyecek miyim?

Kampanya iptali: İnternet hizmeti ve tercih edildiyse modem bedeli, Kampanya kapsamında ilk faturada tahsil edildiği için, ilk Aydan sonra internet hizmetiyle ilgili bir bedel yansıtılmaz.

Abonelik iptali: Taahhüt süresi dolmadan abonelik iptali yaptığınız durumda, Kampanya kapsamında bir bedel yansıtılmaz. Ancak eğer internet hizmeti ve Kampanya kapsamında satış anında peşin olarak sunulan modem dışında cihaz, katma değerli servisler gibi ürünler satin alınmışsa sadece bunlarla ilgili hesaplama yapılacaktır. Bu hesaplamada faturaya yansıyacak bedel için öncelikle taahhüt kapsamında henüz tahsil edilmemiş hizmet bedellerinin toplamı ile kampanya başlangıcından kullanım gerçekleşen süre sonuna kadar sağlanan indirimler karşılaştırılır ve düşük olan tutar faturanıza yansıtılır. Bahse konu tutara ilaveten;

 • (varsa) modem hariç cihaz ücretinin kalan taksitleri,
 • (varsa) katma değerli servislerin kalan taksitleri yansıtılır.

7- Kampanya ile ilgili destek almak istediğimde nereye başvurabilirim?

Kampanya ve aboneliğinizle ilgili her türlü soru ve sorunlarınız için 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'ni arayabilir veya Türk Telekom Satış Noktaları'na başvurabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir